Mens en Dier

D66-Kamerlid Paternotte zegt dat het ‘idioot’ is om tegen duurzame energie te zijn, dit zijn de reacties

Help ons door deze info met jouw vrienden op je social media te delen!

Zondag werd bekend dat Qatar de levering van vloeibaar gas aan de EU stopzet als er streng wordt gehandhaafd op een nieuwe Europese wet. Dat zei althans de Qatarese energieminister Saad al-Kaabi tegen de Britse krant Financial Times.

De nieuwe wet dwingt bedrijven om problemen zoals uitbuiting, moderne slavernij, milieuvervuiling en mensenrechtenschendingen in hun productieketen aan te pakken.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Dit is waarom het zo idioot is om tegen duurzame energie te zijn,” meent D66-Kamerlid Jan Paternotte. “Met zon, wind en kernenergie wekken we het zélf uitstootvrij op. Nu we nog niet van ’t gas af zijn worden we gechanteerd door de emir van Qatar.”

Slopers zijn jullie

Paternotte wordt overladen met kritiek. “Zegt uitgerekend de man van D66, de partij die verantwoordelijk is voor het saboteren en vertragen van nieuwe kerncentrales en de partij die onze eigen aardgasputten heeft laten volstorten met beton omdat het ze niet lukte 20.000 Groningers te compenseren,” merkt oud-Statenlid Eelco van Hoecke op.

“Leuk geprobeerde afleidingsmanoeuvre. Het is toch echt het onnozele D66 dat er alles aan gedaan heeft om onze hypermoderne gloednieuwe kolencentrales te sluiten en de Groningse gasputten (met nog 1000 miljard erin) vol met beton te storten. Slopers zijn jullie!” foetert oud-senator Henk Otten.

Dream on

Onderzoeksjournalist Marc van der Vegt voegt toe: “Je wilt de hele wereld jouw dwingende regeltjes opleggen? Dream on.”

FVD-commissielid Tanay Bilgin wijst erop dat Nederland de grootste importeur is van Chinese zonnepanelen. “Waar komen zonnepanelen vandaan, Jan? Vind je Xi Jinping wel een topkerel?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 149 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

80 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
1 jaar geleden

“Gekke” Jantje doet weer eens een duit in het zakje!

Hij heeft het over ZON, WIND en KERNENERGIE.

Wat betreft de zon: Ik weet niet hoe het met jullie is, maar je moet praktisch wel in een vliegtuig stappen om die prachtige, krachtige ZON überhaupt nog te kunnen zien. Dus de mensen, die daarop hebben ingezet en dure zonnepanelen hebben aangeschaft…. hebben nu praktisch NIETS.

Wat betreft de wind: Ja, daar hebben wij zéker geen gebrek aan. Eerder teveel dan te weinig, maar…. Als er dus ECHT een heel harde wind is, dan heb je vervolgens aan de meeste windturbines ook weer niets. Dan moeten ze worden uitgeschakeld, vanwege het gevaar van het afbreken van de bladen.

Wat betreft de kernenergie: Waarom noemt Jantje dat eigenlijk, terwijl zijn eigen partij de grootste moeite doet om dat tegen te houden? Hypocriet!

Wat Quatar betreft: Deze koekwaus zou zich moeten realiseren, dat HIJ het niet bepaalt, maar het land zelf. De minister van Quater heeft gezegd, dat, als die idiote maatregelen doorgaan, hij simpelweg STOPT met het leveren van het vloeibare gas en wel andere landen gaat bedienen.

Waar haalt hij trouwens de brutaliteit vandaan om met het vingertje te wijzen naar wat er in dat land fout gaat? Steek eerst maar eens de hand in eigen boezem, zou ik zeggen.

Al met al is het werkelijk een diep treurig zootje, dat daar bij de EU de dienst uitmaakt.

Toch heb ik stilletjes het vermoeden, dat dit allemaal MET OPZET gebeurt. Ze willen niets liever dan ons op ALLE fronten aanvallen. Of dat nu is met het opdringen van giftige injecties, het vergiftigen van ons voedsel en water of door ONS allemaal, JUIST in deze wintermaanden, in de KOU te zetten.

