Buitenland

‘Deze prik is heel iets anders dan je denkt’

Help ons door dit artikel met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In ruim een maand tijd werden in Israël ruim vier miljoen prikken gegeven, op een totaal van negen miljoen inwoners. Daarmee is Israël wereldwijd koploper. De Israëlische oud-premier Ehud Barak zei dat Israël zoveel doses heeft gekregen omdat het land ‘de perfecte proeftuin was voor Pfizer’.

In feite wordt de hele Israëlische bevolking onderworpen aan een experiment met een technologie die decennialang mislukte in het laboratorium, schrijft de Israëlische gezondheids- en wellnesscoach Ilana Rachel Daniel in een opiniestuk. Ze voegt toe dat mensen geen vaccin toegediend krijgen. De CDC, het Amerikaanse RIVM, definieert een vaccin als ‘een product dat iemands immuunsysteem stimuleert om immuniteit tegen een bepaalde ziekte op te bouwen’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

We hebben hier te maken met een experimentele en nieuwe technologie. Het coronavaccin is een medisch hulpmiddel in het formaat van een molecuul, aldus Daniel. Er wordt kunstmatig messenger-RNA ingespoten, afgekort tot mRNA, dat cellen ertoe aanzet om – in dit geval – een spike-eiwit te produceren. “Een mRNA-vaccin is geen vaccin, omdat het geen immuunrespons opwekt. Dit is genetische manipulatie.”

Roekeloos

Het kan niet worden verwijderd en niet worden uitgezet. En er is geen overheid of farmaceut ter wereld die verantwoordelijk wordt gehouden als je er ernstige schade aan overhoudt. Daarbij valt te denken aan auto-immuunziekten, onvruchtbaarheid, de aangezichtsverlamming van Bell en zelfs sterfte.

Daniel vindt het roekeloos om een experimentele technologie te injecteren bij mensen die nauwelijks tot geen risico lopen om te sterven aan corona. Het getuigt volgens haar ook van minachting voor menselijk leven.

[Israel National News]

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 81 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Theo Huijnen
Theo Huijnen
5 jaren geleden

OMG

Arnie
Arnie
5 jaren geleden

Maar ja, de vaccinaties zijn ook bedoeld voor dit soort mensen:
https://t.me/kenjebsen/3216

Jan
Jan
5 jaren geleden

90% neemt het vrijwillig in en de rest wordt t.z.t. Gedwongen

https://twitter.com/George_nl
https://twitter.com/George_nl
5 jaren geleden

Klopt, het betreft gen-therapie in testfase tot 2023. Keep up the good work!

mark
mark
5 jaren geleden

En de joden als eerste, dat brengt toch nare gedachten tot je.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
5 jaren geleden

Het is geen vaccine omdat CoronaVirus bestaat niet!!
Deze FAKE vaccine is 1. om te doden
2. Mensen die mogen leven krijgt een track/trace systeem, een chip in je lichaam via de FAKE vaccine, VOOR DE GREAT RESET!! Het gaat falen !! Meneer Karl Schwap wil GOD spelen!

Adriaan Volker
Adriaan Volker
5 jaren geleden

Pierre Capel, emeritus hoogleraar besmettingsleer, experimentele immunologie, geeft dit ook aan. Macht en geld zijn blijkbaar belangrijker.
Zo gaat het altijd in de geschiedenis: tegensprekers worden eerst genegeerd, dan bestreden, vervolgens belachelijk gemaakt, om daarna hun boodschap als waarheid te beschouwen.

Geert-Jan
Geert-Jan
5 jaren geleden

Endlosung op het menselijk ras
Vaccinaties ipv zyclon b

Henk R
Henk R
5 jaren geleden

In de tweede wereldoorlog was er ook een arts die de perfecte proeftuin had gevonden. Nu dan maar een spuitje uit Duitsland? Aan die experimenten van 80 jaar geleden hebben wij alleen maar ,de aardlekschakelaar aan overgehouden, wat zal het deze keer brengen?

t de vries
t de vries
5 jaren geleden

In dien geen vaccin ,wat is het dan een vrijbrief om wereldwijd een totale genocide te plegen .Zonder ooit een schuldige hiervoor te kunnen aanspreken .Zo wel de producent als de genen die het vaccin moeten testen onderzoeken aangaande veiligheid bijwerking eventueel overlijden zo wel op korte als lange termijn De artsen die indien het geen vaccin is zich schuldig maken aan het overtreden van de eed die zij ooit gedaan hebben door willens en wetens moorden te plegen met een middel waar van ook zij weten dat het niet koosjer is

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Maar ja, het volk staat wel massaal in de rij om een prikje te halen in de hoop vrijheid terug te krijgen.

