Amerikaanse spionnen hebben minstens negen mogelijke buitenaardse vaartuigen geborgen. Twee daarvan waren ‘volledig intact’, schrijft de Britse Daily Mail op basis van drie anonieme bronnen.
De bronnen, die gebriefd werden over topgeheime operaties, zeiden tegen de krant dat de objecten werden geborgen door het Office of Global Access (OGA), een tak van de CIA die in 2003 is opgericht.
“Er zijn tenminste negen vaartuigen,” zei één van de bronnen. “Als ze crashen, wordt er veel schade aangericht. Twee zijn volledig intact.”
Terwijl ze nog gecloakt zijn
De CIA beschikt over een systeem om ongeïdentificeerde vliegende objecten te detecteren ‘terwijl ze nog gecloakt zijn’ en helpt speciale Amerikaanse legereenheden om de wrakstukken te bergen als ‘niet-menselijke vaartuigen’ landen, crashen of neergehaald worden, voegde de bron toe.
Een andere anonieme bron zei dat het OGA Amerikaanse soldaten of agenten toegang geeft tot gebieden waar ze normaal gesproken niet mogen komen.
Het OGA houdt zich daarnaast bezig met ‘verdwaalde kernwapens, neergestorte satellieten of technologie van vijanden’, aldus de krant. Sommige missies hebben betrekking op het bergen van UFO’s.
Geheim beschermen
Het doel is om het object te bergen en het geheim te beschermen, zei een bron. Het Amerikaanse leger neemt de berging voor zijn rekening, maar de vaartuigen blijven niet in militaire handen. Ze worden al snel overgenomen door privépartijen, aldus de bron.
Twee bronnen zeiden dat het OGA de operaties coördineert met de eenheid Delta Force of SEAL-teams via het Joint Special Operations Command (JSOC) of het Nuclear Emergency Support Team (NEST).
De intacte vaartuigen komen volgens één van de drie bronnen terecht in de defensie- en ruimtevaartindustrie.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Commotie over nieuwe Muppetfilm
Waarom het ‘chemtrail-complot’ echt is
Na het nieuwetijdskind nu het hybride kind
Waarom klimaatmeisje Greta Thunberg en de wereldelite een hekel aan u hebben
Netanyahu wil kinderen microchippen. Zo ziet het ‘nieuwe normaal’ eruit in Israël
Je hebt vast al eens gehoord van Area 51. Maar wat weet je van Area 52?
Woedende reacties op harde lockdown: ‘We zijn gek geworden!’
Tsjernobyl van Europa: Italiaanse maffia begraaft gif in akkers waar Nederlandse groenten worden gekweekt
Chef-piloot Lufthansa zag sigaarvormige UFO (video)