Buitenland

Journaliste doet schokkende ontdekking: overheid euthanaseert ouderen in ziekenhuizen en zorgcentra

Help anderen door dit artikel met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Journaliste Jacqui Deevoy werd afgelopen jaar benaderd door een man die zei dat zijn vader in het ziekenhuis was vermoord. Omdat ze meer van dit soort berichten had gekregen, besloot ze zich er samen met de man in te gaan verdiepen. “Wat we hebben ontdekt, is schokkend,” aldus Deevoy.

Ze vond dat het bekend moest worden gemaakt en benaderde redacteuren van 28 verschillende media. De journaliste kreeg geen enkele reactie. “Dat is vrij ongewoon,” zei ze in de show van Gareth Icke, de zoon van David Icke.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
We hebben ontzettend veel bewijs

Het onderzoek van Deevoy ging over ouderen die worden vermoord in ziekenhuizen, verzorgingstehuizen en verpleeghuizen. Ze sprak met zo’n 50 nabestaanden die hier getuige van zijn geweest. Zestien van hen waren bereid om te worden geïnterviewd door de media. “We hebben ontzettend veel bewijs.”

Zo is er bewijs dat er midazolam is besteld door Matt Hancock, de Britse minister van Volksgezondheid, voor de ‘behandeling’ van coronapatiënten. Het gebruik van midazolam leidt bij dergelijke patiënten tot sterfte, waarschuwde Deevoy. “Hoe meer je toedient, hoe groter de kans dat iemand komt te overlijden.” Ze voegde toe dat het in Amerika wordt gebruikt als executiemedicijn.

Dit is erg verontrustend

De journaliste heeft ook bewijs dat midazolam is toegediend aan patiënten die buiten bewustzijn waren. Mensen die een prik hadden gekregen, bewusteloos waren geraakt en vervolgens het medicijn kregen toegediend. “Dat slaat nergens op.” Ze werden op deze manier geëuthanaseerd. “Dit is erg verontrustend.”

Matt Hancock cum suis hebben bloed aan hun handen, aldus Deevoy. Gareth zei zeker te weten dat dit niet alleen in Engeland gebeurt, maar ook in andere landen. De journaliste voegde daaraan toe: “Ik denk dat dit wereldwijd gebeurt.”

Interessant

Vond je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 74 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

75 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
4 jaren geleden

Horror! Wij leven met zijn allen in de GROOTSTE freakshow ter wereld. Het kwaad regeert! De veronderstelling dat dit niet alleen in Engeland gebeurt, lijkt mij juist. Ook hier in Nederland zal dat zeker gebeuren. Alleen al het feit dat oude mensen, vaak al terminaal, rustig worden ingespoten met die prik, is al een vorm van afmaken. Sorry… ik gebruik niet de term euthanasie, want dat betekent letterlijk “zachte dood” en daarvan is hier absoluut geen sprake van. Was het maar waar, maar het hypocriete van het hele verhaal is nog wel, dat oude mensen praktisch niet de mogelijkheid krijgen om zachtjes heen te gaan. Maar de medici hebben er schijnbaar geen enkel probleem mee om oude mensen d.m.v. die prik heel veel pijn, stress en ellende te bezorgen.
Er zullen straks heel veel gevangenissen gebouwd moeten worden om AL deze criminelen op te bergen.
Jacqui Deevoy is een dappere vrouw en journaliste, dat zij, in tegenstelling tot al haar collega’s WEL aan de bel durft te trekken. Zij is het geluid van de stille schreeuwen van al die oude mensen, die, waarschijnlijk na heel wat jaren gewerkt te hebben, nu als oud vuil worden behandeld. Schande! En dan te bedenken dat aan de andere kant er iedere week honderden klaplopers met open armen worden ontvangen om deze zelfde oude mensen te vervangen. Je kunt er alleen maar woedend om worden.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

GOP(The Republican Party)-senator roept op tot aftreden van Fauci, en volledig onderzoek naar de oorsprong van COVID-19.. Mensen moeten eisen alle maatregelen te STOPPEN tot een onderzoek van de FAKE COVID-19 is afgerond.

