
Een nieuwe studie in het Journal of Molecular and Genetic Medicine laat een verontrustend verband zien tussen de hoeveelheid kindervaccins en het toenemende aantal ontstekingsziektes. In het werk valt te lezen dat overbelasting van het immuunsysteem als gevolg van vaccins de drijvende kracht is achter kinderepidemieën als autisme, diabetes type 1 en 2, astma, voedselallergieën, auto-immuunziektes, obesitas, niet-alcoholische steatohepatisis (NASH) en metabool syndroom.
Het grootste probleem is volgens de onderzoekers dat het immuunsysteem van kinderen door het model van ‘één maat voor iedereen’ overprikkeld raakt. Door overstimulatie van het immuunsysteem hebben kinderen meer kans op ontstekingsziektes als auto-immuunziektes en allergieën, die nog meer ontstekingen uitlokken, luidt het.
De reactie op vaccins varieert, maar is geheel afhankelijk van de unieke fysiologische reactie die iemand heeft op ontsteking, aldus de onderzoekers. Ontstekingen leiden tot de activatie van cytokines, die auto-immuunziektes tot gevolg hebben en de aanmaak van het stresshormoon cortisol kunnen stimuleren.
Hoe meer vaccins hoe beter, hoor je mensen uit de vaccinsector vaak zeggen. Als gevolg daarvan is het vaccinatieprogramma vandaag de dag rijkelijk gevuld met vaccins die het risico op overstimulatie van het immuunsysteem vergroten.
De onderzoekers gaan dieper in op de verschillende manieren waarop overstimulatie van het afweersysteem als gevolg van vaccins kan bijdragen aan chronische ziektes. De link met autisme is opvallend, omdat het leggen van een verband tussen vaccins en autisme wordt gezien als taboe.
Als vaccins kunnen leiden tot overstimulatie van het immuunsysteem of het doorbreken van immunologische tolerantie, kan dit op verschillende manieren zichtbaar worden: het afweersysteem kan zich keren tegen insulineproducerende bètacellen in de alvleesklier (diabetes type 1) of het brein (autisme).
Hoofdonderzoeker J. Barthelow Classen merkt op dat een verband tussen vaccins en ontstekingsziektes buitengewoon lastig is aan te tonen omdat de industrie en overheid huiverig zijn om de benodigde gegevens te verstrekken.
Leestip: Research Immunologist Sees Vaccine Link to Autism, Obesity, Diabetes in Childs
Huisarts Rob Elens werd VERRADEN door collega’s, kijk naar de reactie van de gezondheidsinspectie
Slowakije wil mRNA-vaccins verbieden
Stealing Africa: de macht van een mijnbouwgigant (video)
‘Wat Schwab van plan is met ons is zo afgrijselijk dat het ons voorstellingsvermogen te boven gaat’
EU geeft groot feest in metaverse van 387.000 euro, bijna niemand komt opdagen
Regering kiest er voor de kiezer de mond te snoeren. Hoogleraar ageert tegen elite die hier al veel te lang de lakens uitdeelt
Er zijn tientallen miljarden verdwenen en Zelensky heeft ze niet gekregen: ‘Ik weet niet waar al dit geld is’
Federale onderzoeksjury gaat zich buigen over bewijzen voor gecontroleerde sloop op 9/11. ‘Dit is een belangrijke stap voorwaarts’
Astronomen onderzoeken mysterieus object in de ruimte