Mens en Dier

Felle kritiek op Lubach: ‘Wat is dit voor staatspropaganda?’

Help mee door dit met anderen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

NPO-presentator Arjen Lubach vroeg zondag in zijn programma aandacht voor het groeiende wantrouwen richting media en overheid. Dat komt volgens Lubach ‘omdat op social media een heel circuit aan mensen langzaamaan een eigen parallelle werkelijkheid in wordt gezogen’. Zou het misschien te maken kunnen hebben met het feit dat mensen massaal wakker worden en tot de ontdekking komen dat ze worden voorgelogen door de mainstream media?

Lubach nam vooral Lange Frans op de korrel. De rapper nodigde hem vervolgens uit voor zijn podcast. Volgens Frans is de kans klein dat Lubach de uitnodiging accepteert. Zijn programma wordt immers geproduceerd door Irene van den Brekel, de vrouw van D66-minister Kajsa Ollongren, die al jaren strijdt tegen alternatieve media.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Veel mensen hebben met walging gekeken naar de aflevering van Zondag met Lubach. Zo ook onderneemster Nadia Denise Duinker. “Wat was dit een walgelijke, walgelijke schijnvertoning,” zegt ze in een video op Facebook. “Zo duidelijk gestuurd vanuit beleid.”

“Hij legt mainstream volgend Nederland even haarfijn uit dat iedereen met een tegengeluid in een cognitieve dissonantie zit, waarbij ze zich laten leiden door de tunnel van tech,” zegt ze. “Alsof iedereen die een tegengeluid vertegenwoordigt of er een andere mening op nahoudt, alleen maar blindelings [gelooft] wat hij op internet voorgeschoteld krijgt. Juíst niet.”

Ik vind het schaamteloos en respectloos

Nadia merkt op dat Lubach ook pedofilie en ritueel misbruik in de complothoek zette. “Allemaal nepnieuws toch? Nou, als Lange Frans het zegt, zal het wel. Lubach daarentegen kan je wel blind vertrouwen met zijn maatpak aan bij onze vertrouwde VPRO,” zegt ze sarcastisch.

“Ik geloof dat Lubach nog even de luisterdocu Glasscherven en Duistere rituelen moet luisteren van Argos en zijn eigen omroep. En zich ook nog even moet verdiepen in de Epstein-affaire die dankzij corona verdacht weinig aandacht krijgt. En while you’re at it, duik gelijk even in een affaire uit eigen land van een paar jaar geleden. Iets met een secretaris-generaal van Justitie waarvan de beerput in de doofpot is beland. Met dank aan vriendjespolitiek is de beste man eervol met pensioen gegaan zonder verdere vervolging of aan de schandpaal genageld te worden door de MSM. Als je het mij vraagt, is na de incidenten rondom dit schandaal de onafhankelijkheid van de Nederlandse media definitief verkocht aan de staat.”

“Iedereen met een tegengeluid wordt geridiculiseerd, alsof je niet normaal kan nadenken. Wat is dit voor staatspropaganda?” vraagt ze. “Ik vind het schaamteloos en respectloos.”

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.3 41 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

77 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
exegese
exegese
5 jaren geleden

Ontmaskerd als ” puppet on a string”
überhaupt geen aandacht meer aan schenken is de beste remedie. Dan kwijnt ie langzaam weg.

wolfje168
wolfje168
5 jaren geleden

Het rebelse van weleer is er helemaal van af bij de VPRO. Ze zijn nu gewoon MSM.

Ikke
Ikke
5 jaren geleden

Wij hebben toen maar de TV uitgezet. En zijn “mens erger je niet “gaan spelen! Het was een gezellige avond!

