Mens en Dier

Verslaggever vraagt Nederlandse studenten hoeveel geslachten er zijn en krijgt wel heel bijzondere antwoorden

Help ons door deze informatie met je kennissen op je socials te delen!

Hoeveel geslachten zijn er? Op deze simpele vraag kreeg ON!-verslaggever Jonathan Krispijn wel heel bijzondere antwoorden van studenten.

“Ja, ontelbaar,” antwoordde een student. Een jongeman zei: “De afgelopen 10 jaar is er veel veranderd.” Waarop Krispijn vroeg: “Kunnen geslachten veranderen?” Het antwoord: “Ja.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Een studente zei tegen Krispijn dat hij zich een vrouw kan noemen als hij zich als zodanig identificeert.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Er zijn twee geslachten. Punt.

“Hier gaat wetenschappelijk een hele hoop mis,” zei de verguisde sociaalwetenschapper Laurens Buijs voor de camera van Ongehoord Nederland. “We moeten over patronen kunnen praten en over vaste structuren die in het leven bestaan. En dat is steeds meer taboe.”

Andere antwoorden die Krispijn kreeg: ‘Eén, toch?’, ‘Ligt eraan wat je wilt zijn, denk ik’, ‘Zou ik echt niet weten’.

Buijs: “Er zijn twee geslachten. Punt.”

Indoctrinatie in het onderwijs werkt

Sinds Rudi Dutschke in 1968 opdroeg om de Lange Mars door de Instituties in te zetten, heeft extreemlinks zich meester gemaakt van het onderwijs. Dat was een strategische meesterzet. Wie het onderwijs beheerst, beheerst de volgende generaties, beheerst de toekomst. Of het nu gaat over onze geschiedenis, over klimaat of over geslacht, of over geslachts‘verandering’ in transitieklinieken, indoctrinatie in het onderwijs werkt, merkt PVV-Kamerlid Harm Beertema op.

Hij voegt toe: “Als de gekte gestopt wordt en het gezonde verstand weer komt bovendrijven, zullen de Europeanen over 100 jaar in verbijstering terugkijken op deze tijd, zoals wij nu terugkijken op de heksenvervolging in Salem. Hoe konden ze? Waarom was er niemand die dit stopte? Hoe konden weldenkende mensen andere mensen dit aandoen?”

Puur groepsdruk

“Het merendeel van hen gelooft er zelfs niet eens in; dit is puur groepsdruk. Men voelt zich verplicht een standpunt in te nemen, anders word je bestempeld als transfoob, homofoob, enzovoort,” zegt fractievoorzitter van FVD in Haarlemmermeer Brigitte Antolini.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 160 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

150 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ingmur
Ingmur
2 jaren geleden

En dat is dan de ‘onze toekomst’ 😅🤣
Blij, dat mijn toekomst er voor het grootste deel op zit 😉

Ingmur
Ingmur
2 jaren geleden

En dat is dan ‘onze toekomst’ 😅🤣 Blij, dat mijn toekomst er voor het grootste deel op zit 😉

Gerrit
Gerrit
2 jaren geleden

Pfff… 80jr hersenspoeling. Overal dood hout.

levitas
levitas
2 jaren geleden

Geindoctrineerde generatie’s dit moet gestopt worden.
Wat een schoften zijn het die globalisten!!!!

Edwin Vissers
Edwin Vissers
2 jaren geleden

Zachar, mannelijk. Nekeva, vrouw. Androgynos, met zowel mannelijke als vrouwelijke kenmerken. Tumtum, zonder geslachtskenmerken. Aylonit hamah, vrouwelijk geïdentificeerd bij de geboorte, maar later op natuurlijke wijze mannelijke kenmerken ontwikkeld. Aylonit Adam, geïdentificeerd als vrouw bij de geboorte, maar ontwikkelde later mannelijke kenmerken door menselijke tussenkomst. Saris hamah, geïdentificeerd als man bij de geboorte, maar ontwikkelt later natuurlijk vrouwelijke kenmerken. Saris Adam, identificeerde man bij de geboorte en ontwikkelde later vrouwelijke kenmerken door menselijke tussenkomst.