Er zijn altijd wel slechte figuren geweest, die de dienst uitmaakten, maar je kunt nu praktisch wel vaststellen, dat er zo goed als GEEN goede beleidsmakers meer te vinden zijn.

Het is net zoals met een mand met appels: één rotte appel steekt zonder problemen de hele rest aan.

David Mills
David Mills
1 jaar geleden

Het probleem met de meeste politici is dat ze niet bijster intelligent zijn. Paternotte is er daarbij eentje van de buitencategorie.

Emma
Emma
1 jaar geleden

Paternotte is volgens mij niet verder dan de kleuterschool gekomen.

Simply
Simply
1 jaar geleden

Gaslightning zelf alles veroorzaken en anderen de schuld geven ! Duidelijker kan niet , en nog slaapt er een deel van de meute gewoon door !

Piet
Piet
1 jaar geleden

Natuurlijk weer D66666666, het vuile, smerige WEF partijtje met zijn krankzinnige uitspraken. De klimaatwaanzin, de CO2 idioterie, de stikstofgekte. Man, wie gelooft nou toch die huidige politieke waanzin?

Hendrika
Hendrika
1 jaar geleden

Wanneer gaat dat ventje eens naar school? Die domoor heeft nog niet veel geleerd van de rekenles. De meeste energie gaat naar de data centra, rekenen Jantje. De hele natuur volplempen met zonnepanelen en windmolens totdat afval daarvan metershoog opstapelt. Maar. …we hebben iedereen onder controle.

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

D66= De nagel aan onze doodkist hier in Nederland.

Bianca
Bianca
1 jaar geleden

Uitstootvrij? Tot je gaat kijken naar de schepen die de windparken bouwen.

Evert
Evert
1 jaar geleden

Afschuwelijk die zonnepanelen op vruchtbare grond, dát is het nieuwe asbest en ook die windturbines in de Noordzee en op vergezichten, daar zadelen we de toekomstige generaties mee op . Voor die windturbines afgeschreven zijn zijn ze al verrot en vervuilen ze de grond

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

DIT is dus waarom het zo idioot is om voor d66 te zijn.

Maja
Maja
1 jaar geleden

En wie zorgt er voor de mineralen, voor de batterijen , door welke handen worden die geleverd. En onder welke omstandigheden??

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

“De nieuwe Europese wet dwingt bedrijven om problemen als uitbuiting, moderne slavernij, milieuvervuiling en mensenrechtenschendingen in hun productieketen aan te pakken.

Beste mensen: ik moet hier toch wel een beetje vals om grinneken. Want wat heeft die moraliserende EU ons anders gebracht dan uitbuiting, slavernij, milieuvervuiling (dumpplaatsen voor duizenden windmolens worden gewoon “parken” genoemd), het schenden van mensenrechten, armoede en nu ook nog oorlog? Wat daar in Brussel zit onderscheidt zich niet van het politieke schorem in ons eigen parlement. Ze vullen allemaal hun zakken met geld dat niet van hen is en wij kunnen ’s winters de kachel uitdoen. Zware criminelen die we niet weg kunnen krijgen omdat ze de media in hun bioscoop-broekzak hebben zitten en zich voor geen enkele misdaad schamen. We zitten ondertussen weer in de deprimerende dertiger jaren en overal om ons heen begint het te branden in de wereld. Steeds kleine ruzies in ons parlement maar als er geld en wapens naar het schoffie in het groene T-shirt moet dan zijn ze het ineens weer allemaal met elkaar eens.

Het is bijna kerstmis mensen. Vrede op aarde en de lijken eronder.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Wat een zeperd is die zakkenwasser heeft geen verstand een trekpop van de nazi’s Rutte en co.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Jan Paternotte en zijn D66(6)Slopers Partij trap ze ons land uit

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Deze Paternotte is nog dommer dan welk beest ook. Het is een stomme idioot die niet meer verdient dan het minimumloon. Corona heeft hij niet doorzien en het klimaat al helemaal niet. Stuur hem naar het oostfront en wel aan het front samen met al die andere landverradende Allemaal bewust wanbeleid om Nederland te slopen en er zelf nog beter van te worden.