Ertje
Ertje
5 jaren geleden

als er erge bijverschijnselen optreden door het vaccin dan kun je de overheid aansprakelijk stellen toch

Jan
Jan
5 jaren geleden

Wat ik al enige tijd niet begrijp is de houding van de bevolking in nederland. Ze zeggen overal maar ja en amen op. VERSTAND OP NUL EN ANGST OP ONEINDIG.
Zijn ze dan zelf niet kritisch genoeg meer om niet alles maar voetstoots aan te nemen, zonder zelf e.e.a. te onderzoeken (en dan bij voorkeur op alternatieve websites.
De Mainstreammedia (tv, radio, kranten en hun websites hangen van leugens en propaganda aan elkaar. Ben ik dan de enigste die dit ziet?
Mondkapjes, 1.5 meter, lockdowns, avondklok etc. allemaal waanzin om de samenleving kapot te maken t.g.v. het WEF ,Bill Gates en de agenda vd VN 2021/30.

Je hebt momenteel in nederland (in andere landen zal het niet veel anders zijn)twee groepen mensen: degenen die niet in deze zg. corona epidemie met een “gevaarlijk” virus geloven en weten dat alles is opgzet (Rockefeller Lockstep Plan 2010) en degenen die gehersenspoeld zijn en/of door lafheid en/of angst hun muilkorf opzetten en alleen naar de corrupte regering (en parlement) plus de eveneens corrupte media luisteren.
Die laatsten denken dat er licht is aan het eind van de tunnel. Neen dus, het zal nog veel erger worden via de indirecte vaccinatieplicht. Ook degenen die denken dat je door een vaccin te nemen je toch je vrijheid behoudt, zullen bedrogen uitkomen.
Ook dan blijven de maatregelen van kracht en het vaccin, wat geen vaccin is maar genetische modificatie zal je fysiek en mentaal vernietigen! Het lijkt wel of een vloek of een hypnosegolf die over nederland is gekomen, maar wat verwacht je anders van een bevolking die niet kritisch is en al jaren bloot staat aan de propaganda van de MSM en zich dagelijks meer bekommert om sport, vakantie en amusement. Meer info op:  www.dewegwyzer.nl

H.L
H.L
5 jaren geleden

Als ik het goed lees, komt het er op neer dat als het Linkse Rutte Kartel, de vaccinatie gaat verplichten, zij zich schuldig maak aan het moedwillig in gevaar brengen, van de Nederlandse bevolking.
Waarom is de producent niet gewoon verantwoordelijk de werking van zijn stof.

Vergeet u Softenon niet.
Duizenden personen zijn het slachtoffer geworden, van de enting tegen deze Softenon.

Alex
Alex
5 jaren geleden

The Centers for Disease Control (CDC) is using a passive surveillance system to monitor for vaccine injury during the aggressive covid-19 vaccine rollout. According to previous CDC studies, this passive surveillance system, the Vaccine Adverse Event Reporting System, (VAERS) captures fewer than 1 percent of vaccine injuries.

Why is the CDC withholding critical covid-19 vaccine safety data from the public?

https://www.naturalnews.com/2021-02-04-cdc-withholding-critical-covid-19-vaccine-safety-data.html

Alex
Alex
5 jaren geleden

Covid-19 (vaccine) Deaths, Deaths, Deaths!

pic.twitter.com/fkApXc3Oe4

Gerbrand
Gerbrand
5 jaren geleden

Vreemd dat dit juist met Israeliers gebeurt.Die zouden toch beter moeten weten.

Anne
Anne
5 jaren geleden
Icksy Nixx
Icksy Nixx
5 jaren geleden

Is het dan echt niemand opgevallen:

Moderna = MODE – RNA (gemodificeerd RNA),

Een woordgrapje van Bill Gates.
En naar verluidt:
Dit bedrijf Moderna bestaat nog geen jaar en is opgericht door Bill Gates.
Need I say more ?

Rwdv
Rwdv
5 jaren geleden

Een gezondheid- en wellnesscoach is hier op afgestudeerd?

Simon
Simon
5 jaren geleden

Bij het lezen van het artikel kreeg ik een ongemakkelijke gedachte: waarom is juist Israel zo snel en massaal aan ’t prikken? Krijg toch een stomme gedachte dat het de wraak is van dat het in de WOII niet gelukt was om deze specifieke bevolkingsgroep flink in aantal te verminderen. Brrr. Stel je voor. ’t is gewoon eng.

Piet
Piet
5 jaren geleden

zijn er inmiddels cijfers bekend over het aantal mensen dat is overleden door het vaccin in Israel?

Audrey
Audrey
5 jaren geleden

Ik weet van mezelf dat ik nooit maar dan ook nooit mij in laat spuiten met vergif. Ik kan niet over andere spreken want de cijfers wie zich wel of niet laten vaccineren is niet duidelijk dus onbetrouwbaar.

Gerard
Gerard
5 jaren geleden

We staan voor het Vijfde Zegel: de Grote Verdrukking. Het sprookjesboek voor vele ongelovigen wordt werkelijkheid. Maak uw borst maar nat. Een tijd die zijn weerga in de geschiedenis niet kent. Dit zijn de weeën die voorafgaan.

TheTruth
TheTruth
5 jaren geleden

Hier het historische overzicht van de effecten van vaccineren:

https://www.sdnl.nl/mexicaanse-griep-1.htm

voorjaar
voorjaar
5 jaren geleden

Dus als wij naar de ……. gaan dan maar met zijn alle??
waarom niet op diegene uitproberen die dit hebben bedacht.

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x