Dennis Åsberg, mede-oprichter van het Ocean X Team in Stockholm, zegt dat de Zweedse marine ‘zeer geïnteresseerd is in het cirkelvormige object op de bodem van de Oostzee’.
De plaats waar Åsberg en zijn collega’s de anomalie in 2011 op 87 meter diepte aantroffen is volgens hem bezocht door een Zweeds marineschip.
Normaal gesproken horen er in het gebied geen marineschepen te zijn, aldus Åsberg. Hij zegt ook te hebben gesproken met hooggeplaatste marinefunctionarissen, maar zwijgt over de inhoud van de gesprekken.
Scherpere beelden
Het Ocean X Team wil deze maand met een groot schip en betere camera’s afreizen naar de plaats waar een cirkelvormig voorwerp met een omtrek van 90 meter op de zeebodem ligt, om scherpere beelden te kunnen maken.
In de lente van 2014 is het team van plan wetenschappers mee te nemen naar de locatie om de herkomst van het object eindelijk vast te stellen.
UFO
“Waarom is het Zweedse leger geïnteresseerd in het object?” vraagt Åsberg zich af. “Misschien weten zij al wat het is.”
De vondst van schatzoekers Dennis Åsberg en Peter Lindberg veroorzaakte in 2011 grote opwinding. Velen speculeerden dat het zou kunnen gaan om een UFO die in zee was gestort. Anderen meenden dat het zou gaan om een geologische formatie.
Bron: YouTube/Dennis Åsberg
Gerelateerd:
- Cirkelvormig object Oostzee minstens 14.400 jaar oud
- Mysterieuze object op bodem Oostzee geanalyseerd (video)
- Illustratie: zo ziet de cirkel op de bodem van de Oostzee eruit
- ‘UFO’ Oostzee is mogelijk anti-onderzeeërsysteem
- Object in Oostzee doet elektrische apparatuur uitvallen (video)






Indrukwekkende wolken boven deeltjesversneller CERN ‘bewijzen dat poorten opengaan”
Zweden streeft naar contantloze samenleving (video)
Volt-leider Dassen roept klimaatnoodtoestand uit: ‘Wij moeten harde maatregelen nemen’
‘Naargeestige’ Ollongren (D66) pleit voor nog meer censuur
Zoon Trump: militair-industrieel complex wil Derde Wereldoorlog voordat mijn vader president is
Baudet over Nederlandse politiek: ‘Het zijn gewoon stumpers die dit land naar de knoppen helpen’
De top van de piramide: slechts 4 bedrijven controleren de wereld, maar je hebt er waarschijnlijk nog nooit van gehoord
EMA-cijfers: 1.163.356 gevallen van bijwerkingen en 30.551 overlijdens na coronavaccinaties
Klokkenluider: 45.000 doden door coronavaccins, rechtszaak tegen overheid