De westerse media voeren een grootschalige propagandacampagne om mensen bang te maken voor moslims. Dat zei de Ierse politiek analist en schrijver Gearóid Ó Colmáin tijdens een interview met zender RT.
Er wordt veel gesproken over de oorlog tegen terrorisme, maar volgens Ó Colmáin is het juist de NAVO die zich schuldig maakt aan terrorisme. “Al vier jaar lang voert deze organisatie een terreuroorlog tegen de Syrische bevolking.”
Er is volgens de politiek analist een wereldwijde oorlog aan de gang tegen burgers. Je kunt dit zien als een vorm van neo-imperialisme of neokolonialisme. Het doel van deze wereldwijde oorlog is de bevolking onderwerpen aan een wereldorde die de belangen van de heersende elite behartigt, aldus Ó Colmáin.
“Er is geen oorlog tegen terrorisme, er zijn alleen oorlogen die door proxy-groepen worden gevoerd tegen natiestaten die zich verzetten tegen de Verenigde Staten en Israël,” aldus de journalist. “Ze worden tevens gevoerd om Europa te disciplineren.”
“In deze tijd van massawerkloosheid en ingrijpende bezuinigingsmaatregelen hebben we te maken met aanslagen die worden gepleegd door terroristen die door westerse inlichtingendiensten zijn gefinancierd en getraind,” ging hij verder. “Er is niet zoiets als ISIS. Uit vrijgegeven documenten blijkt dat ISIS een creatie van de VS is.”
Bekijk het hele interview met politiek analist Gearóid Ó Colmáin hieronder.
[RT]






Bultruggen van over de hele wereld redden andere dieren en niemand weet waarom
We leven in een waanwerkelijkheid die van geen kant klopt. Hoogleraar vertelt hoe de vork in de steel zit
Vooraanstaande Duitse viroloog erg sceptisch over coronavaccin: dit kan er gebeuren
Chinees dorp organiseert zich als eenheid tegen oude garde
Nobelprijswinnaar: we hebben banken niet nodig (video)
Iedereen weet nu wat een vod NRC geworden is. Kijk hoe mensen reageren op gewraakte artikel over Omtzigt en MH17
Warm die kliekjes niet op in de magnetron, dat kan namelijk diabetes veroorzaken
Oekraïense vrouw smeekt westerse landen: ‘Stuur geen wapens, het Oekraïense leger schiet op ons’
Doodse stilte na schokkende onthullingen over mRNA-vaccins uit Japan