COVID-19 is voor de een wereld agenda..Voor de ouderen /gehandicapten/zieken er is geen plaats in hun 1 wereld regering. Daarom eerst ouderen/gehandicapten/zieken met vaccine uitroeien en dan de rest van de schapen met de MRnA vaccine chippen..

India. Rusland, Trump-America, Xi China. Canada, doen niet mee aan deze bullshit een wereld regering…

ONZE NIEUWE WERELD KOMT ERAAN !!
WE”VE WON THE BATTLE !!

Judith
Judith
4 jaren geleden

Dat gebeurt hier dus ook. De moeder van een vriend was 94 en had galstenen. Verder nog kerngezond en hoogstens wat vergeetachtig maar nog een hoop plezier in het leven. Opereren deden ze niet meer omdat ze te oud zou zijn. Toen werd de familie, door een zeer jonge arts, voorgesteld om haar maar ‘zachtjes’ te laten gaan!
Inmiddels is ze 102. Nu loopt het wel af maar dat is niet anders. Maar wanneer ze de arts gevolgd zouden hebben, dan was haar leven met 8 jaar bekort. Dit heeft verder niets met corona te maken maar wel met het feit dat men er heel makkelijk over denkt.

jolien
jolien
4 jaren geleden

Dat zijn verschrikkelijke daden om ouderen zoiets te vermoorden.

Marietje
Marietje
4 jaren geleden

Palliatieve/terminale sedatie heet dat. Is in Nederland niet ongewoon. Als iemand echt in de laatste fase van het leven is beland, word midazolam gebruikt om iemand in slaap te brengen. Om onnodig lijden te voorkomen. Zal ook bij covid-19 patiënten gebeurd zijn maar het word al jaren gedaan. Moet natuurlijk wel in goed overleg met nabestaande gebeuren.

elisabethje
elisabethje
4 jaren geleden

Vreemd. Ze hebben mijn oom ook zwaar verdoofd, hij zou ’s ‘nachts in de gangen vh ziekenhuis hebben rondgedwaald’. Daarna hielden ze hem dagen verdoofd met god weet wat. Hij kreeg ook een antibioticakuur, ’ter preventie’, omdat ze ‘niets vonden’. Eigenlijk was hij opgenomen met pijn aan het hart, vrij kort na 2e AZ injectie. Geen link natuurlijk. Ziekenhuis behandelde hem ‘voor zijn eigen goed’ 10 dagen met antibiotica en een verdovend middel. Zeg mij eens hoe hij door de gangen kon dwalen als hij 10 dagen later uit het ziekenhuis terug gekomen is en voortaan in een rolstoel moet verder leven?!? Dit is België, … volgens mij proberen ze hier ook de oude mensen kwijt te geraken, maar mijn oom is oersterk, dus het is mislukt.

Reknir
Reknir
4 jaren geleden

Ik kijk er inmiddels niet meer van op wat er met ons gedaan wordt. Nog maar een half jaar geleden kon ik niet voorstellen dat ze (the deep State) tot dit soort dingen in staat zouden zijn. Ik wist dat het assholes waren die ons sprookjes rondom klimaatverandering, koop en gendergelijkheid etc wijs wilde maken… Maar dit is gewoon moord… Massamoord!

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

Nood breekt wet en coronamaatregelen en richtlijnen zijn gebaseerd op een noodsituatie.
Ook hier weer zonder de corona wetten zou dit misschien niet toegestaan zijn maar
hun verschuilen zich achter hun noodwetten waarin alle normale wetten uitgeschakeld zijn en ze zich van alles kunnen permitteren
zonder daarvoor berecht te worden.
Dus veel succes om hun aan te klagen zolang die noodwet nog in werking is.
Wil niet negatief doen maar zo zie ik het.
Had het liefst ook niet gehad dat spoedwetten of noodwetten er zijn gekomen.

