CoronaBuitenland

In Groot-Toronto zijn deze maand al 5 artsen gestorven: wat is er aan de hand?

Help anderen door deze info met kennissen op je social netwerk te delen!

De 27-jarige Canadese arts Candace Nayman is donderdag plotseling en onverwacht overleden. De arts, die in het McMaster Children Hospital in Hamilton in de provincie Ontario werkzaam was, zakte zondag in elkaar tijdens een triatlon. Het is de vijfde arts uit Groot-Toronto die deze maand is gestorven, schrijft de Toronto Sun.

Haar overlijden komt voor haar collega’s en familie als een schok. Iedereen op de kinderafdeling van het ziekenhuis is er kapot van. Candace wordt omschreven als iemand die positiviteit uitstraalde en een bruisend en actief leven leidde.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Niets te zien hier

Deze maand overleden ook vier andere lokale artsen. Jakub Sawicki, Stephen McKenzie en Lorne Segall van Trillium Health Partners stierven vorige week.

Vlak daarvoor overleed spoedarts Paul Hannam van North York General Hospital. Hij zakte in elkaar tijdens het hardlopen. “Niets te zien hier. Je bent een complotdenker als je vragen stelt,” reageerde de Canadese advocaat en YouTuber David Freiheit.

Vierde coronaprik

Volgens de ziekenhuizen zijn de artsen ‘niet gestorven door het coronavaccin’. Ze willen niets kwijt over de doodsoorzaak.

Techondernemer Steve Kirsch wees erop dat de ziekenhuizen in de regio pas geleden zijn begonnen met het toedienen van de vierde coronaprik aan het personeel. Hij vraagt zich af of artsen zich ooit zullen uitspreken of dat ze hun schouders blijven ophalen en weigeren naar de data te kijken, waaruit blijkt dat deze vaccins ‘het grootste schandaal uit de medische geschiedenis zijn’.

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 95 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

58 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Is nog maar het begin van de storm, ik houd mijn hart vast voor wat deze winter komen gaat met al die mensen waarvan het natuurlijke immuunsysteem kapot geprikt is…

Joop
Joop
3 jaren geleden

Gifspuit dat is er aan de hand nazi’s

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

Wat is er aan de hand? Nou dat zijn de Langetermijn-Effecten van die Experimentele mRNA-Gentherapie-Nood-VaxxiNazis….

Gene
Gene
3 jaren geleden

Als de artsen het zwijgen boven verantwoordelijkheid nemen verkiezen kan en wil ik géén medelijden hebben met deze mensen die vrijwillig kozen voor het killshot van Pfizer en aan die domheid gestorven zijn! Met hun opleiding moesten ze toch beter weten, en het is overal hetzelfde verhaal! Nu beginnen de baby’s te sterven en weer algemene stilte, zo ziek is het Westen geworden door de lieden die wij verkozen hebben en volkeren die zich hebben laten platspuiten!

Underground
Underground
3 jaren geleden

Pffffffffffffffffffffffffffffff. Wat is er aan de hand. Het houd niet op, niet vanzelf !!

Hoeder
Hoeder
3 jaren geleden

Ligt niet aan de prikjes, maar natuurlijk weer aan Poetin.

jopie
jopie
3 jaren geleden

Niet gestorven door het coronavaccin. wordt er gezegd. Hoe lang worden we nog voor de gek gehouden.
Natuurlijk de genocide is in volle gang. Groter misdadigers/moordenaars dan van de hele wef club zijn er niet. En dan ook nog eens alles ontkennen. Wij leven in een verrotte wereld, veroorzaakt door schwabber en al zijn puppets.