Thomas
Thomas
5 jaren geleden

Ze zijn aan het verliezen en kunnen het niet uitstaan , dus alle mogelijke onzin over de weerstand , die alleen maar groeit in het land verkondigen .
Heel erg zielig , maar kijk ook eens naar ons corrupte regering al diegene die voor de spoedwet hebben gestemd nooit meer op stemmen , met pek en veren bestrooien en dat noemt zich volksvertegenwoordigers bah daar walg ik van.
Blijf strijdlustig en vooral positief ze zullen hier niet mee weg komen .
Zegt het voort zegt het voort.

Albert
Albert
5 jaren geleden

Kijkt er in 2020 nog iemand (soewieso naar de kwelbuis en) naar dat arroante, cynische ‘intellectuelen’-voer Lubach? Duizend trillioen laserbommen en granaten nog aan toe! Thousands of Salon Socialist Lunatic LustAsylum VPRO Polanski Weinsteins! Epstein Weiner Laptop Virus SexScandal Scanners! Gruesome Grissom! Camera Mastur Bating Wegkijk Godloos Gajes! Deep State Ophicleide! Terror & Humantraffickingfriendly Fakenews! Vrijonzinnige Prostaat Ruftende Omroep!

He. Hehe. Zucht.

T!MO
T!MO
5 jaren geleden

idd wat een walgelijk mannetje zeg.
Was altijd wel een leuk programma. Ik kijk nooit meer naar Lubach het stumpertje!! Betaald door de roverheid 🙁

Johan
Johan
5 jaren geleden

Arjan begon ooit leuk, nu wijst hij te vaak afkeurend met het vingertje anderen die een andere mening hebben. Jammer voor hem om zo te struikelen over je zelfingenomen gelijk. VPRO is niet meer wat het ooit was; wat mis ik Koot en de Bie, of ben ik nu een ouwe lul met een afwijkende mening…

Willem
Willem
5 jaren geleden

Zie hier hoe vier boa’s van de Ret een man mishandelen voor het niet dragen van een mondkapje https://www.youtube.com/watch?v=fFx6LjtVd_M

Willem
Willem
5 jaren geleden

En we tobben maar door, worden geregeerd door leugenaars en leugens, ondertussen is de marionet Elon Musk bezig 60 5G satellieten per lancering in een low orbit te brengen en dat moeten er 42000 worden, ja je leest het goed. Al jarenlang hoor je verhalen over space-junk en dat zo erg is en gevaarlijk maar dit gaat maar door en geld speelt geen rol, rara hoe kan dat. 5G Wordt ingezet als wapen en crowdcontrol, dat kun je gewoon op Youtube vinden waar Mona Keyzer het liet vallen in de 2e kamer, dit is de grote uitroeiings waar al decennia lang over gesproken wordt. Wij zijn niets meer dan vee, een product maar omdat het zo bizar is kunnen mensen dat niet aan deze waarheid. Wij zijn eigendom van een aloverheersende “macht” zoals boeren met koeien. Wij hebben niets te vertellen, waarom zou er anders politiegeweld zijn en handhavers met veel arrogantie, soldaten die net als politie zonder enige emotie behalve blijdschap op mensen schieten wat ook hier gaat gebeuren. Denken jullie dat het nu erg is? Wacht maar tot volgend jaar en er is niks tegen te doen, helemaal niks.

rrr
rrr
5 jaren geleden

Ergerde me al 10 jaar geleden aan de anti-science propaganda op tv en sindsdien nooit meer gekeken. Voor zuivere waarheidsvinding en deugdelijk bewijs volgens de wetenschappelijke methode is blijkbaar geen plaats en integere wetenschappers krijgen geen podium. Waar zijn de tijden van Albert Einstein gebleven toen er nog zuivere wetenschap bedreven werd ??

