CoronaBinnenland

Huisarts die weigerde coronavaccins toe te dienen berispt door tuchtrechter: ‘Men is geconditioneerd’

Help ons door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!

Huisarts Freek Reijnders (naam gefingeerd) weigerde zijn patiënten het coronavaccin toe te dienen. Het gevolg was dat hij de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) op zijn dak kreeg. De huisarts heeft inmiddels een berisping gekregen van de tuchtrechter.

De huisarts ontdekte dat het bloed van gevaccineerde patiënten vaak een te hoge fibrine-D-dimeerwaarde had, een teken dat zich in het bloed stolsels kunnen bevinden. Er zijn diverse onderzoeken gepubliceerd waaruit blijkt dat coronavaccins een te hoge fibrine-D-dimeerwaarde en embolieën kunnen veroorzaken.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Dat een arts kritisch kan zijn ten aanzien van coronavaccinaties wilde er bij het tuchtcollege niet in. Het ging niet in op de meer dan 100 wetenschappelijke studies die Reijnders aandroeg.

Men is geconditioneerd

Hij wordt bijgestaan door oud-advocaat Frank Stadermann. Die reageert: “Als raadsman van dokter Reijnders kan ik alleen maar vaststellen dat de tuchtrechter niets wil weten van de mogelijkheid dat het coronavaccin gevaarlijk kan zijn en het ook niet nodig vindt om ook maar één woord te besteden aan de overvloed aan literatuur die die opvatting ondersteunt. Men is geconditioneerd, weigert de wetenschappelijke gegevens te analyseren en kan dus geen afgewogen oordeel geven.”

Stadermann vroeg het college voor de zitting of de leden gevaccineerd waren en zo ja, of ze dan wel onbevangen naar deze zaak kunnen kijken. “Op die vraag kreeg ik geen antwoord, maar het antwoord ken ik nu wel.”

Daar ging de tuchtrechter niet op in

En waarom kreeg de huisarts uiteindelijk een berisping? Er meldde zich bij hem een oudere vrouw met een verhoogde D-dimeerwaarde, maar er waren geen klachten die wezen op embolieën. De huisarts adviseerde de vrouw terug te komen als de klachten verergerden.

De vrouw belandde korte tijd later met ademhalingsproblemen in het ziekenhuis, waar bleek dat ze hele kleine longembolieën had die overigens niet levensbedreigend waren. De tuchtrechter vond dat Reijnders haar meteen had moeten doorsturen en gaf hem een berisping, terwijl hij de vrouw bij verergerde klachten alsnog doorverwezen zou hebben. Daar ging de tuchtrechter niet op in.

Onlangs bleek uit vrijgegeven Wob-documenten dat minister Hugo de Jonge zich afvroeg of de inspectie ‘full force’ kan ingrijpen tegen coronakritische artsen.

4.9 134 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

120 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Victor Hugo
Victor Hugo
2 jaren geleden

Tuchtrechter omgekocht door big Pharma?

Bep
Bep
2 jaren geleden

Gewoon doorgaan met kritische mensen te haten en als wappie’s te verheven! Er is niks aan de hand, nou ja die wappie’s!
Kom bij de de club!

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Zakken vol geld 💶 daar doen ze het voor! 😡

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

Justitie is de zwaarste misdadigersclub van het land. Niemand kan ze iets maken. Ze kunnen alles doen wat ze maar willen. En dat doen ze ook. Alles. Ook de meest gruwelijke misdaden denkbaar.

Een echte mens
Een echte mens
2 jaren geleden

Dat wordt dus een klacht tegen die corrupte tuchtrechter en/of aangifte wegens het doelbewust in gevaar brengen der (volks)gezondheid.

Oleehop
Oleehop
2 jaren geleden

Corrupte rotzooi. Ik wil mijn influenza terug !

Nelleke
Nelleke
2 jaren geleden

Het is een grote corrupte klerezooi !!!