De acht geslachten in de Talmoed

Kabonkel
Kabonkel
2 jaren geleden

Logisch om dit aan studenten te vragen,hun brein is nog niet volwassen,ga je eigen maar na toen je nog jong was,de meesten dachten helemaal niet na over bepaalde dingen des levens.
https://eenvandaag.avrotros.nl/item/je-bent-pas-echt-volwassen-als-je-24-jaar-bent/

Ron
Ron
2 jaren geleden

Docenten die in het onderwijs werken moeten zich schamen.
Er zijn maar 2 geslachten MAN EN VROUW, JONGENS EN MEISJES PUNT.
En die noemen zich studenten 🤣🤣🤣🤣🤣
Vandaag is het een koe en morgen een stier🤣🤣🤣🤣🤣

Marco
Marco
2 jaren geleden

Het is triest. Dat MAN en VROUW straks niet meer bestaat.

Marco
Marco
2 jaren geleden

Er is maar één manier om het onderwijs een stap voor te zijn en die verantwoordelijkheid ligt bij de ouders. Thuis die giftige manipulatie er weer uit praten. Als je dat regelmatig doet, kunnen kinderen die stompzinnige deologie de baas

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

De volgende vraag had kunnen zijn: Hoeveel ruggengraat heb je?
Antwoord moet dan zijn: geen!

Berend
Berend
2 jaren geleden

Film en muziek worden gezien als Soft Power. Verwarring zaaien over wat een man een man maakt en een vrouw een vrouw lijkt onderdeel te zijn van een nieuwe categorie waarmee andere landen/groepen hun macht willen uitoefenen over de rest van de wereld. .
De jonge dame die blij en natuurlijk overkomt zegt ook het goede antwoord.

K. Renten
K. Renten
2 jaren geleden

Yuri Bezmenov heeft 100% gelijk gekregen…..

Sizu_Sun
Sizu_Sun
2 jaren geleden

Matt Walsh, kom d’r maar in.

#goednieuws
#goednieuws
2 jaren geleden

Vroeger, in mijn jeugd (ik ben nu 56) had je hetero, homo en lesbienne. Daar kwam later bi bij. Nu is het ontploft tot lhbtiq+. Het vervelende is dat het laatste ons is opgedrongen om ‘anders’ te denken over deze materie. Een als man geboren die miss verkiezing wint gaat er bij mij niet in. Drag Queen party met jonge kids….. Het is gewoon niet te beseffen dat dit nu gebeurt.

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Dit is de Toekomst de generatie die zijn het padje af dat belooft wat

Vagevuur...
Vagevuur...
2 jaren geleden

Dan zie wat het “onderwijs” de jeugd allemaal wijs maakt, komt ook door die regenboog en lhbtiqwerty-community posters wat daar overal ophangen !
De laatste 2weken hoort men ook niets anders dan dat woord “bonus-hole” ,het geslacht van de transgender…
Zum kotzen !!

MgtowNL
MgtowNL
2 jaren geleden

“When the rich make war, it’s the poor that die.”