Arnoud
Arnoud
4 jaren geleden

Nou dat doen ze ook. Kan wel even vertellen hoe ze mij opa hebben aten uitdrogen.. Zelfs mijn huisarts beaamt dit. Maar nee gestorven aan corona.

Ertje
Ertje
4 jaren geleden

wat een verschrikkelijk nieuws! Aan de schandpaal met die lui als het waar is!

Vrijheid
Vrijheid
4 jaren geleden

Dit is EXACT wat er de eerste maanden van 2020 in Nederland is gebeurd! Ik heb dit uit eerste hand vernomen in april/ mei vorig jaar. Bewoners mochten niet verzorgd worden, dat was beleid in verzorgingstehuizen. Douchen mocht niet, eten mocht niet, ze lieten de mensen gewoon dood gaan en ze kregen medicijnen/ pijnstillers voorgeschreven die je normaal alleen aan mensen geeft die in de laatste dagen van hun leven zijn aangekomen! Er zijn mensen mee naar buiten gekomen, ook op de alternatieve/ nieuwe media, maar denk je dat dit groots opgepakt werd? Niet alle nieuwe media is zo goed als het lijkt… er zitten vele rote appels tussen die naar mijn idee stiekem toch door politiek en farma bestuurd worden. Dit is in Nederland dus beleid (geweest), mensen vermoorden in de tehuizen!

Present
Present
4 jaren geleden

De pensioenfondsen varen hier wel bij. Weer een paar miljard op hun conto! Er zijn toch al teveel mensen mensen op deze aarde.

vladi
vladi
4 jaren geleden

euthanasie….het nieuwe woord voor moord.

fff

Nijntje
Nijntje
4 jaren geleden

Ook deze daders gaan berecht worden naar de Code van Neurenberg. Bewijzen verzamelen is belangrijk. Iedereen die willens en wetens meewerkt aan het injecteren van het gif dat vaccin wordt genoemd is binnenkort ook aan de beurt.

Karel5
Karel5
4 jaren geleden

Ik roep het al een jaar vaccinatie is staats euthanasie

joep
joep
4 jaren geleden

rond de 40 jaar geleden werd een sience-fiction film uitgezonden waarin mensen boven de 50 niet meer medisch werden behandeld. alleen een aantal rijken konden op de “zwarte markt” hun medicatie kopen. geen fiction meer, wordt werkelijkheid. HELAAS

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Als oud verpleegkundige weet ik als geen ander dat Midazolam ingezet kan worden om het stervens proces te verkorten onder het mom van iemands lijden verlichten. Voor iemand die kwade bedoelingen heeft (illegale euthanasie) is het een middel bij uitstek om te gebruiken.

https://www.apotheek.nl/medicijnen/midazolam

Budh
Budh
4 jaren geleden

Mens is toch niet in nood voor het concept v/d Dood? C.O.V.I.D.=Corona-Organisatie-Voor-Internationale-Depopulatie.

Alice
Alice
4 jaren geleden

Gebeurt hier al jaren. Haldol en Dormicum wordt voorgeschreven als ouderen vanwege dementie onrustig (lees: lastig) worden. En dan zijn ze er in +- drie maanden niet meer. TROS-Radar heeft hier (in 2014?) een uitzending over gemaakt. Zoek maar terug. Ik heb het met mijn eigen vader meegemaakt. Helaas kwam die uitzending te laat. Mijn vader veranderde in een zombie. Had ik het maar geweten wat voor rotzooi ze hem gegeven hebben. Dan had ik daar een stokje voor gestoken. Arme ouwetjes. Afgeserveerd worden, zo respectloos!

Johan
Johan
4 jaren geleden

Beschermde mensen voor de beesten! !!?