Nooit alleen
Nooit alleen
2 jaren geleden

Eerlijk is eerlijk en waarheid duurt het langst, dus als zelfs tuchtrechter de leugen laten regeren, zullen ze zelf vallen in de kuil die ze voor anderen graven

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Daar had ik nog niet aan gedacht: er zijn natuurlijk mensen in de rechtspraak zelf (meervoudig) gevaccineerd en die willen natuurlijk niet inzien dat er wat met die vaccins aan de hand is. Dus we hebben te maken met rechtsprekers die zijn omgekocht en ook die hard ontkennen.

Gevaccineerde rechters en juristen zijn dus niet onafhankelijk als het gaat om zaken waarin het vaccin betreft. De vraag is of ongevaccineerden dat wel zijn maar ik denk dat de druk bij gevaccineerde juristen hoger is.

Hoe dan ook, de waarheid (de duivel) recht aankijken is niet voor watjes.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

De vraag is wanneer er weer een onafhankelijk OM en rechtspraak is die Full Force kan ingrijpen tegen Hugo De Jonge.

Wil
Wil
2 jaren geleden

Top, deze arts denkt na en geen slaaf van Hugo en Ernst.

Gene
Gene
2 jaren geleden

Het blijft toch inderdaad raar dat de meeste van die vaccin adepten zogenaamde ‘hooggeschoolden’ zijn, welk ineens bewijst op welk droevig niveau dit onderwijs zich bevindt. Ook de meeste artsen zijn zo geconditioneerd volgens het alfa & omega van de vax-industrie dat we die mensen als nutteloos, tot zelfs gevaarlijk voor de samenlevingen kunnen gaan beschouwen. Als we naar sterftecijfers in de VS gaan kijken en de doodsoorzaken dan zien we dat op de derde plaats medicatie staat! Erg verontrustend toch?

H.J
H.J
2 jaren geleden

Wat is Nederland in de Rutte jaren, toch een K.u.t. Land geworden.
De eerlijkheid is vervangen door leugens en bedrog.
Elke vorm van waarheid moet worden bestreden.
Van laag tot hoog in de rechtspraak en de orde handhaving, heeft maar een doel voor ogen, het Rutte Kartel MOET zegevieren het WEF is HEILIG.
Anders denkenden moeten met alle beschikbare middelen worden bestreden.

Duinsnip
Duinsnip
2 jaren geleden

De Pharmadictatuur heeft de gehele macht over onze overheden.
De enige weg is de persoonlijke totale afwijzing om hierin mee te gaan wat het ook kost. Niet buigen voor deze saranskinderen, hun lot is beslist.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

HET IS 1 CORRUPT WEF ZOOITJE MET GAJES DAT DENKT DE BAAS TE ZIJN ! DIT HEEFT NiKS MEER MET WETENSCHAP TE MAKEN MAAR MIJN WIL IS WET. MACHTLUST DOOR HEBZUCHT ZIJN DE OORZAKEN HIERVAN!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

VOLG HET GELD . KAN NIET VAAK GENOEG GEZEGD WORDEN!

Jerome
Jerome
2 jaren geleden

Zijn de leden van het college ‘gevacineerd’ en geboosterd ? Ja ? Mooi. Kijken wie het laatst lacht.

Theo
Theo
2 jaren geleden

Yep de opruiming moet door hoe dan ook, komt u voor het volgende spuitje…… We zijn er voor u, aldus de medische nep wetenshit onder leiding van mengele

Steven
Steven
2 jaren geleden

Die de Jonge is zo’n misselijk kereltje.. wat een DWEIL is die vent!

joop
joop
2 jaren geleden

Dit is geen rechter maar een kontenkruiper van nazi Rutte en co wat een onbenul om dit soort te laten zitten corrupt is justitie al jaren daar zitten de grootste boeven pedo,s ect.

Locke
Locke
2 jaren geleden

Is het niet frappant dat er de laatste jaren op Wereldniveau een collectieve bestuurlijke, informatieve en financiële eenheidsworst de mensheid gevangen houdt?
HALLO smurfjes wakker worden , Gargamel zijn brouwseltje maakt iedereen tot dwaas.

Edo Timmermans
Edo Timmermans
2 jaren geleden

Extreem gevaarlijk, wanneer een rechter op de stoel van een medicus gaat zitten.

