
Global warming is oplichterij, zei spreker en ex-BBC-presentator David Icke bij London Real.
Begin 20e eeuw werd in Groot-Brittannië de Round Table Group opgericht door Cecil Rhodes, een loopjongen van de familie Rothschild, zei hij.
Rond dit geheime genootschap ontstonden allerlei organisaties, waaronder het Royal Institute of International Affairs oftewel Chatham House, de Bilderberggroep, de Trilaterale Commissie, de Club van Rome en de Council on Foreign Relations (CFR).
Eén doel
De CFR heeft onder meer een flinke vinger in de pap bij het Amerikaanse buitenlandbeleid, merkte Icke op.
De Club van Rome is volgens hem met één doel opgericht: het milieu als excuus gebruiken om de samenleving te veranderen.
Dus: om de planeet te redden moeten er allerlei ingrijpende maatregelen worden genomen.
Agenda 21
En aangezien het gaat om de aarde als geheel, moet de macht worden gecentraliseerd, zo is de achterliggende gedachte.
De Club van Rome is de drijvende kracht achter het idee van klimaatverandering, legde Icke uit. De plannen van deze club zijn uitgewerkt in Agenda 21, inmiddels Agenda 2030 geheten.
Psychologisch spel
“Agenda 2030 dicteert elk aspect van ons leven, inclusief onderwijs,” zei hij. “En dat alles zogenaamd om de planeet te redden.”
“Het is een psychologisch spel,” klonk het.
Bekijk de video hieronder:
Einsteins zwaartekrachttheorie moet mogelijk worden herschreven
FVD wil Antifa op terreurlijst na aanslag op Baudet: ‘Het is een criminele organisatie’
Oeps: 3 volledig gevaccineerde mensen besmet met corona
VS steunt terreurgroep IS in alle delen van Afghanistan. Deze oud-president klapt uit de school
Bestaan van geavanceerde UFO’s onomstotelijk bewezen. Hoofd van Pentagon-afdeling voor X-Files openbaart geheimen
VIDEO: Dit gebeurt er met je lichaam als je slechts twee weken alles biologisch eet
Cholesterolremmers: de gevaren van statines (video)
Kijk: Rutte sprak in 2008 nog over een ‘CO2-hype’
Schokkende uitspraak: “Veel wetenschappelijke literatuur is gewoon onwaar”