De Belgische huisarts Frank Peeters laat weten dat hij vorige week wat grieperig is geweest, geen enkele test heeft gedaan en gewoon heeft doorgewerkt zonder mondkapje. “Mag dat nog van deze overheid of is dat een strafbaar feit geworden?” schrijft hij op Twitter.
Zijn tweet maakte veel los en het duurde dan ook niet lang voordat hij werd aangevallen door het establishment. “Onbegrijpelijk. Blij dat u niet de huisarts bent van mijn kwetsbare ouders,” reageert OMT-lid en viroloog Marion Koopmans.
De huisarts krijgt veel bijval. “Nee, zo werkt dat niet,” zegt neuroloog Jan Bonte tegen haar. “Er was eens een tijd dat huisartsen en medisch specialisten niet om ieder kuchje en ieder snotterbelletje thuisbleven. En dat had een reden, iets wat u volledig vreemd is: verantwoordelijkheidsgevoel.”
Onbegrijpelijk. Blij dat u niet de huisarts bent van mijn kwetsbare ouders.
— Marion Koopmans (@MarionKoopmans) December 4, 2022
Rechtszaken
“Mevrouw Koopmans: uw bewind van onnodige en niet-werkende maatregelen is voorbij. Mensen leven weer hun leven,” zegt BVNL-bestuurslid Hans van Tellingen.
Oud-verpleegkundige Marga Bult vraagt: “Maar uw ouders zijn toch inmiddels vier of vijf keer geprikt? Wat is dan het probleem?”
“Ik kijk uit naar de rechtszaken tegen u,” twittert arts Paul van Hoek.
Geen enkel wetenschappelijk bewijs
Peeters voegt toe: “Tot 2019 droeg geen enkele huisarts een mondmasker, maar televisie-experts zoals Marion Koopmans hebben ervoor gezorgd dat men het normaal vindt dat iedereen in de gezondheidszorg een mondmasker, waar geen enkel wetenschappelijk bewijs voor is dat het transmissie stopt, opzet.”
Peeters vraagt het OMT-lid of ze enig idee heeft waar de huidige oversterfte door veroorzaakt wordt en verwijst daarbij naar de grafiek van immunoloog Theo Schetters.
Nog een vraagje: heb jij enig idee waar de huidige #oversterfte door veroorzaakt wordt? pic.twitter.com/1asBMMNYbp
— Frank Peeters (@FrankPeeters4) December 4, 2022
‘Hugo de Jonge zit in De Telegraaf weer halve waarheid te verkondigen’
Klaus Schwab krijgt ervan langs: ‘Oude idioot die geen flauw benul heeft waar hij over praat’
In 2 minuten uitgelegd: Waarom de globalisten de voedselproductie proberen over te nemen
Chemtrails zijn zeer bedreigend, maar bieden ook enorme kansen. Bekijk dit onthullende tafelgesprek
9/11: Een ongelooflijke cover-up die reikt tot de top van de Amerikaanse inlichtingenwereld
Overheid gebruikt EU-wetgeving om dossier over UFO’s geheim te houden. Wat hebben ze te verbergen?
Duitse media: Rusland heeft gelijk, olie van terreurgroep IS gaat naar Turkije
Bij talkshow Beau wordt openlijk gefantaseerd over geweld tegen FVD-Kamerleden: ‘Levensgevaarlijk’
Doofpot Donderdag: Hoe de Britse centrale bank werd geïnfiltreerd door een machtig crimineel netwerk