Marie
Marie
2 jaren geleden

Huisarts berispt.
Hugo de Jonge loopt nog vrij rond.

exegese
exegese
2 jaren geleden

Het grootste kwaad op aarde is niet het kwaad zelf maar ontkenning.

Het kritiekloos buigen voor aantoonbare leugenaars.

Klakkeloze acceptatie van duidelijke leugens+ in ruil voor loze beloften, nepveiligheid en gemak.

Ontkenning ook dat er feitelijk niets aan de hand is.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Die Hugo de Jonge is m.i. de grootste mislukking ooit.
Corona kritische artsen ,,full force,, zoals hij dat noemt door de inspectie te laten ingrijpen zijn Noord Koreaanse praktijken.
Is die kerel helemaal gek geworden door het ministerschap, waarin hij denkt God zelf te zijn of zo?
Waar zijn we als land toch in terecht gekomen?

Eric Scholte
Eric Scholte
2 jaren geleden

Is er nog wel een rechter die niet omgekocht is?

Jack Kerouac
Jack Kerouac
2 jaren geleden

RIP Trias Politica

T,A
T,A
2 jaren geleden

We zijn nu nog overgelevert aan de onwetende die de media en de politiek geloven en volgen.
Ondertussen berooft de staat ons van onze grondrechten onze vrijheid en ons geld.
na huurtoeslag zorgtoeslag en kindertoeslag word nu langzaam de energietoeslag ingevoerd.

waarschijnlijk zal daar watertoeslag achteraan komen.
door onbetaalbare hoge prijzen te creeeren die de laagste inkomens niet kunnen betalen en subsidies aan te bieden houd je net je hoofd boven water.

die subsidies worden dan weer betaald van de belastingcentjes die de werkende mens betaalt.
mensen die net iets daarboven zitten worden dan ook armer.

dit word bewust gedaan om iedereen aan het infuus van de regering te krijgen en niet meer zelfstandige functionele burgers te hebben zodat wij onderdanen worden van het systeem.

maar we moeten niet vergeten dat we eigenlijk met een loon onze normale levensbehoefte moeten kunnen betalen zonder subsidie ( dit is ook vrijheid).

daarbij mogen we niet vergeten dat de regering en de koning eigenlijk aan het infuus van de belastingbetalende bevolking hangt.

vredige burgerongehoorzaamheid en geen belasting meer betalen zou onze redding kunnen zijn.

NEDERLAND IS VAN HET VOLK EN VERGEET NIET DAT HET VOLK NEDERLAND MAAKT EN NIET DE REGERING.

MASSALE BURGERONGEHOORZAAMHEID IS NODIG EN BETAAL GEEN BELASTING DIE JE EIGEN ONDERGANG CREEERT.

Dobby
Dobby
2 jaren geleden

Ik heb een huisarts waar ik niet blij mee ben, heeft deze coronakritische arts nog ruimte voor nieuwe patiënten in zijn praktijk??? Deze artsen zijn helaas dun gezaaid….

