De Braziliaanse president Jair Bolsonaro heeft aangegeven dat zijn land het pandemieverdrag van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) niet gaat tekenen. Hij zei daarmee in feite dat Brazilië zijn soevereiniteit weigert over te dragen aan het globalistische instituut.
“Brazilië gaat dit [WHO-pandemieverdrag] niet tekenen. Brazilië is autonoom,” zei Bolsonaro donderdag tegenover het verzamelde journaille. “Brazilië is autonoom en gaat [dit verdrag] niet aan. Dat kun je vergeten.”
“Als dit voorstel doorgang vindt, dan gebeurt dat zonder Brazilië,” benadrukte de president. Hij herinnerde de media eraan dat hij één van de enige wereldleiders was die weigerde om onwetenschappelijke lockdowns in te stellen.
with subs. pic.twitter.com/LmLmIzUJEb
— Rafa Glau (@GlauRaf4) May 20, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Dat laat zien dat ik gelijk had
“Ik zei dat we ons moesten bekommeren om de ouderen en mensen met onderliggend lijden en nu laten studies van buiten Brazilië zien dat ik gelijk had,” zei Bolsonaro.
“En welke Braziliaanse deelstaat ging het vaakst in lockdown? Sao Paulo. In welke deelstaat was de sterfte per 100.000 mensen het hoogst? Sao Paulo. Dat laat zien dat ik gelijk had,” voegde hij toe.
Brazilië heeft ook ‘nee’ gezegd tegen de Great Reset van het WEF.
Er sterven veel mensen na de tweede dosis
Eerder confronteerde Bolsonaro WHO-chef Tedros met het feit dat veel mensen na de tweede dosis van het coronavaccin corona krijgen en sterven.
Zorgminister Ernst Kuipers laat in een Kamerbrief weten dat op dit moment de inhoudelijke voorbereiding van het onderhandelingsproces voor het pandemieverdrag plaatsvindt. “Zodra de contouren van dit verdrag zichtbaar worden, zal ik de Kamer informeren,” schrijft Kuipers.
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Open Mind Conference Amsterdam: “9/11 was Israëlische staatsgreep”
Klokkenluider: 45.000 doden door coronavaccins, rechtszaak tegen overheid
Strijdvaardige Europarlementariër waarschuwt WHO-globalisten: ‘We gaan jullie pakken’
Is er leven na de dood? Hierna zul je nooit meer hetzelfde kijken naar reïncarnatie
Tijd vloeit bergopwaarts voor stam in Papoea-Nieuw-Guinea
Kaag voelt niets voor accijnsverlaging op benzine terwijl Nederland binnenloopt door Oekraïneoorlog
Schotse onafhankelijkheid: “Verkiezing vervalst, bewijs voor fraude”
Wonderkind (7) met torenhoog IQ heeft gymnasium al bijna afgerond. Verbaas je over wat hij er nog bij doet
“Vaccins kunnen homoseksuele gevoelens opwekken bij kinderen”