The don killuminatie
The don killuminatie
5 jaren geleden

Werd hier ook op gewezen door mensen in mijn omgeving. Wat een walgelijke tv, was altijd al sceptisch over Lubach en nu valt hij definitief door de mand. Hij gaat nergens dieper op in, alleen maar framen en dan aan stoelpoten zagen zonder onderbouwing, zonder context en zonder onderzoek. Hele goedkope tv. Laat hem eens naar Argos kijken, de epstein docu op Netflix of de hele podcast van Frans en adelle vd plas, dat zet dingen al heel snel in een ander perspectief zonder een complot sausje, gewoon goede research. Heb het idee dat hij obsessief is richting lange Frans omdat dat wel een goede rapper is. Hij kon het zelf niet waarmaken met zijn slappe Eminem aftreksel slimme schemer en dat zit em nog dwars, nog zag hij een kans om Frans pootje te lichten en hij ging er vol voor. De leugenaars beginnen zenuwachtig te worden getuige dat er steeds meer content word gecensureerd, een kat in het nauw maakt rare sprongen dus we moeten gruwelijk oppassen.

jenne
jenne
5 jaren geleden

Irene van Brekel de vrouw van Ollogren, kom nou toch ik wordt hier misselijk van, en deze zieke mensen maken voor ons uit hoe te leven, hoe diep kan een land zinken, om zich dit voor te laten schotelen !

Frans
Frans
5 jaren geleden

Sinds zijn aantreden en omhelzing door NPO waarvoor hij eerst de alternatieve geneeskunde
In een kwaad daglicht moest stellen en belachelijk maken heb ik nooit naar een uitzending gekeken van hem.
Het was meteen duidelijk nog voor zijn 1e optreden dat hij in dienst kwam van de zeer onbetrouwbare NPO.
En nu dit! Hij mag met permissie af en toe leuk doen maar is verplicht de anders denkende mens de grond in te boren.
En dat nog wel op de vpro, die waarschijnlijk nu ook alleen staatspropaganda wordt opgedrongen.

MdeFilosoof
MdeFilosoof
5 jaren geleden

Zegt toch weer genoeg dat partner van Ollongren de producent is van zo’n programma. Gewoon pure belangenverstrengeling. En de NPO/staatomroep is er van vergeven. Menig ‘oud’ kartel politici is omroep bobo geworden na de politiek.

Petrus
Petrus
5 jaren geleden

Ik heb die omhooggevallen miskleun nog nooit iets zinnigs horen zeggen.

Ron
Ron
5 jaren geleden

De manier waarop hij sprak over homeopathie deed bij mij de deur toe. Het is een vette leugenaar in dienst van zijn meester.

Leon Dorsey
Leon Dorsey
5 jaren geleden

Die Freule Ollengron (neuspeutren) is een gevaar voor de echte democratie.

Danny
Danny
5 jaren geleden

Onbegrijpelijk dat mensen anders verwacht hadden. Het wordt nota bene uitgezonden op de NPO. Meer MSM kan het niet zijn…

Carolina spuesens
Carolina spuesens
5 jaren geleden

Dat dit allemaal met ons belastinggeld

Veterans_Resistance
Veterans_Resistance
5 jaren geleden

Aan Arjen Lubach en alle totaalmalloten die zo nodig duimpjes naar beneden moeten geven:

Lees dit niet!!! Er is n.l. een kans dat jullie keihard wakker schrikken!!!

https://www.xandernieuws.net/algemeen/hoogleraar-capel-vaccin-is-genetische-modificatie-en-brengt-sars-cov-2-eiwit-permanent-in-uw-lichaam/

En kijk hier ook niet naar!!!

https://www.youtube.com/watch?v=841w-vLIeaU&feature=emb_logo

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Was al bekend.
Nu heeft Lubach ondubbelzinnig het aangetoond maar was al eerder propaganda aan het voeren.

Maar goed, 2 miljoen kijken er naar. 2 miljoen op zijn minst geloven de staatspropaganda maar hebben géén tijd om alternatieve kanalen te bekijken of te beluisteren.

Tja, 1933 – 1945 had je geen alternatief. Nu maak je geen gebruik van het alternatief. Ik vind dat het laatste triester is.

manometer
manometer
5 jaren geleden

Inderdaad, na een paar minuten overgeschakeld van kanaal, wat een walgelijke vertoning.
Lubach is gewoon een vertegenwoordiger van de corrupte media geworden.