sjefke
sjefke
2 jaren geleden

Het lijkt er op dat ook de rechterlijke macht gekocht is door Big Farma!
al valt iedereen om je heen dood of heeft ernstige klachten na vaccinatie het kan nooit aan het vaccin liggen!
Dat inmiddels honderden bekende medicy waaronder een uitvinder van het MRNA vaccin Dr. Robert Malone, of de ex ceo van Pfizer Dr. Michael Yeaden of de Duitse professor Sugarit Bhakdi, waarschuwen voor het gevaar van de vaccinaties doet blijkbaar niet ter zake!
we zijn in een hele enge wereld beland waarin er maar een waarheid is en dat is de waarheid van de Farmaceutische industrie, een industrie die bewezen heeft totaal onbetrouwbaar te zijn!
Het gaat ze alleen over geld verdienen!
Ook beangstigend is dat de directeur van Pfizer Albert Bourla in een interview met Klaus Schwab van het WEF doodleuk zegt dat hei hoopt dat er medio 2023 nog maar de helft van de wereldbevolking over is!
Blijkbaar leven en horen dat alleen de mensen die nog BOB zijn bewust ongevaccineerde burgers!
Natuurlijk zien en horen zij meer omdat ze op het internet op zoek zijn naar diegene die hun theorie bevestigen!
Als dat dan de directeuren en CEO’s zijn van het WEF en Pfizer dan bewijst dat dus dat wij het bij het goede eind hebben!
Ook als een van de bekendste adviseurs van Klaus Schwab,Prof Yuval Noah Harari, zegt dat de gevaccineerden gehackt kunnen worden en dan zelf niet meer kunnen denken, bewijst dat dat het vaccineren niet gaat om bescherming tegen ziekte maar om TOTALE CONTROLE!
Dan blijkt ook dat de ministers van volgezondheid in alle landen een duidelijk andere agenda hebben dan volksgezondheid!
Dit gaat om de totale wereldbevolking die tot aan het internet gekoppelde slaaf gemaakt moet worden!
Ik kan mij niet voorstellen dat dit het toekomstperspectief is dat wij willen voor onze kinderen en kleinkinderen!
als wij dat willen voorkomen moeten wij zorgen dat alle aan het WEF verbonden personen zo spoedig mogelijk uit onze maatschappij verwijderd worden!
Al deze mensen plegen landverraad en verkopen ons aan een buitenlandse macht!
Hiervoor moeten tribunalen komen om hierover te oordelen!

Ronald
Ronald
2 jaren geleden

Uit betrouwbare bron; Nederlandse rechterlijke macht is VOLLEDIG CORRUPT. Uiteindelijk blijkt dit ook uit de praktijk, en zien we alles wat maar tegen de gevestigde orde gaat door overheid en justitie zonder blikken of blozen verschopt worden. Nu moeten alle 17 miljoen mensen dit nog gaan begrijpen en doorzien.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Omgekochte partijdige kluchtrechter noemen ze dat

Weenie
Weenie
2 jaren geleden

Het is géén vaccin!!!!!
Het voldoet niet aan de definitie volgens onze wet!!!
Stop het zo te noemen!

Mokret
Mokret
2 jaren geleden

Tuchtrechters hoeven niet omgekocht te worden hoor; zij horen gewoon bij de “kliek”.

lies
lies
2 jaren geleden

De verkeerde machtrechtpositie. Deze tuchrechter moet veder beoordeeld worden ook met straf.
In dit land is er geen goede rechtsysteem.

Jan
Jan
2 jaren geleden

Een groot deel van de rechters is totaal gecorrumpeerd

govert
govert
2 jaren geleden

artsen laat nu eens zien hoe sterk jullie zijn, net als de boeren & vissers !!

Dick.
Dick.
2 jaren geleden

Om een Rechtstaat te lsten lijden neem je gwoon kromme rechters.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Dat is “het” dus geen échte rechter.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Dan is “het” dus geen échte rechter.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Ik denk dat de zaak op zich wat overdreven wordt. Er wordt getoetst aan de ’tuchtnormen’ en men oordeelt dat de arts eerder had moeten ingrijpen en geeft een berisping, de laagste boete. Nou daar zal de oudere vrouw, denk ik, niet echt blij mee geweest zijn. Zij zal zich ongetwijfeld overruled gevoeld hebben door het hele circus van inspectie en ’ten alle tijde gezagsgetrouwe’ artsen die zich helemaal ingegraven hebben in de vaccindiscussie en over de zich ontluikende waarheid van de ernst en dodelijkheid van RNA-vaccins niets willen weten. Arme vrouw, ook al platgewalst door, in het verleden met de beste bedoelingen ingerichte, medische instellingen.
De moraal van dit verhaal is dus niet de uitspraak van de tuchtrechter maar de starheid en domheid van de bestaande medische instituties in dit land.

salvar
salvar
2 jaren geleden

nou moeten snel begingen met ingrijpen want er lopen zo,n 2 miljoen burgers rond (zoals ik) die niet kritisch maar zeeeeeeeeeeer kritisch.

het gekke is ik wordt steeds kritischer.

rechters ze hebben nog een jurk aan met een witte bef maar voor de rest stelt het niets meer voor.