Elise
Elise
2 jaren geleden

In de basis heb je maar 2 geslachten en dat zijn een man en een vrouw en de rest zijn bij geslachten. Nu ja ze zijn geestelijk of lichamelijk geslacht. Zoiets?(grapje).
Nu ja, ik heb niks tegen mensen die zich anders voelen, want ben zelf gestoord. Uiteindelijk gaat het erom hoe iemand is.
Ben wel ouderwets over hoe een kind het beste kan opgroeien en dat is met een goede moeder en vader, want kinderen horen zich te kunnen spiegelen om zelf goed te kunnen ontwikkelen.
Ben ik perfect? Nee, want ik heb mijn kinderen alleen opgevoed door omstandigheden en ik heb wel degelijk gemerkt dat mijn kinderen een vaderfiguur misten. En zelf voelde ik me vader en moeder tegelijkertijd.(was best wel eens lastig) Ach, de natuur heeft dit niet voor niks zo uitgedokterd. Natuur spreekt altijd de waarheid. Nu ja moet het dan altijd zo gaan en als het niet zo gaat, gaat het dan faliekant mis? Nee, dat hoeft niet zo te zijn. Nu ja, ben hier wel open in.
Dat kinderen al op jonge leeftijd belast worden met zaken die je pas veel later hoort te leren, daar kan ik me wel druk/zorgen om maken. Grappige is dat kinderen hier nog geeneens druk over maken net zoiets als racisme.(ze weten niet eens wat dat is). Ze zijn met zichzelf bezig. Juist als je dit gaat opleggen, dan verstoor je de hele ontwikkeling. Ze horen zelf keuzes te maken na die eigen lichamelijke geestelijke rollercoaster.

Christien
Christien
2 jaren geleden

In Engeland noemde een griet zich kat.
Mede studenten werden geschorst omdat ze er wat van vonden.
De leerkracht vond ze kortzichtig.

Volgens mij heeft een kat geen schoolplicht, maar hoe gekker hoe liever.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Tja van de jonge generatie moeten we het hebben allemaal zwaar geïndoctrineerd kortom de nieuwe slaven NWO. Studenten daar hoeven we het bij velen hieronder niet van de intelligentie te hebben ze blijken met de dag dommer en door hersenspoeling geheel de realiteit kwijt enkele uitzonderingen daar gelaten. De toekomst ziet er niet bepaald rooskleurig meer uit een toekomst waar voor intelligente en weldenkende mensen geen plaats meer is.

PWM
PWM
2 jaren geleden

“Als man en vrouw schiep Hij hen”

Frits
Frits
2 jaren geleden

Te lui om te werken zorg voor kids en maar klagen en meeste hebben burnout van dat slappegelul van linkse hufters. Ga door met je leven en laat anderen met rust, en hou onze traditie’s in leven ZWARTE PIET, KERST EN NOEM MAAR OP. Stel domme ganzen

Anke
Anke
2 jaren geleden

Geslacht kuipers, Kaag, Rutte, ollongren, kuiken, Jetten, klaver, Timmermans 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Arthur Fleck
Arthur Fleck
2 jaren geleden

Slechts 20% van de bevolking is in staat om logisch na te denken ongeacht hoe intelligent dat deel van de bevolking is.
De rest zijn niet meer makke volgzame dan kudde dieren (sheeple), Ongeacht hoe intelligent ze zijn.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Lijkt mij een leuk experiment:
Met die stumpers een bezoekje brengen aan een natuurvolk in de Amazone of Papua
Nieuw Guinea en ze laten proberen dat volk duidelijk te maken dat er meer dan 2 geslachten bestaan, dat worden hilarische taferelen.

Wappie
Wappie
2 jaren geleden

Zorgwekkend

Elise
Elise
2 jaren geleden

Nu ja en hoe ga jij dan met je dochter om als ze 16 jaar is en zegt dat ze verliefd is op een meisje? Dan krijg jij het heel moeilijk. En natuurlijk kun je jonge kinderen gewoon eerst vertellen, dat er alleen meisjes en jongens zijn. Later komen ze er vanzelf wel achter dat er meer is.

Frits
Frits
2 jaren geleden

Precies D66, heb ze op verkeerde been gezet, kijk alleen al na de seksuele voorlichting wat een 4 jarige moet weten. Niet normaal met die pedofielen daar in het coalitie beleid

Roze panter
Roze panter
2 jaren geleden

Goed spul..😂

nico
nico
2 jaren geleden

Ik ben heel tevreden met mijn Y chromosoom.

johan
johan
2 jaren geleden

Deze waanzin heeft geleidt tot een jonge generatie die niet meer weet wie hij of zij is of ‘moet zijn’, onzeker, verdwaalt, besluitenloos en het ergste; volgzaam… dat zeggen wat van je verwacht wordt.