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Op veel plekken wordt gas als duurzaam gezien, omdat hey weinig vervuilende is.
En inderdaad is kernenergie erg omstreden. En gezien Fukijama lijkt mij een groot deel van Nederland niet zo geschikt daarvoor.
Over windmolens zijn al aardig wat negatieve verhalen geschreven. Dat vogels, insecten en walvissen hier niet van houden is ook wel bekend. Dus wat betreft de biodiversiteit…
Biomassa zie ik niet terug. Kort geleden nog dat Indonesië flink gaat investeren in biomassacentrales. Toch maar terugdraaien?
Zonne-energie lijkt mij niet zo gek, vooral op gebouwen. Zou fijn zijn dat de panelen lokaal gemaakt worden.
Kortom, de voorgestelde oplossingen hebben de nodige keerzijden.
Sowieso geloof ik niet dat de co2 vervuiling de veroorzaker is van het catastrofale aarde veroorzakende wereldbrand.
Eerder giftige pesticiden, medicijnen, chemicaliën, genetische en weermodificaties van plant, dier en mens en natuurlijk de zogenaamde oplossingen, waardoor onze aarde veel meer vervuild.
Ik heb ook het idee dat klimaat niet langzamerhand passé wordt ’t.g.v oorlog.
En oorlog mag ik wel zeggen is niet echt goed voor de aarde.
Het is bijna kerst, de tijd voor bespiegelingen. Doe dit zoals Jezus dit deed met de bestaande dogma’s en narratieve. Tenslotte, de leer van Jezus in het christendom is een andere dan wat gepredikt werd in de marktstalletjes in de joodse tempels. Iets wat ik hieruit leer; wees kritisch op winst- en macht.
Dus gewone bezorgde burgers, wees niet te naïef over praatjes van politici en het achterliggende geld.

Ernesto
Ernesto
1 jaar geleden

Jan Paternotte is niets. Een nobody. Geen aandacht geven aan dit miezerige mannetje. En dit geldt eigenlijk voor al die losers in de politiek. Alles wat je aandacht geeft wordt namelijk groter. Dus geen aandacht schenken aan deze figuren. Dan kwijnen ze vanzelf weg en zien we ze nooit meer terug. Het zijn allemaal nietsnutten en oplichters en ze voeden zich met onze ellende en woede. Dus stop gewoon met deze vampiers een podium te geven, Nine for News.

Jack
Jack
1 jaar geleden

Sja de echte idioot is Patersnotte zelf natuurlijk.
Makkelijk te herkennen aan die lege blik…

Maare, hoelang blijven wij (de bevolking) het nog prima vinden dat figuren als deze nitwit ons leven vernielen?

Grens
Grens
1 jaar geleden

Roeptoeter in de woestijn .

wappei
wappei
1 jaar geleden

Laat ie vlug naar de Congo gaan om de grondstoffen voor z’n mobiele batterij daar zelf uit de grond te ploeteren. Of maak er een leuke vakantiejob van voor z’n eigen kinderen. En vergeet ook niet de tesla’s extra te belasten. Kun met met dat geld die kinderen daar wellicht een extraatje geven.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

En er is nog iets. Er bestaat geen enkel verschil tussen energie en “duurzame” energie. Energie is materie volgens E=MC kwadraat (deze vergelijking gaat prachtig op als een electron en een positron samen overgaan in een foton: de stralings-energie van het foton blijkt dan precies gelijk te zijn aan de massa-energie van het electron en het positron samen!) en voorts kunnen we geen energie of materie maken dan wel vernietigen. Energie en materie zijn dus duurzame entiteiten en iets “duurzaam” noemen wat het al is dat noem ik “niet al te slimme poep”, een substantie waar de kop van Paternotte (en natuurlijk ook van al die andere “groenen”) kennelijk mee vol zit.

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

Heeft u niet gehoort dat door dat er geen wind en zon was, er een Groot te kort aan stroom dreigde. Hoe milieuvriendelijk zijn die turbines en zonnepanelen om te maken. Wat is daar ALLEMAAL voor nodig? Denk Na!