Karel V
Karel V
5 jaren geleden

Omdat ze zelf te gemakkelijk geloven in een consensus realiteit, denken ze dat, als je iets anders kijkt, je dat dus ook onkrititisch doet. Ze durven je dan niet meer te vertrouwen. Daarom moet je beschermd worden.
Grappig is hij wel, maar al langer te vergiftig. Ook zijn smeercampanje voor big pharma neem ik hem kwalijk.

Jeff
Jeff
5 jaren geleden

De televisie in het algemeen moet het beeld schetsen dat we een grote gelukkige familie zijn. Dat geldt inmiddels werkelijk voor elke zender. Over hoe gelukkig iedereen straks is, als er een vaccin is. Mensen die iets zinnigs te melden hebben worden, keihard genegeerd. Als je de heren in Den Haag wijst op een catastrofale rekenfout, word je weggezet als complotdenker. En het zal ook hierin niet lang meer duren, of je wordt vervolgt wegens het verspreiden van terreur. Wie stopt deze staatsterreur dan? …. uh pardon; staatsbeleid.

jaja
jaja
5 jaren geleden

Prachtig toch mensen. Hij snijdt in z’n eigen vingers. Mensen worden door hem nieuwsgierig en kijken door hem naar de hele podcast lange frans. En dus meer mensen die wakker worden. Dus bij deze, dankjewel lubach. Eigenlijk wel een beetje jammer dat ie deze site er niet bijlult.

Veterans_Resistance
Veterans_Resistance
5 jaren geleden

Eergisteren las ik in de krant bij mijn ouders dat het virus ook je hersenen kan bereiken.
Ik ben daar ook van overtuigd.
Maar daarvoor moet je dan wel een trouw NPO kijker zijn.

Peermans
Peermans
5 jaren geleden

Als we dan wel over een fuik of bubbel moeten praten, waarom ontkent Lubach, de NPO en anderen dan zelf niet in een bubbel te leven en te denken? Dat vind ik echt pas tenenkrommend. Ook komt men dan vaak met de Netflix documentaire “The Social Dilemma” maar wel gebruiken om hun eigen perceptie te staven…Dan heb je die documentaire niet begrepen, iedereen wordt in een bubbel gehouden. Links, rechts, geel, zwart of wit, en ga zo maar door. Erken dat dan eens. Wellicht

Nico
Nico
5 jaren geleden

Gelukkig is er een knop op je TV. Zet hem af en ga op café.

Just me
Just me
5 jaren geleden

Joh die knul gaat zo hard janken straks als alles naar buiten komt ,de beerputten wereldwijd lopen over ,kwestie van tijd dat alles openbaar wordt gemaakt dan zou hij van schaamte willen dat hij in een parallelle wereld kon wegkruipen hahaha

benno
benno
5 jaren geleden

ik vind het enorm knap als je (met de kennis van nu) een npo en commerciële zender inschakelt, en/of papieren msm leest.
dan ben je ofwel erg dom/zwaar geïndoctrineerd, of masochistisch…..

ruud
ruud
5 jaren geleden

Laat maar Lulbach.

hans
hans
5 jaren geleden

sorry hoor, maar die rapper is a crapper.

Martin
Martin
5 jaren geleden

Wiens brood men eet wiens woord men ….
Ik ergerde mij ook aan die uitzending. Al moet ik zeggen het was ook beetje wake -up call sommige alternatieven kramen onzin uit.
Ik hoorde Sven Hulleman tegen lange Frans zoiets zeggen dat die mensen van vlucht MH 17 nog zouden leven of zo een vreemd complot.Dat had ik hem nog niet horen zeggen.
Ja dat is natuurlijk bullshit hoe verzin je het.
Plus hij had Jort Kelder paar keer als gast en die is weer behoorlijk close met Rutte dus ja dan begin ik over hem toch wel argwaan te krijgen,misschien gecontrolleerde opositie?
Dat is het rottige in deze tijd er zijn wel goede alernatieve media maar je moet wel de kaft van de koren kunnen scheiden.
Je moet ook alles altijd door je eigen filter halen en goed contempleren of de info wel klopt.
Want met desinfo is niemand gebaat behalve het establishment.