Wakkere
Wakkere
3 jaren geleden

Artsen moeten toch wel beter weten.
Eikels

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Het is erg voor de betreffende artsen en hun familie, maar ik kan niet veel medelijden hebben met deze artsen!
Als ze de moeite hadden genomen om de bijsluiter van het medisch experiment te lezen hadden ze zich niet laten “vaccineren”.
Als ik als leek al kon lezen dat het niet hielp tegen besmetting of besmettelijkheid dan moesten zij dat toch zeker weten!
Helaas hebben zij niet de moeite genomen en hebben besloten aan een medisch experiment mee te doen, dus zijn de gevolgen hun eigen verantwoordelijkheid!
Door de gemakzucht van bijna de hele medische sector zitten we nu met het probleem dat de overheden langzaam aan iedereen zullen proberen te dwingen om zich met grafeenoxide en nanobots in te spuiten!
Dit heeft totaal niets met gezondheid te maken maar wel met totalitaire communistische controle!
We zullen door deze rommel onze vrijheid totaal verliezen en overgeleverd zijn aan de psychopaten die de wereld nu regeren!
Hetzelfde geld voor de meerderheid van de media, door dat die allen het reklameburo van de overheid spelen en alle overige nieuws kunstmatig weghouden zitten we in deze problemen!
Het lijkt erop dat deze mensen de nieuwe maatschappij het ideale voor hun kinderen en kleinkinderen vinden!
Dat wordt dus gehoorzamen aan de overheid of de uiteindelijke dood!
Denken deze idioten echt dat wij zonder boeren kunnen?
Of dat de totaal verrotte staat het beter kan?
We hebben het gezien onder Stalin met miljoenen hongersnoden tot gevolg!!
Laten wij dat toe voor ons nageslacht???
Ik heb nog een beetje hoop omdat wij via media als 9fornews de mensen kunnen waarschuwen voor wat hun te wachten staat, maar helaas leest de massa dit nog niet!
De enige hoop die we nog hebben is dat God ingrijpt om deze duivelse plannen te voorkomen!

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Het is een trieste tijd, en het wordt nog triester. Artsen hadden al lang geleden aan de bel moeten trekken. Maar dat is helaas niet gebeurd. En denkt u dat Rutte, Kaag, en Christelijke Hoekstra Hugo de Prikpooier, en Segers deze gifspuit hebben genomen. Deze WEF criminelen hebben geen geweten. Ook zij zullen zich eens moeten verantwoorden.

Een moeder
Een moeder
3 jaren geleden

Doofpot jongens kan Trudeau the niet hebben nu staat al op nul net als onze Rutte
Nee nog een spuit gaat sneller je kaartje uit de moordenaars opruimen dat h,ele zooitje
💀💀💀💀💀💀💀💀💀✈️✈️✈️🇨🇦

Mokumer
Mokumer
3 jaren geleden

Dit aantal is niet genoeg om alarm te slaan. De schaapjes wuiven het af als toeval.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Het is inderdaad de vraag hoe het mogelijk is dat de GEZONDSTE mensen letterlijk en figuurlijk gewoon dood neervallen . Zoals artsen en sporters! Wij weten wel waar het aan ligt maar als collega artsen liegen bedriegen met fake inentingen enzelf fake gezondheid id hebben hoe krijg je dan de leugens boven tafel?

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

Mensen die meerdere keren de gifprik hebben gehad hebben hun immuunsysteem om zeep geholpen. Ze zijn vanaf november veel vatbaarder voor luchtweginfecties, die dan cojona worden genoemd. Een goede reden om een 5e prik te nemen…

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

God’s wil. Inshallah…….Heb ontzag voor het schone, de natuur, de medemens. Dankbaarheid voor iedere minuut op deze aarde. Alles staat met elkaar in verbinding. Wetenschap is geen godsdienst. Wetenschap draait vaak om aanzien en het grote geld. Het grote ego van de mensheid!

Bastaard
Bastaard
3 jaren geleden

Ook hier niks aan de hand. Laatste cbs cijfers overledene week 29
2019 2.586
2020 2.528
2021 2.805
2022 3.241 (dit is overigens nog geen definitief cijfer, kan nog zowel naar boven als naar beneden worden bijgesteld)

BAVIAAN
BAVIAAN
3 jaren geleden

Klinkt hard , maar ze zijn aan hun eigen falen ten onder gegaan…… Je had als arts beter moeten weten……

OGV
OGV
3 jaren geleden

Wat een domme vraag telkens, wat is er aan de hand? Dat weten we nu echt wel, de complottheorie wordt steeds meer de waarheid.