Freek Reijnders goed gedaan een dikke duim omhoog.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Zoek de verschillen !!
Tuchtrechter of ontuchtrechter?

Elise
Elise
2 jaren geleden

Je doet het dus nooit meer goed. Links of rechtsom.(na het lezen van de link).

Nano
Nano
2 jaren geleden

Namen van dat zulk (Tucht) Rechters bekend maken. Wie de bal kaats….. ♣️

Avax
Avax
2 jaren geleden

Aan alles komt einde…en uiteindelijk zal hun zng. New World Order er niet komen, dat ligt nu eenmaal vast!Maar we zullen er voor moeten vechten en de “prijs” die we ervoor moeten betalen zal hoog zijn.

Jack
Jack
2 jaren geleden

Weet je hoe vaak dit al voorkwam. Hoe vaak heb je niet gehoord, de huisarts heeft te laat door verwezen waardoor er niets meer kan worden gedaan. Nooit een rechter aan te pas gekomen. Ook een huisarts heeft geen glazen bol. Als iedereen met een afwijkende bloedwaarde meteen naar het ziekenhuis wordt verwezen moet je eens zien hoe snel ze dan voor je deur staan. Maar komt het het narratief goed uit dus gaat elke vorm van objectiviteit de prullenbak in. Het is zo ontzettend doorzichtig allemaal, maar ja als iedereen niet gediend is met de waarheid wordt die ook niet gezocht.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Ik kijk nu regelmatig of en wie er gestorven is, de laatste tijd. Hoewel mensen bij bosjes neervallen is er sinds mei geen overlijden bijgegeschreven.
Het wordt dus niet meer publiek gemaakt

manon
manon
2 jaren geleden

Dat hele tuchtcollege is één grote farce en ook IGZ, artsen die hun werk naar eer en geweten doen worden berecht en artsen die meerdere doden of slachtoffers op hun geweten hebben worden gewoon vrijgesproken. Een slager die zijn eigen vlees keurt en vriendjespolitiek.
Ooit een arts aangeklaagd die voor mijn procedure ook al 2x had moeten verschijnen voor het tuchtcollege, hij kreeg een straf van onder curatele zijn praktijk uitoefenen, hier is hij tegen in beroep gegaan en het werd vernietigd. Ik ben in contact gekomen met zijn slachtoffers voor mij en toen bleek dat deze man had gezeten voor verboden wapenbezit, een vrouw, die zwaar aan de antidepressiva was, overgehaald om haar vader aan te geven voor incest met haar kinderen, dit was absoluut niet waar, zij eigen schoonmoeder had geprobeerd te vermoorden door verkeerde medicijnen, enz. enz., uiteindelijk is hij, na 6x tuchtrecht waarvan ook nog 3x in hoger beroep, uit eindelijk uit zijn beroep gezet.
Recht is hier geen recht meer, dus ook IGZ, die meer dan genoeg op de hoogte was wat betreft deze man, deed niets

Nelleke
Nelleke
2 jaren geleden

Die rechters horen ook bij die criminele bende

Stenley
Stenley
2 jaren geleden

Tuchtrechter is een slechte rechter want een rechter die doet aan waarheidsvinding staat open voor 2 kanten van het verhaal en niet een

Eelke Piers
Eelke Piers
2 jaren geleden

Deze huisarts hield er dus alternatieve meningen op na. Hij deed deze testen om het verband aan te tonen tussen het gen-vaccin en bloedstolsels en dat mag niet, daarom is de IGJ ook een onderzoek gestart.
De rechter stelt ook dat deze dokter zijn eigen opvattingen over COVID-19 boven de geldende NHG-standaard heeft gesteld”.

Lies
Lies
2 jaren geleden

De rechters accepteren niet de standarisering van de straf om processen te versnellen. De grote criminelen bedrijven, banken, bedrijven, politicis en vrienden krijgen een lagere straf, vrij op vrije voet. De andere gewone burgers gewoon onderdrukken en buitelandse uitkomst nog meer.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ik zou tekenen voor een huisarts als deze!