Dit is het doel dan blijkbaar ook van woke; het ontneemt je persoonlijkheid, je basis (wie ben je) en maakt een onzeker en volgzame burger van je.

Zieke toestand, arme jongelui.

carolina
carolina
2 jaren geleden

Het ligt helemaal aan ons hormonale stelsel.

Een beetje meer van het een of ander.

We hebben dat gezien door bv een tumor/tumortje,
op een klier. Deze maakt het zelfde hormoon aan als de klier
zelf.
Dit kan een persoon drastisch veranderen.

Bv slanke vrouwen, die na een zwangerschap veel aankomen.
Verstoring van hun hormoonbalans.

De waarheid
De waarheid
2 jaren geleden

Er zijn 2 geslachten….wat een idioterie

Welder
Welder
2 jaren geleden

Er zijn twee geslachten een man en een vrouw, alleen idioten denken dat er meer zijn.

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Ja alleen maar groepsdruk. We zagen het met corona, bij de klimaatgekte en ook bij gender. Nooit geweten dat heel veel mensen zo beïnvloedbaar zijn!

gargamel.
gargamel.
2 jaren geleden

Zoals Einstein zelf ooit zei, werkt ons onderwijssysteem ongeveer zo: “We beoordelen het vermogen van apen, vissen en olifanten om in bomen te klimmen!”

Elise
Elise
2 jaren geleden

Hoeveel hetero mensen hebben zich wel niet laten bewerken? Botox, borstvergroting, ooglifting, kontvergroting, haarplant(die kaal zijn), kaarsrechte tanden door beugel en noem maar op. Zijn in mijn ogen ook allemaal onnatuurlijk. Hebben zich allemaal laten gebruiken voor die gendergeslachten kwamen qua wetenschap dan. Ben je net zo fout. Tja..

Elise
Elise
2 jaren geleden

Kan ON niet een programma maken over de natuurlijke vrouw en man verkiezing. Dus die niks hebben bewerkt, maar puur natuur zijn.

Ingrid
Ingrid
2 jaren geleden

Gaat. Iet gebeuren. Dit is al 1,5 jr bekend dat er 3 “sterktes” zijn, 1 snel dood: 1 langzaam dood en 1 placebo. In sept 2021 in Brits parlement uitgesproken. Alles werd weggezet als complottheorie. Vanaf t begin duidelijk dat dit 1 Grote Kill Switch experiment is. Ook een complottheorie. Vanaf de Wuhan uitbraak was bekend, Covid is man made. Wederom, complottheorie. Nu blijkt Covid is al in de 60-er jaren gefabriceerd uit gewone griepvirus. Als biologisch wapen. Complot. Geen theorie.
Wie doof, blind en hersenloos wil volgen, is nu 3,5 jaar na dato ECHT hopeloos verloren.

Nu wordt gericht honger gecreerd in de hele wereld. Doel is 500 miljoen wereldburgers in 2050.

Alles op alles wordt gezet om de huidige volwassen generatie tegen die tijd te hebben uitgeroeid. Via onderwijs wordt de volgende generatie volwassenen klaargestoomd om hersenloos te volgen.
Over 27 jaar is het zover.
Zijn alle criticasters dood. Is de wereld van 3000 haves en 497.000 disowned, happy SLAVES.

JESUS WILL BE BACK BY THEN.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Ik heb ons toilet omgebouwd tot kattenbak.

Het kwam ineens over me heen ik begon me een kater te voelen.

Mijn vrouw is weggelopen omdat ik de hele dag loop te miauwen en het katten grit teveel over de drempel van het toilet scharrel de gang in.

Ik ben nu op zoek naar een nieuwe poes.

Elise
Elise
2 jaren geleden

De vraagstelling geeft niet aan hoe iemand er echt over denkt.

