De grootste woestijn op aarde blijkt een enorme begraafplaats te zijn waar talloze mysterieuze ruïnes en resten van onbekende beschavingen worden gevonden.
Ze zijn in de vergetelheid geraakt en duizenden jaren geleden verzwolgen door het zand. Vanaf hier wordt het vreemd.
In de afgelopen jaren verschenen er allerlei berichten waaruit blijkt dat de Sahara ooit groen en bewoond was.
Oogwenk
Met behulp van satellieten werden er oude riviernetwerken, megameren en sporen van verloren beschavingen ontdekt in en onder de woestijn.
Verder is gebleken dat de Sahara in een oogwenk is veranderd van een grasrijk landschap in dorre woestijn. Wat is er gebeurd?
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Alienjagers reizen af naar Area 51. Dit zijn de scherpste beelden ooit gemaakt van deze sinistere legerbasis
Kennedy wil immuniteit vaccinmakers OPHEFFEN om ze aansprakelijk te kunnen stellen voor prikschade
Statisticus dient Wob-verzoek in bij Hugo’s ministerie over PCR-test, krijgt na 9 maanden bizar antwoord
‘Knettergekke’ Bruls: noodwetgeving voor huisvesting Oekraïners, ook waar buurtbewoners dat niet willen
Trump stelt auteur van boeken over Illuminati aan als lid onderwijscommissie. Ontdek waar hij nog meer over schrijft
Wat er nu gebeurt is een raadsel: stijgende oversterfte in de zomer
NOS-kaper hield zich vooral bezig met de Illuminati
Meisje (12) redt Canadees bos
Horrorbeelden: De bloedproppen worden steeds talrijker en groter