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Scheiding der machten ?? Een minister die rechters manipuleerd ??

antisoof
antisoof
2 jaren geleden

Ik het probleem niet.

Edward
Edward
2 jaren geleden

De IGJ moet aangeklaagd worden voor het plegen van misdaden tegen de mensheid.

Liefde. madeliefje
Liefde. madeliefje
2 jaren geleden

Daar zal wel weer een extra zakcentje bij horen,dit is paraaf zoveel van stiekum,de gewone burger (in hun oog ) zouden al lang gestraft zijn,daar komt ook het geld vandaan,was maar waar dat er geheime documenten onverwachts te voorschijn kwamen,waren we in 1 keervan al die leugenaars af. We houden moedt.

Cis
Cis
2 jaren geleden

Ik vind het allemaal heel verdacht ,allemaal zwaar corrupt of zitten tot hun nek in het hele plan, of worden gechanteerd of bedreigd wat dan ook ,dat is wat ik denk, want het is niet normaal als je zwart op wit bewijs ziet dat het een gevaarlijk goedje is met de nodige slachtoffers en daar niks mee doet,dan zijn ze of bang of flink gestiekt.

Een moeder
Een moeder
2 jaren geleden

Snap geen ene jota van het tuchtcollege een vraag rijst er bij mij op
Zijn dokters of niet die oordeel vellen lijkt mij dat ze daar geen vuilnisman wegzetten met alle respect daarvoor.
Snappen die clowns daar niet dat ze terug naar school moeten om hetvaccine te onderzoeken .
Nee de heren hebben een eed afgelegd de mensheid te dienen op the eed van Hippocrates
Nou die likken ze aan hun laars voor de big money machine schamen doe ik me daarvoor.
Hebben ze niet in de gaten dat ze aan een genocide mee werken erger dan Hitler in 40/45
Iedereen heeft een vrije wil om te kiezen met gezond verstand voor die tussen haakjes gifspuiten .
Niemand kan je dwingen volgens de grondwet klaar maar moord praktijken gaan door
De heer Kuipers waar van in 2019 zijn dokterlicencie hebben in genomen .
Noemen ze hem in het R.U.M.C de bedden specialist het lopend lijk met grafstem .
Tikkeltje erger dan de jonge hij heeft nu gezag voor mij kan die links recta door Nederland een schop onder laat ik het netjes houden scrotum

Cis
Cis
2 jaren geleden

Hahahahah

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Ik dacht dat ik even Rechter te zien staan, nou alleen in naam dan, ze horen bijna allemaal tot de “Cabal”.

think twice
think twice
2 jaren geleden

partijdige rechters, rechters die ondersteunend bewijs afwijzen, rechters die niet functioneren – uit het ambt zetten en berechten (maar niet door een collega van hetzelfde soort).

Agnes
Agnes
2 jaren geleden

Die huisarts verdient een gouden medaille, net als alle andere artsen die geweigerd hebben mensen te vaccineren,met een giftig vaccin.

Oops
Oops
2 jaren geleden

Deze tuchtrechter blijkt niet kapabel, hoewel…..
Omdat de regering de wet heeft verkracht en heeft gewijzigd, moet ook de rechter zich houden aan de voorhanden zijn wet. Nogmaals, ook al is deze ‘verkracht’….. Zo werkt het nu eenmaal en iedere jurist weet dit.

Is dit de reden, dat deze arts ‘slechts’ een berisping heeft gehad (dus feitelijk gematst)?

De oorzaak ligt en moeten wij zoeken bij de gecorrempeerde regering, die ondanks de qetenschapoelijke feiten blijft volharden in hun standpunten. Zie bijv. hoe Kuipers de permanente corona wet er in wil pompen.

Nu de CDC zich lijkt te herroepen, ben ik benieuwd over de voortgang van de rechtszitting van dr. Reiner Fuelmich in Canada.

We gaan het zien…..

DavidMills
DavidMills
2 jaren geleden

Dit is geen conditionering, dit is omkoping.