Snappie007
Snappie007
2 jaren geleden

Buiten dit gedeelte zie je toch al dat de toekomst verdoemd is met deze generatie. Ze willen niks doen maar wel heel veel geld verdienen! Hard werken is een vies woord.
Ik vind hun ook nog sociaal gestoord.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Te triest voor woorden!

Linda Marina
Linda Marina
2 jaren geleden

Door DIT SOORT tiepes, zijn wij als ÉCHTE VROUWEN straks NIET MEER VEILIG in een openbaar toilet en VERPLICHT om ons met geestelijk verwarde, biologische mannen om te kleden 😓❕️

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

Er zijn maar 3 geslachten, mannen, vrouwen en hersenloze idioten. En daar komen er steeds meer van.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Er zijn twee geslachten en miljoenen idioten.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Waarop Krispijn vroeg: “Kunnen geslachten veranderen?” Het antwoord: “Ja.”</b<

Ik schoot in de lach.

er moet geestelijk hulp komen voor mensen die een smartphone /tabled gebruiken!

Draak
Draak
2 jaren geleden

Is een van de vele vormen van castratie. Er moet dringend minder nageslacht komen.
Te moe voor seks, te verward voor seks, te veel rommel binnen gekregen (lichamelijk, geestelijk) te veel straling te veel… .

Je zou bijna zeggen dat alleen ingewijden straks weten dat er in beginsel twee geslachten zijn en de rest franje.

Het is de vraag wie er na 100 jaar nog in staat is om echt terug te kijken.

History je weet wel: His story

Diana Venus
Diana Venus
2 jaren geleden

Gaat het bericht nu over geslacht of over gender? Ik zie namelijk beide benamingen in het bericht voorbij komen.
Je geslacht is wat je in je onderbroek hebt en je gender is waar je je mee identificeert.
Zo ben ik van het vrouwelijke geslacht en identificeer ik mij als mens.

Daarbij zijn er wel degelijk meer dan 2 geslachten. Je hebt namelijk man, vrouw en Intersekse….

Exegese
Exegese
2 jaren geleden

Het is heel simpel ieder mens heeft 2 mogelijkheden :
1) Alle cellen bevatten 2x het X cromosoom XX dus of
2) Alle cellen bevatten een X en een Y chromosoom XY dus.
XX is gewoon een vrouw en
XY is gewoon een man.
Hoe moeilijk kan het toch zijn.
NB Uiterst hoge uitzonderingen daargelaten maar dat zijn meestal al of niet zwaar gehandicapten menselijke wezens.

Exegese
Exegese
2 jaren geleden

Vertel erbij dat ze/zullie het expres doen dat zullie onze regering niet deugt omdat we in een moeilijke tijd leven die (hopelijk) snel overgaat.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Wat dag je ook van verslaafde ouders met smartphone..GEEN OPVOEDING EN GEEN NORMEN EN WAARDEN GELEERD?

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Gisteren hiernaar gekeken, het is wel stof dat tot denken aanzet zodanig dat ik op een bepaald moment in een diepe duistere afgrond staarde, lol.
´dit is puur groepsdruk´ dat alleen al; hoeveel durven zich nog uit te spreken uit angst om van alles naar hun hoofd geslingerd te krijgen tot bedreiging aan toe, daarnaast zijn ze zo onzeker geworden door alle ‘gewijzigde’ stof. Vrijheid van meningsuiting en denken behoren al tot het verleden.
Zo worden de duistere doelen wel bereikt maar tegen welke prijs= een kille zielig hoopje afgestompte destructieve niet creatieve generatie.
Creativiteit wordt gekenmerkt door vrijheid van denken, een niet te volgen logica, onverwacht, willekeurigheid, geestdrift wat leidt tot constructieve denken en doen. Tegengestelde krachten= processen, kaders, wetmatigheden en controle. Sterke toename psychische problemen is een feit.
Het is gedaan met Nederland, hier zal niks meer uit voortkomen.