Elst
Elst
4 jaren geleden

Ik begrijp zo langzamerhand een hoop dingen niet meer. Al het bewijs wat de afgelopen tijd op allerlei maniere is verzameld heeft nog tot geen enkele rechtszaak tegen de “moordenaars” geleid. Iedereen roept en breng de meest enge verhalen de wereld in, maar er wordt vervolgens niets mee gedaan. Moeten we dit soort verhalen dan maar klakkeloos aannemen of moeten we er zo langzamerhand ook vraagtekens bij gaan zetten? Ik begin te twijfelen.

wieisdesigaarwanneeruspuit
wieisdesigaarwanneeruspuit
4 jaren geleden

In 2011 is mijn moeder doelbewust vermoord in een tehuis in Enschede: zij was daarheen ontvoerd en allerlei wettelijke regels werden aan de laars gelapt. Ze had te maken met een psychopathische, tirannieke arts die ook door een collega-arts werd gekwalificeerd als iemand met trekjes van een potentaat.
In 2007 is een zus van mijn moeder doelbewust vermoord in een ander tehuis in Enschede.

Elise
Elise
4 jaren geleden

Vond die verhalen over massale doden in verpleegtehuizen in Spanje ook al verdacht.
De pensioenpot is leeggeroofd door allerlei redenen, dus er moeten mensen opgeruimd gaan worden.
Zorg wordt door overheden betaald en die zijn ook failliet.
In een hightechwereld worden velen overbodig en die moeten dus ook weg.
Zorgmedewerkers huisartsen enz. ook, want alles gaat via de pc/programma’s verlopen. Eerst mogen ze nog zelf voor het beeld gaan zitten en later worden ze ingeruild door een virtueel computer persoon.
Dus alles wat via de pc/internet/satellieten verloopt is gevaarlijk/kan gevaarlijk zijn. Ook virtueel geld.
Kijk, als een systeem failliet is, dan kun je ook gewoon een nieuwe cash munt ernaast zetten. Maar die bank moet dan wel van burgers zelf zijn.
Het probleem is: de corrupte macht. En een krankzinnige ideologie om de wereld te veranderen/”verbeteren”. Deze macht heeft zelf de wereld vern..kt en mogen nu zelf bepalen hoe ze het weer gaan invullen.
Wij van wc eend…..
Hier een nieuw voorbeeldje van veranderingen, die naar buiten worden gebracht als iets goeds.
Studenten hoeven minder schoolgeld te betalen, omdat ze nu meer thuiszitten. Maar ze krijgen nu ook weer een lagere studievergoeding, dus er is niks verandert, want mijn dochter moet nu net zoveel bijlenen. School krijgt dus minder geld. En dus is het weer een ordinaire bezuiniging voor de overheid. Tenzij de school ergens anders weer geld krijgt. Kosten van een school/gebouw/leraren enz. gaan gewoon door.
Dit valt dan onder build back better. Ik zie het als: slopen slopen slopen. Langzaam naar hightechwereld zoals bv in Black mirror serie.

Fanny
Fanny
4 jaren geleden

Wat er in het ziekenhuis gebeurd weet ik niet. Ik hoor regelmatig verhalen waar ik ook mijn vraagtekens bij heb en zelf heb ik ook niet de beste ervaringen.

Binnen het verpleeghuizen waar ik werk word regelmatig Midazolam gebruikt, het is een slaapmiddel. Vaak word dit icm Morfine gebruikt, de zgn palliatieve sedatie.

Palliatieve sedatie is in de wet streng geregeld. Het mag alleen als iemand anders door zijn ziekte toch binnen 3 weken zou komen te overlijden. Daarnaast moet er sprake zijn van ondragelijk lijden, dat kan pijn en/of onrust zijn. Bij wilsbekwame clienten dient men er zelf om te verzoeken, bij wilsonbekwame mensen, bvb met dementie, gebeurd dit vaak in een zeer laat stadium(soms m.i. te laat, het is soms of mensen niet mogen sterven), en altijd met toestemming van de wettelijke vertegenwoordiger van de client. Een zogeheten comfortbeleid. Wanneer dit word ingezet overlijd de client vaak snel, deze ernstig demente mensen hebben niets meer te verzetten.