fatima de jong
fatima de jong
5 jaren geleden

APOCALYPS!
Westerse wereld splitst zich op in twee strijdende kampen. Komt bekend voor. FF denken. Oh ja, Openbaringen, waar Christus de schapen van de bokken scheidt. Dit is het begin van de apocalyps. Mensheid moet nu kleur bekennen voor God knielen of voor de Boze ……

Aurelio
Aurelio
5 jaren geleden

Voor deze uitzending vond ik die Lubach al een irritant links kwalletje, maar met deze uitzending valt hij helemaal door de mand.

Maak me flink veel zorgen over deze samenleving.
Er is steeds meer verdeeldheid (mensen tegenover elkaar, intolerantie etc), polarisatie enz.
Er is zoveel angst en argwaan naar elkaar.
Alles lijkt kapot te gaan; de horeca, zorg enz.
Ik weet dat dit wat algemeen geformuleerd is, maar je hoort het overal.
Er wordt ons een totaal schuldgevoel aangepraat en al die vervelende moraalridders blijven maar zeuren over dat je mondkapjes moet dragen, hoe erg het allemaal is enz.
Niet dat ik wil ontkennen dat er een virus is.
Het middel is echter erger dan de kwaal.
En veel mensen lopen elkaar zo op te naaien en elkaar angsten aan te praten.
Verdeeldheid leidt alleen maar tot nog meer ellende en dit dreigt helemaal fout te gaan.

Joris
Joris
5 jaren geleden

Ik heb even gereageerd bij Lubach onder z’n Social Media filmpje.

https://www.youtube.com/watch?v=FLoR2Spftwg

Mijn post:

Arjen Lubach probeert ons duidelijk te maken dat we in een AI-fuik zwemmen van fake news als we ook maar enigszins sensationele zoektermen gebruiken op Social Media. Voordat je het weet zit je namelijk op het onderwerp pedo-elite. Dat kan natuurlijk allemaal niet waar zijn want de Comet Pingpong pizzeria heeft helemaal geen kelder. Dergelijk flinterdun bewijsmateriaal ruikt naar een poging tot doofpotten. Maar daarvoor is het te laat. Ook in de fuik van de mainstream media, die ook al decennia en langer afhankelijk is van advertenties en dus van oplages, kijkcijfers en nu dan views, tref je open en bloot de pedo-elite.

Arjen, waarom doe je dit?
Stel dat slechts 1% waar is van alles wat we vinden, dan is het nog steeds verschrikkelijk dat kinderen moeten lijden onder seksueel geweld. Dit móet stoppen. Toch?

Arjen, laten we onafhankelijk van welke fuik dan ook, allemaal terugkomen van onze fabeltjesvakantie en diepgaand onderzoeken wat er wel en niet waar is rond kindermisbruik.

Ook de mainstreammedia heeft dus ook al een beginnetje gemaakt:

1. RTL Nieuws
Undercoveroperatie RTL Nieuws. Misbruikbeelden van honderden Nederlandse kinderen:
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/4702981/misbruikbeelden-honderden-nederlandse-kinderen-gedeeld

2. Telegraaf:
Groot pedofielennetwerk van 30.000 potentiële daders in Duitsland ontdekt onlangs.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/151905748/justitie-30-000-verdachten-in-pedonetwerk-duitsland