Nancy
Nancy
1 jaar geleden

Ik woon in Valencia. In Spanje, moest een verschikelijk ramp gebeuren om de berenput van corruptie en manipulaties open te maken. Valencia is onder water gekomen doordat ze hebben de deuren van een dam opengemaakt en ze hebben niemand gewaarschuwd! Ernaast bewezen! weer manipulatie. Ze liegen ook nog over de aantal doden die dichtbij de 2000 ligt, niet 220 want! voor 1 dood 72.000 euros compensatie, voor een vermiste zero! . Ze vertellen ook niets over de buitenlanders die op de autosnelweg passeerde Valencia en zijn overleden. De overheid heeft de mensen 5 dagen zonder hulp gelaten. Brandweer, politie, militairen waren verboden om te gaan helpen. Velen hebben vrije dagen daarvoor opgenomen! en in civiel zijn ze gegaan. Het zijn duizenden volunteers die zijn meteen gaan lopen met water, eten en bezems om te helpen. Niet alleen onder water, maar onder modder met groen afval met honderd duizend + vehicles in puin. Inmiddels zijn 2 stapels van enkele duizend autos in branden bewust gestoken. Goed voor verzekeringmijen want zonder bewijs met fotos van inspecteuren hoeven ze niet te betalen. Ook dat nog! De overheid vond dat water moet zijn natuurlijk gang kunnen gaan (EU krankzinnigheid) en het was verboden onder risk van boete om dito groen afval op te ruimen. Ook naar boven gekomen de financieel corruptie van de overheid en president Sanchez en zijn vrouw. In totaal 1.6 miljard naar Dominicaanse republiek in cash vervoerd met het presidentieel vliegtuig die dit jaar maar liefst 62 keer naartoe is gevlogen. Corrupte constructies met bedrijfjes om commissies te vangen en geld te schuiven, etc. Ondertussen het volk en bedrijfsleven steeds zwaarder belasten. Hier wordt revolutie en veel van de overheid gaan eindigen in de gevangenis. Overheid wilde ook nog donaties aan de mensen in het ramp gebied gaan belasten. Tot nu toe, de overheid heeft zero compensatie gegeven aan de meeste mensen. Het gaat heel traag. Burgemeesters ook corrupte. Gelukkig hier hebben de bekende youtubers lak aan en nemen het hef in handen.Geld verzamelen en gaan ter plekke mensen mensen ondersteunen, autos met verzekering voor 1 jaar schenken, geld om hun huis te kunnen repareren. Er is een tweede ramp mogelijk in aantocht. Een andere dam is door de eerste ramp zwaar beschadigd en de overheid doet er niets aan. Het zou dezelfde gebied gaan treffen! die arme mensen zijn wanhoopig! Ook naar boven gekomen hoe het rode kruis corrupt is en 75% van donaties in eigen zakjes schuif. De EU is gegijzeld en heeft aan de top van meeste landen een crimineel maffia met veel aftakkingen!!

Verkerk
Verkerk
1 jaar geleden

Oh, de windmolens groeien zeker vanzelf. Je koopt een zakje windmolenzaad bij de welkoop, stopt een zaadje in de grond en een maandje later staat er een windmolen van 200 meter hoog. Wat een stomme lul is die paternotte zeg. Het kost gigantisch veel schadelijke uitstoot om zo’n ding te fabriceren, te vervoeren en te plaatsen.
Schone energie opwekken bestaat niet.
Dromen jullie maar lekker verder, milieu freaks

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Vvd een waardeloze politieke lapzwans partij leugens en manipulatief
D66 dat zijn verraders, witteboorden criminelen en hypocriet
Nsc waardeloze politieke partij een misbaksel voortgekomen uit de cda
Cda hypocriet tot op het bot , democratie uit hun naam halen
Cu zware onbenullen en vreselijk hypocriet, noem het de crisis unie
Pvda GroenLinks, waardeloze woke mongolen, hypocriet en ideologische slappe hap

Onze politiek en vooral de idioten in nederland die op dit soort partijen stemmen zijn de ondergang van nederland.
Groene sprookjes , ineffectief, milieu onvriendelijk en smijten met het geld van het volk en de bedrijven
Oorlog, inflatie, migratie, energie crisis, dictatuur vorming en een stompzinnig eu dat werkelijk alles vernielt en kapot maakt

De verrotte media heult mee met de subsidie die zij krijgen om het politieke narratief erdoorheen te drammen.
Waardeloze media .
Wordt tijd dat het volk het niet meer pikt , wanbeleid, wanbestuur, wanbeheer
Politiek is verrot
De geheime dienst is verrot
Media is verrot
Burgemeesters zijn verrot
Ambtenaren zijn verrot
Het beleid is verrot, woke , klimaat, co2 , oorlog, etc

Jabadabadoe
Jabadabadoe
1 jaar geleden

Zelfmoord is een keuze van het individu. Sektes denken daar anders over.