Word niet aan de criteria voldaan dan zou iemand , mits wilsbekwaam, een (langdurig) euthanasie traject moeten inzetten. Palliatieve sedatie is een zachte dood bij vaak ernstig zieke of oude mensen waar kwaliteit van leven niet meer aanwezig is.

Ik heb echt geen reden om aan te nemen dat dit in verpleeghuizen gebeurd, tot nog toe zie ik behalve de vaccinaties geen onrechtmatigheden.

De reden om Midazolam te bestellen is wellicht het in slaap brengen van patienten aan de beademing. Ik weet niet met wat voor goedje dat gebeurd, maar dat zou zomaar Midazolam kunnen zijn. Beademing is zeer risicovol, en m.i. de verkeerde behandeling als het al te laat is.

Wel zie ik mijn clienten achteruitgaan na de vaccinatieronde. Er gaan best veel mensen nu, en de rest zie ik in een rap tempo gewicht verliezen en fysiek en cognitief ernstig achteruit gaan. Het maakt me erg verdrietig, en nog bozer dan ik al was. Ik heb uit gewetensbezwaren geweigerd vaccinaties te zetten bij mijn clienten, gelukkig kan ik dat als zelfstandige. In loondienst zou je zomaar werkweigeraar genoemd kunnen worden. Mijn clienten, stokoud, bang, en met als enige informatiebron het journaal wilden de prik maar wat graag. Ik kon niet anders dan met lede ogen aanzien hoe er een feestje werd gemaakt van het 15 minuten wachten na het proefkonijnschap met een zangeres, koffie en gebak. Ik bepaal alleen wat ik doe, mijn clienten bepalen ongeinformeerd voor zichzelf 🙁

Xerxes
Xerxes
4 jaren geleden

Mijn dementerende Oom is in Heerlen aan de morfinepomp gelegd, met de smoes dat hij zwaar Corona zou hebben. Ik ben mij met veel bluf in het verpleeghuis weten te komen en bij hem op de kamer geweest. Hij lag niet aan zuurstof, zijn ademhaling was rustig. Ik heb nog wat geprobeerd met hem te praten, maar hij werd niet meer wakker. Ik zag wel dat zijn ogen begonnen te draaien toen ik met hem praatte, maar hij kon al niet meer boven de morfine uitkomen. In die nacht is hij rustig overleden. De beste man is om zeep geholpen met morfine.

Oudedageraad
Oudedageraad
4 jaren geleden

Dit is oud nieuws. Ze hebben mijn tante en moeder vermoord en bij mijn vader zei de arts ijskoud door de telefoon dat als hij nog een hartaanval kreeg ze hem zouden laten gaan. Die tweede aanval kwam niet en hij heeft nog jaren geleefd. Mijn moeder omschreef de huisartsenpost als een oud lichaam waarmee ze niet meer wilde slepen. (naar het ziekenhuis). Ze werd nadat ik met de Inspectie dreigde alsnog naar het ziekenhuis vervoerd en leefde nog 5 jaar. Nederland is een door en door verrot land. Dank de hemel dat ik er niet woon.

Rebel
Rebel
4 jaren geleden

Gebeurt hier ook. Mijn oma is vermoord met overdosis morphine in een verpleeghuis in Den Haag.

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Ze willen alle nutteloze eters opruimen. Ze doen wat ze zeggen. Er is geen liefde en licht in hen. Ze gedijen op ellende.

Gerda.
Gerda.
4 jaren geleden

In Nederland wordt ook vaak “teveel” morfine toegediend onder het mom van: u wilt toch niet dat uw geliefde onnodig pijn lijdt?