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
3 jaren geleden

Heel normaal dat artsen achterelkaar overlijden, waar maakt men zich eigenlijk druk om?

Marc
Marc
3 jaren geleden

Iedere arts zou toch moeten weten dat een virus met de mortaliteit van de griep beslist niet thuishoort op een A-status, dit alleen al zou op z’n minst aanleiding moeten zijn van ernstig argwaan

Kans
Kans
3 jaren geleden

De artsen worden opgeleid om medicijnen voor te schrijven, daar gaat het allemaal fout, ze zijn tijdens hun opleiding kompleet gebrainwasht, je kan het ze niet kwalijk nemen, wij moeten regeringen de pharmacie en andere belanghebbende bij het WEF regime aanklagen en uit hun macht ontzetten, bedrijven die meewerken met dat gajes moet je boycotten,zo niet ga je lekker naar satanische AH of neem lekker een satanische milkshake en hamburger van mac Donald of zo’n lekkere beker koffie van Starbucks met weet jij veel wat erin zit, ze horen allemaal bij de WEF kliek en hebben het niet goed voor met uw gezondheid. Veel plezier verder !

Ricardo
Ricardo
3 jaren geleden

BOOSTERJUNKIES zullen nooit de waarheid erkennen

Rose
Rose
3 jaren geleden

Daar moet heel veel omkoperij in die ziekenhuizen zijn dat ze blijven ontkennen…..maar waite and see…..tot de doofpotzaak barst.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

het zal er op gaan lijken, dat het beroep van artsenij/geneeskunde niet heel lang meer zal bestaan

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Ha ha ha. Gewoon doorspuiten, niks aan de hand.

Joop Visser
Joop Visser
3 jaren geleden

Blijf het vreemd vinden dat artsen hun ogen blijven sluiten na zoveel peer reviewed studies.

Plebejer
Plebejer
3 jaren geleden

Gestorven aan ongebreidelde naïviteit.

Mary
Mary
3 jaren geleden

Zijn zij nu zo dom of wij nu zo slim?!

Dingerydoo
Dingerydoo
3 jaren geleden

Ben bang dat dit soort nieuws wel gaat vervelen. Er zullen er vele volgen.

Helaas is slecht nieuws ook nieuws.

Ik hoor dan liever het positieve msm nieuws dat de prikken werken. Dat houd de stemming tenminste goed.(<-sarcasme).

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Jaja, klimaat-hartaanvallen, het klimaat is exact op het moment dat de prikjes begonnen ZO omgeslagen!

John
John
3 jaren geleden

Ze willen totale Chaos.
En een zorg zonder artsen is meer Choas dan je je voor kan stellen.

Hans
Hans
3 jaren geleden

Arts…..27 jaar…….
Waar gaat dit heen mensen…..!!??

mark
mark
3 jaren geleden

God wat lekker toevallig… Dat ze niets over de doodsoorzaak kwijt willen… Lafaards..!

Lange Fries
Lange Fries
3 jaren geleden

Je maakt mij niet wijs dat deze artsen competent zijn. Kwakzalvers die sterven aan kwakzalverij. ’t Heeft wel iets poëtisch.

GTRene
GTRene
3 jaren geleden

hardlopers zijn d….
helaas die mensen die dan ook nog eens een ‘gezond’ leven lijden door intensief te sporten schijnen vrij snel te gaan, adres slibben dicht door die Genjecties, daarna intensief sporten, bloed pompt als een malle rond, oeps een vernauwing op de verkeerde plek of juist ‘goede’ plek en bam… its done.

‘niet’ te gezonde mensen met diezelfde echte Genjectie hoeveelheid, die zich niet intensief in zetten en geen of lage stress hebben, zullen het veelal wat langer volhouden omdat ze hun bloed niet zo ‘forceren’ snel rond te pompen, echter zo te lezen her en der is het een soort uitstel van executie voor velen.

Back to top button
58
0
We lezen graag je reactie!x