Het coronaverhaal begint in elkaar te zakken. Zelfs de mainstream media beginnen vraagtekens te zetten bij de officiële lezing. Zo vraagt de Vlaamse krant HLN zich af of er deze zomer wel sprake is geweest van een tweede coronagolf. “Analyse van positieve testen legt verbijsterend patroon bloot,” kopt de krant.
Uit onderzoek van HLN blijkt dat veel testuitslagen fout-positief zijn. Met andere woorden: mensen testen positief op corona terwijl ze niet besmet zijn met corona en dus ook niet besmettelijk zijn. “Het gebeurt veel vaker dan u denkt. Wij konden testresultaten van een groot laboratorium inkijken en stelden vast dat bijna de helft van hun nieuwe besmettingen deze zomer oude infecties waren.”
De coronamaatregelen zijn gebaseerd op deze testuitslagen. Zo heeft het kabinet op basis van het toenemende aantal ‘besmettingen’ (lees: positieve tests) besloten om mensen dringend te adviseren een mondkapje te dragen in publieke binnenruimtes, zoals scholen en winkels.
Als je daartegen protesteert, dan word je afgevoerd door de politie, ondervond Martin Mourik uit Wolvega. Hij is maandagochtend door agenten meegenomen nadat hij actie wilde voeren bij het Linde College in Wolvega. Mourik noemt het gebruik van mondkapjes ‘kindermishandeling’.
Een mondkapje heeft in het dagelijks leven geen meerwaarde
Hij wilde om half 9 een toespraak houden bij de school, maar daar kwam weinig van terecht. Hij werd gelijk afgevoerd door de politie, die in groten getale aanwezig was. Volgens de school ging de actie van Mourik ‘te ver’.
Wat is het standpunt van het RIVM, dat het kabinet adviseert inzake corona, over dit mondkapjesadvies? Op de website van het RIVM staat een filmpje getiteld ‘Helpen mondkapjes?’ Het instituut stelt: “Een mondkapje heeft in het dagelijks leven geen meerwaarde. Mondkapjes hebben alleen zin als er ernstig zieke patiënten zijn die veel virus verspreiden.”
Het RIVM vervolgt: “Maskers moeten heel nauwkeurig gebruikt worden en je moet ze minstens 2 keer per dag vervangen. In Nederland adviseren we daarom alleen mondkapjes voor medisch personeel.”
Het filmpje dateert van februari dit jaar, maar het standpunt van het RIVM blijft onveranderd. Enkele dagen geleden zei RIVM-baas Jaap van Dissel nog dat gewone mondkapjes een buitengewoon gering effect hebben op de poging om de verspreiding van het coronavirus in te dammen.
Tv-producent Flavio Pasquino reageert:
VIDEO: het @rivm spreekt zich uit! Mondmaskers zijn zinloos ?https://t.co/DSojzN49Vo
@Hugo dejonge @MinPres @mariannezw @mauricedehond @MarionKoopmans @AVIPNL @bertniesters @mkeulemans @volkskrant @NOS @op1npo @cdavandaag @ruudoverdegrens @HuubSchellekens @jortkelder @trouw pic.twitter.com/Ecmq4AjAXF
— Het Systeem (@FlavioPasquino) October 5, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: Deze ‘ruimtearcheoloog’ ontdekte met Google Earth al 17 piramides en een verloren stad die 3000 jaar begraven lag
De psychedelische mysteriecultus en de oude Grieken
Video: Man eet in een maand 720 eieren en dit is het verrassende effect op zijn gezondheid
Waarom schiet het aantal coronadoden omhoog in landen met hoogste vaccinatiegraad?
Immer betrouwbare en onbevooroordeelde NOS komt met filmpje over complotten. Dit is de waarheid over de waarheid over de waarheid
Deze Russische oliereus stond onder controle van Rothschild, maar Poetin stak daar een stokje voor
Anticrisiswapen van Spaans dorp: utopia (video)
Holocaust-overlevende waarschuwt: Grote Reset is erger dan Hitlers ‘meesterplan’
China geeft nieuwe foto vrij van mysterieuze gel op de maan. Bekijk ‘m hier