
De 9/11-aanslagen hadden niets te maken met [Osama] bin Laden of Al-Qaida. Dat zei het hoofd van de juridische afdeling van de Syrische Nationale Coalitie (SNC) Haitham Al-Maleh eerder deze maand op de Turkse televisie.
Voorafgaand aan 9/11 verklaarde Bin Laden tot drie keer toe dat het verboden was om mensen aan te vallen die niets te maken hadden met een oorlog of invasie, lichtte Al-Maleh toe.
“Zoals u weet is Al-Qaida nauw verbonden met het Amerikaanse inlichtingenapparaat,” zei de advocaat. “Al-Qaida is gecreëerd door de Amerikaanse inlichtingendiensten.”
Mossad

Hij wees erop dat de Amerikaanse oud-minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton dit meerdere keren heeft gezegd.
Ook terreurbeweging IS is volgens hem gecreëerd door het Westen.
Al-Maleh zei verder dat hij een 17 pagina’s tellende studie heeft gepubliceerd die concludeert dat Bin Laden en Al-Qaida niets te maken hadden met de gebeurtenissen rond 9/11.
De Syrische functionaris stelde dat de aanslagen zijn uitgevoerd door de Israëlische Mossad en Amerikaanse inlichtingendiensten.
Vervolgd
Hij zei dat de vicepresident van George W. Bush, Dick Cheney, ook een rol speelde in het geheel.
Al-Maleh merkte op dat een verbindingsofficier van de CIA tijdens een tv-interview had verklaard dat Bin Laden en Al-Qaida niet verantwoordelijk waren voor de aanslagen. De vrouw werd daarna vervolgd.
“Kort voor de aanslagen werden de Twin Towers verzekerd door een Japanse verzekeraar,” zei de oud-rechter. “Ook een terreuraanslag op de torens zou worden vergoed.”
Interne explosies
Ze wisten dus al dat het zou gaan gebeuren, aldus Al-Maleh. “De Japanse verzekeraar betaalde zo’n zeven miljard dollar uit.”
“De torens zijn ingestort als gevolg van interne explosies, niet door vliegtuigen,” zei hij. “Dit is 100 procent zeker.”
Het was één groot opgezet spel, benadrukte de advocaat.
Foto: Tom Wikimedia Commons
[MEMRI]
Wetenschappers Moderna waarschuwen dat mRNA-vaccins risico’s met zich meebrengen
Al Gore zit achter de dwaasheid van global warming. Oud-meteoroloog krijgt veel aandacht door dit confronterende interview
Oorlogszuchtige VS heeft straffeloos het Midden-Oosten kapotgeschoten. Oud-minister onder Bush vertelt eindelijk de waarheid
Kabinet gevallen: vergeet dit niet als u over een paar maanden weer in het stemhokje staat
EU maakt het internet kapot. Dit betekent een grote aanslag op jouw vrijheid van meningsuiting
Speciale VN-rapporteur voor marteling onderzoekt politiegeweld in Berlijn
Madrid in Portugal, de maan als planeet, orang-oetans in de Amazone en pijnlijke spelfouten. De stroom schandalig NOS-nieuws droogt niet op
VIDEO: “NASA onderbreekt livestream ISS op moment dat mysterieuze UFO aardatmosfeer binnengaat”
Wetenschapsjournalist: deze 2 grafieken zouden ons allen heel erg bezorgd moeten maken