3. VPRO
Kinderen die voor Satanische rituelen worden misbruikt.
Uitzending van VPRO Argos over kindermisbruik onlangs:
https://www.vpro.nl/argos/media/afleveringen/2020/uitzending-27-juni-ritueel-misbruik.html

gerelateerd: Demmink doofpot: de Nederlandse ‘Epstein’ zaak
https://www.facebook.com/notes/rt-dutch/demmink-doofpot-de-nederlandse-epstein-zaak/3085026671616934/

gerelateerd: Onderzoek naar ritueel misbruik
13 okt. 2020 in BINNENLAND
Den Haag – De Tweede Kamer wil dat er onderzoek wordt gedaan naar de aard en omvang van ritueel misbruik. „We krijgen van slachtoffers en familieleden veel signalen dat het een groot probleem is”, zegt PvdA-Kamerlid Attje Kuiken. „Soms met gruwelijke details, dit kunnen we niet negeren.”
https://www.telegraaf.nl/nieuws/203828342/onderzoek-naar-ritueel-misbruik

4. Netflix
Kinderen die verhandeld worden en geprostitueerd worden aan Eliteleden.
Trailer Jeffrey Epstein docu waarin aannemelijk wordt gemaakt dat mensen als Bill Clinton en Prince Andrew betrokken zijn bij het Elite pedofielennetwerk. Epstein stierf in zijn cel, maar zijn partner Ghislaine Maxwell zit momenteel vast voor deze zaak (Telegraaf volgt het). We gaan hier de komende tijd veel meer over horen. Kijk de docutrailer: https://youtu.be/-j0rjlfmDx4

5. Tweede kamer:
Open en bloot in de tweede kamer: Gidi Markuszower (PVV) sloopt Justitie vanwege pedofiele Hoofdofficier Vincent Leenders
https://tpo.nl/2019/11/05/video-gidi-markuszower-pvv-sloopt-justitie-vanwege-pedofiele-hoofdofficier-van-justitie-vincent-leenders/

6. Top Documentary films
Marc Dutroux: The Monster of Belgium
https://topdocumentaryfilms.com/marc-dutroux-monster-belgium/

Niet MSM, maar serieuze berichten:

7. Bericht over Marc Dutroux die destijds zelf aangaf voor Elite pedofielennetwerken te werken.
https://www.euronews.com/amp/2019/10/27/explainer-paedophile-marc-dutroux-and-the-horror-case-that-united-a-divided-belgium

8. 100.000 kinderporno bestanden op computer Aartsbisschop gevonden.
https://www.patheos.com/blogs/progressivesecularhumanist/2014/10/archbishops-computer-contained-over-100000-child-porn-files/?utm_medium=social&utm_source=share_bar&utm_campaign=share_bar_facebook

9. Whitehouse:
De executive order van 21 december 2017 over Human Trafficking is niet voor niets.

21st December 2017 Executive Order
https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-blocking-property-persons-involved-serious-human-rights-abuse-corruption/
Hoorzitting in het congres over de Clinton Foundation https://www.c-span.org/video/?c4867551/user-clip-clinton-foundation-congressional-hearing-whistleblopwers-testify

Laten we ook maar even de inhoud van de laptop van Weiner en Hunter Biden afwachten, het lijkt me knap werk als dat buiten de MSM-fuik gehouden wordt.

Jake
Jake
5 jaren geleden

Deze “liberale” idioot wordt wel ruim betaald uit de staatskas die door ons gespekt wordt.
Dat misselijkmakende linkse ondertoontje jaagt mij keer op keer de kast op want meneer gaat straks lekker rentenieren van ons belastinggeld.
Dat is nou juist de pest met die linkse zakkenvullers, als het nodig gooien ze met een groot gemak hun achterlijke “principes” overboord verdwijnen met een kapitaal de anonimiteit in.
Kijk naar de VARA, zogenaamd de arbeidersomroep, maar in de afgelopen decennia tegen een miljard aan belastinggeld over de kling gejaagd, een bedrag waar je het hele voedselbank probleem mee had kunnen oplossen.
De enige echte omroep voor de arbeider en het volk was trouwens de TROS, maar dat werd 40 jaar geleden door diezelfde linkse kliek gedemoniseerd als rechts bolwerk.
Maart 2021 hebben we de macht om dit alles te veranderen, en links eens een flinke klap toe te brengen, en daarmee automatisch hun media kanalen, want daar moet echt een einde aan komen.
VPRO, ooit progressief en vooruitstrevend, nu een misselijkmakend propaganda kanaaltje voor veel te duur betaalde graaiers uit de deugcultuur…

Peter
Peter
5 jaren geleden

Lubach kijk eens op YouTube naar professor Pierre Capel, dan heb je echte info en niet dat fake nieuws van de staat.

