De politie heeft afgelopen weekend tientallen boetes uitgedeeld vanwege illegale feestjes. De media besloten viroloog Ab Osterhaus maar weer eens te vragen om een reactie. Hij vindt het terecht dat de politie optreedt tegen de feesten. “Er is maar een klein deel van de bevolking nodig die het virus blijft uitzaaien om weer in een strengere lockdown terecht te komen,” citeert De Telegraaf hem. “Daar maak ik me grote zorgen over. Het is dan ook terecht dat er gehandhaafd wordt.”
Hij voegde toe dat je ‘nauwelijks viroloog hoeft te zijn’ om in te zien dat dergelijke feestjes een groot besmettingsgevaar vormen. “We zien dat het virus zich juist heel makkelijk verspreidt bij feestjes met meerdere mensen die onderling geen afstand houden en geen mondkapjes dragen,” aldus Osterhaus.
Robert Jensen heeft het helemaal gehad met deze dubieuze tv-viroloog. “Als er één iemand – zoals Rutte zou zeggen – z’n bek moet houden, is het Ab ‘waar is de whiskyfles’ Osterhaus. Helemaal klaar mee. Wie is deze kneus? Niemand heeft voor hem gekozen,” fulmineert hij op Twitter.
“Hij is een vaccinverkoper. En een gluiperige,” vervolgt hij.
Machtswellusteling
Met ‘whiskyfles’ verwijst Jensen naar de fles whisky die Osterhaus opentrok toen in 2009 het eerste Mexicaanse griepgeval in Nederland werd geconstateerd. In maart liet Jensen in zijn show zien hoe de viroloog de besmetting vierde. Op beelden was te zien hoe hij met collega’s proostte op het eerste besmettingsgeval in Nederland, een klein meisje.
“Ab, die aandelen heeft in griepvaccins, heeft belang bij zijn bangmakerij in de media,” aldus Jensen, die hem een ‘machtswellusteling’ noemde.
Als er 1 iemand (zoals Rutte zou zeggen) z’n bek moet houden is het Ab ‘waar is de whiskey fles’ Osterhaus. Helemaal klaar mee. Wie is deze kneus? Niemand heeft voor hem gekozen. Hij is een vaccin verkoper. En een gluiperige. Dimmen jij…NU! En media: BEL EENS IEMAND ANDERS!
— Robert Jensen (@robertjensen) October 4, 2020







5 verrassende dingen die je moet weten over water
Kijk: Prof. Capel legt uit waarom we na al die jaren nog steeds zoveel last hebben van het zogenaamde ‘vaccin’
BBB voorkomt automatische goedkeuring WHO-gezondheidsregels, kabinet wijst voorgestelde wijzigingen af
PVV-minister blijkt aanspreekpunt voor het WEF: ‘Zij is een wolf in schaapskleren’
Dit is de eerste documentaire over de oorsprong van het coronavirus: ‘We moeten ons hierover ernstig zorgen maken’
FVD stelt Kamervragen over levering van zeer omstreden clustermunitie aan Oekraïne
Levende bacteriën uit de ruimte gevonden op ISS. Is buitenaards leven nu dan echt ontdekt?
Leger Egypte zegt aids te hebben genezen
Alle Syrische rebellengroepen zijn gelinkt aan het Amerikaanse militaire bedrijf Blackwater. Waarom dit belangrijk is