Max_Q
Max_Q
2 jaren geleden

Dus komt het er op neer dat de artseneed ook al niets meer voorstelt. Als de overheid zegt: prikken met een experimenteel middel wat de dood tot gevolg kan hebben, dien je als arts maar te luisteren en doen waar je nu juist als arts niet voor hoort te staan. Ik neem mijn virtuele hoed af voor deze huisarts.

Thea
Thea
2 jaren geleden

Dappere huisarts. De waarheid sijpelt langzaam door en MEN is er doodsbang voor. Gideon v Meyeren riep het: Er komen tribunalen

Adeleide
Adeleide
2 jaren geleden

De rechters zijn in dienst van Bilderberg. In de rechtbank, welk een bedrijf is, hangt nota bene een foto van hun baas die zich zelf koning noemt en stelt dat hij aan Gods genade te danken heeft ons de wet te mogen voorschrijven. Alleen heet hun God Lucifer. Misschien tijd dat deze onrechtmatige koning zijn genade van god eens aan toont.

Symbol
Symbol
2 jaren geleden

Wie zijn deze mensen in de tuchtcollege? Gewoon bekend maken. Zij worden door de burgers betaald!

nietjemoeder
nietjemoeder
2 jaren geleden

And so it begins….. Ik zal met rechte rug ten onder gaan. Lieve schepper, ik was helaas niet bij het begin maar ik zal in dit einde met trots je normen en waarden beschermen en behouden. Dankje voor deze prachtige planeet. Ik zie je wonderen nog elke dag…….

ster
ster
2 jaren geleden

Die huisarts had maar 1 ding te hoeven zeggen.
Wie is er verantwoordelijk als er bij werkingen optreden?
DE pillen mafia?
De overheid?
Beide niet, maar ik wel en ik vertik hiervoor op te draaien.
Laat eerst hun er maar voor op te draaien plaats van ik.
Als u mij er voor op laat draaien voor al deze schade die komen, door mij te verplichten te spuiten dan stuur ik de rekeningen en de verantwoordelijkheid door naar jouw.en ben jij bereidt daar voor op te draaien?
Want ik laat als ik verplicht word te prikken al mijn patienten die ik moet prikken een brief ondertekenen dat ik niet van plan ben voor de schade te dokken en geef aan alle bijwerkingen aan die mij bekend zijn erbij plus het mail adres van de fabrikant erbij waar ze ook op de hoogte zijn van de bij werkingen en dat ze daar hun schade niet kunnen claimen en dat de overheid het ook zal nalaten. plus ik geef ze de studies die ik jouw heb overhandingd die je hebt geweigert te lezen aan hen, plus het adres van de rechtbank met de uitslag enz, enz. Men moet beter voorbereid zijn als men er naar toe gaat naar dit soort flapdrollen. Alles terug gooien naar ze en hun persoonlijk verantwoordelijk stellen.

Archi Soesman
Archi Soesman
2 jaren geleden

Wat voor verraders vertellen dat een arts geen prikken wil of zal geven en misschien liever een Echt werkend medicijn voorschrijft.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Al die rechters die krom spreken tegen officiële onderzoeken met volledige naam publiceren zodat als de grote schoonmaak begint deze ter verantwoording kunnen worden geroepen,en dan zal er wel recht gesproken worden zoals fatsoenlijke
en eerlijke rechters dat vroeger deden.
Wat er nu zitisblijkbaar allemaal gekocht of hebben geen ruggegraat,Maar ik vertel je één ding ze zullen hun straf niet ontlopen.
En waarschijnlijk hebben de verkeerde rechters zich laten vaccineren en waren toen ook te beroerd om onderzoek te doen.

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Die arts heeft toch in een eed beloofd dat hij de patiënt geen schade mag toebrengen? Als hij het gevoel heeft dat hij dat niet kan waarborgen, dan is zijn weigering gerechtvaardigd. Had hij het wel gedaan en er was schade opgetreden, dan zou hij ook zijn berispt. Hoe dan ook, hij had aan het kortste eind getrokken.

Back to top button
120
0
We lezen graag je reactie!x