De resten van een vreemd gevleugeld wezen in een pot houden de gemoederen op internet sterk bezig. Schrijver Brian Foerster claimt eerder dit jaar in een kantoorruimte in Mexico op de resten te zijn gestuit.
Er zijn röntgenfoto’s van het wezen gemaakt, maar men wil nu ook DNA-onderzoek gaan doen. “Ik ben opgeleid tot bioloog en kan me haast niet voorstellen dat dit nep is,” schreef Foerster onder beelden van het vreemde wezen. “Wat denken jullie?”
De Mexicaanse journalist Jaime Maussan reageert: “Het is een hybride. Dat is erg belangrijk omdat ik denk dat er geheime experimenten worden gedaan. We hebben hier een fysiek lichaam. We kunnen dat fysieke lichaam analyseren en bewijzen dat er een intelligentie achter deze experimenten zit.”
Daarop verschijnt schrijver L.A. Marzulli in beeld, die een man in een laboratoriumjas interviewt over het vreemde wezen. “Het heeft vleugels. We hebben een röntgenfoto van dit wezen en we kunnen de botstructuur zien,” zei de man. “Het is dus geen hoax.”
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Topoverleg over de digitale euro, maar volksvertegenwoordigers zijn niet uitgenodigd: ‘Heel gek’
Welkom in Wonderland! Een land voor soevereine mensen zonder burgerservicenummer
Professor lanceert GoFundMe-campagne om aluminium in vaccins te onderzoeken. Zo reageert het farmakartel
Prof. Sachs legt in 2 minuten uit: de echte reden waarom Amerika en Israël Iran hebben aangevallen
Totale zonsverduistering in Australië (video)
Gemeente wil niet dat boerin koeien ’s nachts melkt: ‘Compleet, maar dan ook compleet gestoord zijn ze hier in dit land!’
Voormalig YouTube-topvrouw (56) overleden, 2 jaar nadat ze kanker kreeg: dit zei ze over ‘misinformatie’ rond vaccins
‘Wordt hij gevangengehouden in het moeras?’ Kennedy aangeklaagd door zijn eigen organisatie
Netanyahu wil kinderen microchippen. Zo ziet het ‘nieuwe normaal’ eruit in Israël