Draak
Draak
2 jaren geleden

Vroeger, heel lang geleden? was men trots op de kleinkinderen, wisselde men foto’s uit.
Kleinkinderen zijn hoe langer hoe meer bezit van de staat. Opa’s en oma’s moeten op tijd hun D666 pil slikken. Want te weinig mensen die in de toekomst voor ze kunnen zorgen.

Lijkt mij dat de wal toch eens het schip moet keren.
In steeds meer landen ook niet westerse hebben ze grote problemen met het gestaag dalende geboortecijfer. Er worden al rekensommen gemaakt wanneer het punt van geen weg meer terug bereikt is.
Wanneer gaat die sekte des doods eindelijk eens uitsterven.

Pfizer
Pfizer
2 jaren geleden

Zwaar gestoorde ELITE en WEF en WHO oorlog hitsers van de EU en NAVO en de VS

salvar
salvar
2 jaren geleden

gewoon bij je zelf blijven , vraag maar aan putin.

salvar
salvar
2 jaren geleden

ik vraag aan mijzelf hoeveel geslachten zijn er , ik hoop dat heel veel globalisten dit lezen.

man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw , man en vrouw, etc etc.

als dit lezen dan lopen ze de kans om krankzinnig te worden , dus lezen.

ikdusweer
ikdusweer
2 jaren geleden

Het feit dat de vraag gesteld wordt is reeds een teken van verwarring.
Het feit dat wat is… niet genoeg is, is reeds een teken van verwarring.

Verwarring ontstaat wanneer het hart overruled wordt door het brein.
Het brein ontvangt de gedachten van het radiostation Radio Lucifer en deze gedachten vertellen dat wij alles kunnen controleren, definiëren en moeten veranderen.
Lucifer wil (via de ontvanger) op de stoel van de schepper zitten en zelfs nog erboven.

Hierdoor worden we liefdeloos, verliezen de connectie en de empathie en veranderen alles zodat het op z’n kop staat.
Het gedeelte in jou dat licht is wordt omgedraaid en leidt naar demonisch handelen.
Prov. 28:22 A man with a bad eye hastens after wealth and does not know that want will come upon him

Jesus zegt dat Hij jouw demonische oog zal omdraaien naar het licht.
Acts 26:17-18
17 I will rescue you from your own people and from the Gentiles. I am sending you to them 18 to open their eyes and turn them from darkness to light, and from the power of Satan to God, so that they may receive forgiveness of sins and a place among those who are sanctified by faith in me.’

De ontdekkingsreiziger van de 21ste eeuw
De ontdekkingsreiziger van de 21ste eeuw
2 jaren geleden

Social engineering is veelal gebaseerd op empathie binnen oppervlakkige, niet wetenschappelijk gefundeerde standpunten. Apathie is niet gewenst.
Vele meisjes zijn extra gevoelig geworden, en sommige jongetjes komen verkleed als meisje uit de kast, door deze engineerings vormen.
De programmering van kinderen laat zijn ware aard zien. Welk afwijkend gedrag, wat helemaal normaal heet, hebben wij geleerd als kind?

Ron
Ron
2 jaren geleden

Stel je voor dat wordt dokter.

Juan
Juan
2 jaren geleden

En je mag het ook niet meer ontkennen op straffe van weet ik veel hoeveel, dat is het meest belachelijke.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Ik vind de vraagstelling van On verwarrend. Hoeveel geslachten zijn er? De meeste zeggen: weet ik niet precies. Dat zegt niks over hoe ze erover denken. Ik zou ook gezegd hebben weet ik niet precies omdat ik nu weet dat het er meer zijn. Hoeveel natuurlijke geslachten zijn er? Dat was een betere vraagstelling.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

