Een gewapende man is vanavond de studio’s van de NOS binnengedrongen. Vlak voordat het Acht Uur Journaal begon eiste hij zendtijd, waarbij hij de portier in gijzeling nam. Kort na acht uur werd de man door de politie overmeesterd.
Het is niet precies duidelijk wat de man precies wilde. Hij zei tegen de man die hij onder schot hield: “Ik hoop dat u daar wilt zitten, dan straks, als ik moet beginnen. Ik beloof dat u niks zal gebeuren.”
De man zei verder: “De dingen die gezegd gaan worden, dat zijn wel hele grote wereldzaken. Wij zijn zeg maar ingehuurd door inlichtingendiensten en daar hebben we zaken vernomen die de huidige samenleving in twijfel trekken. En die gaan we nu naar buiten brengen. Wij doen dit ook voor de gewone burger.”
Wat de man hiermee allemaal bedoelde blijft onduidelijk. Een paar seconden later ziet de gijzelnemer door de open deur dat de politie in aantocht is. De portier vraagt daarop of hij de studio mag verlaten. Als hij dat ook daadwerkelijk doet, valt de politie binnen. De gijzelnemer, een 19-jarige man uit Pijnacker, laat onmiddellijk zijn wapen vallen en wordt door de politie overmeesterd.
Dit was de brief die de man bij zich had:
Leesbare versie van de brief die binnendringer gaf aan personeel @Nos #MediaPark pic.twitter.com/bgrDT29SHp
— Frank Nanninga (@FrankNanninga) January 29, 2015
RT @IbHaarsma: Helicopter hangt boven pand #nos en alles wordt hier afgezet met linten pic.twitter.com/tULTQeXEQs
— Mariët Oosterwijk (@Jetsaid) January 29, 2015
Bekijk hier de beelden.
[NOS]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bill Gates: Sorry jongens, veiligheid coronvaccin niet te garanderen
Mysterieuze paarse bollen gevonden in de woestijn (video)
Volgens de Bijbel werden ze uitgeroeid. Uit dit nieuwe onderzoek blijkt iets heel anders
Revolutie door Schuld: hoe de financiële elite de macht heeft weten te krijgen over de samenleving
Fossielen ouder dan zuurstof op aarde gevonden in Australië
Zeldzaam fenomeen aan de hemel te zien: Planetentrio in uitzonderlijke driehoeksverhouding
Labonderzoek: coronasneltest bevat 7 keer toegestane hoeveelheid ethyleenoxide, een giftige stof
‘Rusland-deskundige’ die in Op1 mocht leeglopen over Baudet is aangesloten bij dit ‘onafhankelijke’ instituut
‘Meest rechtse kabinet ooit’ gaat DOOR met woke-waanzin: ‘Dit moet afgelopen zijn’