Onderbuik
Onderbuik
5 jaren geleden

Zo teleurgesteld in lubach als er 1 was op de msm die de hele corona zeepbel kon doorprikken dan was hij het maar nee hoor gewoon mensen die nog wel kritisch en vragen stellen zo afzeiken blij dat die stroopop er mee stopt

bobr
bobr
5 jaren geleden

wat mij betreft is de teloorgang van de vpro, hun downfall, met de zomergast ben verwaayen. wat een parvenu! wat een weerzinwekkende man. om die zoveel ruimte te geven.
later kwam voor mij daarbij een artikel in de vpro gids over gifmengers. zeg maar een lobby voor de pharmacie; hoe het produceren van medicijnen door technologie en industrialisering tot een winstgevende massaindustrie kon gaan worden. juist het organiseren van de natuur ten gunste van enkelen heeft de mensheid veel schade aangericht.
het uitgangspunt van het ware en het goede in de vorm van vrede en liefde voor iedereen is verworden tot een perverse machtspolitiek en de belangen van die enkelen worden geconsolideerd door intimidatie, list en bedrog, ziekten en oorlog.
aan het feit dat de biologie van de natuur de ingredienten voor medicijnen aandraagt met het zelfregenerende vermogen van het lichaam werd als oud weggezet. op de tv werd het bashen van natuurgeneeswijze nog eens dunnetjes over gedaan door lubach.
ook het optreden van verwaayen als zomergast vond zijn herhaling in rutte en wiebes. ik heb rutte eens horen zeggen wij zijn vpro.
dit zijn geen toevalligheden. ik zie een connotatie tussen bovengenoemde feiten.
mijn lidmaatschap van de vpro is al vele jaren geleden opgezegd.

klaas vaak
klaas vaak
5 jaren geleden

wordt wel steeds meer van internet afgehaald zo ook het verhaal van lisa ,maar deze staat er nog lijkt wel ons kent ons https://rondehuis.blogspot.com/

Pi-Eter
Pi-Eter
5 jaren geleden

Wat een gezeik allemaal. Maar dat is ‘natuurlijk’ gezellig ! Ga zo door.

Rene
Rene
5 jaren geleden

Het mooiste is dat ze hun geloofwaardigheid elke week meer in de put zien weglopen, dag Lubach ook u zal zijn verdiende loon krijgen.

En maar te zwijgen over het Rutte kartel die gaan straks zo hard op hun bek, net als alle foute gasten die daar rondlopen en hun graantje mee pikken , ze denken wij zien dat niet, wij horen dat niet , ehh nee keihard negeren die hap en gewoon normaal doen punt. discussie gesloten, en daarmee basta.

Ellie
Ellie
5 jaren geleden

wiens brood men eet, wiens mond men spreekt. Het is toch algemeen bekend dat de NPO geleid wordt door het partijkartel?

wim
wim
5 jaren geleden

Lubach, ga een een vak leren zoals menig Nederlander heeft gedaan, dan is de slipstream van andere je te verheerlijken
en te verrijken over andermans rug. de Nederlander kan zelf wel bepalen wat goed en slecht is. daar hebben zij kriepie Lubach niet voor nodig.

aagje
aagje
5 jaren geleden

en dit onder de vleugels van de VPRO….shocking.

Ruud
Ruud
5 jaren geleden

Luback is gewoon het zoveelste staats-kontlikkertje.

Back to top button
77
0
We lezen graag je reactie!x