ButterflyB
ButterflyB
4 jaren geleden

Dat gebeurt hier ook. Schoonvader was dementered en moest naar het verzorgingshuis. 15 januari 2021 naar het verzorgingshuis gebracht. De eerste 2 weken gingen goed. Hij had het naar zijn zin. Omdat hij overdag sliep en snachts actief was kreeg hij Haldol toegediend. Van een lieve rustige man veranderde hij in een opstandige, vervelende en bijna asociale man. Er werden diverse rustgevende middelen toegediend waardoor hij totaal nergens meer op reageerde. Op 14 februari sloten ze een morfinepompje aan omdat ze dachten dat hij ergens pijn had. Dezelfde dag kreeg hij dormicum toegediend en op 16 februari is hij overleden. In en voor onze ogen gewoon doodgespoten. We hebben hier twee stevige gesprekken over gevoerd met artsen en verpleegkundigen. Ze gaven het nog toe ook. Wat hebben wij een spijt gehad dat we hem daarheen hebben gebracht.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

euthanasie is alleen op verzoek van de “patient” zelf.
niet door iemand anders, dan is het Moord

John
John
4 jaren geleden

Ouderen kosten alleen maar geld.
Daar willen ze van af.
En let op: Hoe linkser / socialistische / communistischer het land of overheid wordt, hoe erger dit wordt.
Zeiden we vroeger ook niet dat dit altijd in communistisch Rusland gebeurde?

Anne
Anne
4 jaren geleden

Het is verschrikkelijk hoe mensen nu om het leven worden gebracht. Al die ouwe zakken van de WHO en WEF en de rest wat er nog bij zit, moeten voor het tribunaal. Wegens misdaden tegen de mens. Alle wetten en grondrechten worden geschonden. Walgelijk.

Yvonne
Yvonne
4 jaren geleden

Getting rid of the useless eaters

hendrik1730
hendrik1730
4 jaren geleden

“Soylent green” is here …..

Eppo
Eppo
4 jaren geleden
Britse minister Hancock stapt op    
                                        
 De Britse minister Matt Hancock van  
 Volksgezondheid is opgestapt.Zijn      
 positie kwam de afgelopen dagen onder  
 druk te staan,nadat foto's van hem en  
 zijn politiek adviseur Gina Coladangelo
 opdoken,zoenend in zijn werkkamer.     
                                        
 Gisteren erkende hij dat hij zich niet 
 aan de afstandsregel had gehouden.Dat  
 had hij zelf wel steeds van anderen    
 geëist."Ik heb mensen teleurgesteld en 
 dat spijt mij",zei hij.Hij wilde nog   
 niet van aftreden weten.               
                                        
 Na kritiek vandaag in de Britse pers   
 denkt hij er anders over."Degenen die  
 de regels maken,moeten ze ook naleven, 
 en daarom moet ik opstappen."    
Meine
Meine
4 jaren geleden

 Midazolam wordt ook gebruikt als een “roesje” bij endoscopisch onderzoek. Je wordt er heel volgzaam van, en herinnert niets meer van wat gebeurd is. Dit middel werd ook door Bill Cosby gebruikt…

Frans Heerlem
Frans Heerlem
4 jaren geleden

Gebeurt hier ook, mijn Oom is ook zo geeuthaniseerd , ook met midalzopam in infuus. De man was dementerend en had een uit de hand lopende blaasontsteking, maar was wel nog op te lossen geweest, maar ze hebben hem gewoon om zeep geholpen, toegegeven, de blaasontsteking kwam telkens weer terug en uiteindelijk zou het niet meer te behandelem zijn geweest, maar hij had best nog wel een jaartje vooruit gekund, de dementie was ook nog niet dermate ernstig. Maar er was plaats nodig en hij is opgeruimd. Aangeziem het gemak en de achteloosheid waarmee het is uitgevoerd, ga ik er vanuit dat dit veel vaker zo gebeurd.

Back to top button
75
0
We lezen graag je reactie!x