Aad.A
Aad.A
1 jaar geleden

Ik ben tegen D66 en pater notte
Zelden zo een nitwit meegemaakt!

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

D66 het sekte satanische clubje van Nederland met hun vernietigingsdrang!!!!!…..✓✓✓✓✓✓✓

Simply
Simply
1 jaar geleden

Alles was al jaren een vooropgezet plan , en verder gebeurd er niéts !
Iedereen fijne dagen , en een leefbaarder , meer saamhorigheid , en bewustere liefdevolle 2025 toegewenst !

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Het is inderdaad idioot om tegen duurzame energie te zijn. Daarom de gaskranen open en thorium energie(dus geen gewone kernenergie!) doorontwikkelen, en dus afscheid nemen van zonne energiepanelen, windmolens, warmtepompen, electrische auto’s en conventionele kernenergie.

salvar
salvar
1 jaar geleden

“Je wilt de hele wereld jouw dwingende regeltjes opleggen?
dat is dan een (gek) persoon.
wij zijn met meerderen dus wij dwingen hem in een dwangbuis.
lekker even met hem sollen (als je begrijpt wat ik bedoel), net zolang hij het begint te begrijpen.

Jaco
Jaco
1 jaar geleden

Ik word van die paternotte strontziek….komt geen zinnig woord uit.

Realist
Realist
1 jaar geleden

“De nieuwe wet dwingt bedrijven om problemen zoals uitbuiting, moderne slavernij, milieuvervuiling en mensenrechtenschendingen in hun productieketen aan te pakken.”

Yeah right!

https://principia-scientific.com/?s=cobalt

lhm
lhm
1 jaar geleden

Deze Paternotte is echt aan het radicaliseren m.b.t. het klimaat. Hoe ver zal hij gaan om de doelen te bereiken?

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Dit heet pesten.
Moeten wij heel boos van worden.
Vroeger zal hij met passers in de been van z’n buurjongetje hebben zitten prikken op school.
Schreeuwt dat jongetje en die krijgt de straf. Leuk he dat soort types.
Je brengt het er ver mee.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Vieze vuile leugenaar P A T e R N O T T e van de D66!!!

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Ach, uit die man komt al jaren onzinnige en leugenachtige taal. Negeren.

Moeder 5
Moeder 5
1 jaar geleden

Patersnotte is nog dommer dan het achter eind van een varken ????

Marcel
Marcel
1 jaar geleden
Sophie
Sophie
1 jaar geleden

En zo worden wij (het volk) gemanipuleerd door onbenullen die nergens verstand van hebben maar doen alsof het welzijn van ons land ze aan het hart gaat.
Het enige wat ze aan het hart gaat is: een riant salaris en aanzien.
Nederland is in verval en van de politiek komt nooit een oplossing.

Klaas vaak
Klaas vaak
1 jaar geleden

Gaslightning zelf alles veroorzaken en anderen de schuld geven ! Duidelijker kan niet, en nog slaapt er een deel van de meute gewoon door. Wordt tijd dat d66 met zijn Ilusterende figuren eens worden verhoord door de politie. Maar het OM heeft die negatieve partij binnen hun macht. Dus blijft het een illusie en kunnen ze gewoon met het hoogveraad doorgaan.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Veel wind en zon vandaag hé, patersnotje? Deze hele maand al trouwens.

Anne
Anne
1 jaar geleden

Daar hebben we Patersnotte ook weer.
D666 pleur op.
Geef hem geen podium, dan is het zo afgelopen.

Back to top button
80
0
We lezen graag je reactie!x