De overheid ziet ons niet langer als winstgevend en wil ons daarom bij het grofvuil zetten, betoogt Johannes Koenraadt in een filmpje op TikTok.
Nieuwkomers die nauwelijks kunnen lezen en schrijven krijgen de eerste twee jaar van hun leven hier een huurvrije woning op kosten van de belastingbetalers, die zelf nauwelijks kunnen rondkomen, zegt Koenraadt.
De nieuwkomers met grote gezinnen krijgen voorrang op woningen, terwijl autochtoon nageslacht gezinsvorming minstens een jaar of 10 moet uitstellen wegens een zogenaamde woningcrisis.
Dit gaat niet lang meer duren!! pic.twitter.com/UBfaZGzI7Z
— omehenk (@s68263088) January 24, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Teveel aan politici die het eigen volk verraden
Er is natuurlijk helemaal geen tekort aan woningen, er is een teveel aan politici die het eigen volk verraden, aldus Koenraadt.
Hij voegt toe dat nieuwkomers 10.000 euro per persoon krijgen voor nieuwe meubels, terwijl ‘wij blanken alles tweedehands van Marktplaats moeten halen’.
“Dit verraad is zo groot dat een volksopstand onvermijdelijk is en onmiddellijk is gerechtvaardigd,” stelt Koenraadt.
Nooit was het land er zo slecht aan toe
“Er is geen toekomst meer voor onze mensen in eigen land en daarmee winnen wij het recht om onze toekomst zelf te beslissen. We zijn beroofd van een zinnig bestaan, gedemotiveerd tot minderwaardige onburgers. Is dit onze dank voor onze strijd tussen de ruïnes van de Tweede Wereldoorlog?”
Wij krijgen een schop in de tanden, terwijl migranten onze welvaart stelen. Politici en grootondernemers verkopen hun eigen volk voor winst, terwijl ze ons uitlachen, vernederen en uitschelden, zegt Koenraadt.
“Nooit was het land er zo slecht aan toe. Nooit eerder hadden we zulk slecht leiderschap in Den Haag.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Geoloog had angstaanjagende ontmoeting met ondergrondse buitenaardsen. Moest hij sterven omdat hij te veel wist?
Duitse politie doet 8 huiszoekingen in verband met sensationeel vonnis van coronarechter
De rijkste Indiër in Amerika is bezig de wereld te redden, maar toch ken je hem waarschijnlijk niet
VIDEO: Top 10 mysterieuze verloren werelden op aarde
Topontmoeting tussen twee supermachten komt er. Maar wie bestuurt deze twee landen werkelijk?
Oud-minister Ollongren deelt nu bestuur met Oekraïense oligarch: ‘De zelfbenoemde moraalridders van D66 zijn muisstil’
Emeritus hoogleraar over turbokankers: ‘Artsen zien hele vreemde dingen’
Tsjeljabinsk-meteoriet neergeschoten door UFO?
‘Komeet ISON was een ruimteschip’