Man /vrouw bestaat strak niet meer en dat geldt ook voor homo / lesbisch ook dat moet verdwijnen ook dat is uit de tijd ,
wat deze zogenaamde wetenschappers willen is nieuwsoort creatie als menswezens die gemix zullen worden tussen mens dier en cyborgs dat doet denken dat je in de hell bent beland ofwel dat zij de hell op aarde aan het creëren zijn !! Dit is een voorstadium van het begin en de hell zal herboren worden en de duivel komt uit het doosje !! Het klinkt sciencefiction thriller maar het lijkt er verdomd op !! het zo zomaar kunnen gebeuren!! 😈👹👿😬😬……..👈…..🤣 nogmaals ik wens iereen een fijn weekend 😁😁 …en blijf lachen 🤣🤣

Otto Karl Heinz
Otto Karl Heinz
2 jaren geleden

Er bestaan mannen en vrouwen en volslagen idioten.

Spreen
Spreen
2 jaren geleden

Hoeveel geslachten? Nog even, dan zijn alle Nederlanders (af)geslacht.

Pixel
Pixel
2 jaren geleden
Realist
Realist
2 jaren geleden

Er zijn 3, Man, Vrouw, Hermafrodiet.

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
2 jaren geleden

Er zijn drie geslachten, de man, de vrouw en de hermafrodiet.
Een echte hermafrodiet is een mens geboren met 2 geslachten maar dat zijn eraan enkele op de miljoen.
Wat daarnaast ook wel mogelijk is dat je als man geboren wordt en je toch vrouw voelt, maar ook dat niet op grote aantallen.
Alleen wat men nu probeert is verwarring zaaien, zelfs op de basisscholen probeert men jonge kinderen in verwarring te brengen.

Bert
Bert
2 jaren geleden

Wat een bullshit er zijn slechts 2 geslachten

noh
noh
2 jaren geleden

Mammoetwet heeft alles veranderd

De Watergeus
De Watergeus
2 jaren geleden

IMO moet het huidige onderwijs totaal op de helling. Het is ontwricht, liberale toestanden, verwarring, hersenspoelingen.
De kinderen zullen weer vanouds thuis worden opgeleid, de mama’s moeten niet meer buitenshuis gaan werken. Zij worden door de Staat met een maandelijkse toeslag beloond voor hun goede werk voor onze komende toekomst.
Dat geld komt uit al die kinderspeciaal instituten die opgedoekt moeten worden.
Een moeder weet zelf wat het best voor haar kind is.

Ikzelf vindt het een brilliant idee. Vrijheid van denken en doen is een heel belangrijk goed voor de ontwikkeling vam de kinderen.

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

ach ik ken studenten van universiteit waarvan ik me afvraag hoe ze ooit de havo konden halen , zooo ongelooflijk dom (redenerend).
Waarschijnlijk net als de rest gespecialiseerd (gebrainwasht) op 1 onderwerp en voor de rest kunnen ze nog net schoenen veteren.

ComplotFeiten
ComplotFeiten
2 jaren geleden

Een van de gevaarlijkste plekken om je kinderen naar toe te sturen : SCHOOL/UNIVERSITEIT (Rockefeller/Soros indoctrinatie en hersen spoel instituten) Als dit de toekomst van deze aarde is… We are F*cked…!!!!

Thom
Thom
2 jaren geleden

HELP! Dit land is verloren!

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
2 jaren geleden

Kan het zijn dat de mensheid zich verveeld? Hoedanook, hoe de gevoelens er zijn, we zitten in het lichaam dat we krijgen en daar moeten we het meedoen. Content of niet..

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
2 jaren geleden

Je bedoeld draagt de broek’😉

novy
novy
2 jaren geleden

Ja, fijn hé deze verdomd slimme ‘studenten´ vandaag de dag, zo komt nederland dus aan zijn ondergang 🙁

José
José
2 jaren geleden

Helemaal eens met Harm Beertema en moest denken aan een liedje van Udo Jürgens : “Ihr von Morgen”. Ihr von Morgen werdet neue Wegen gehen, ihr von Morgen werdet staunend rückwerts sehen. (Jullie van morgen zullen nieuwe wegen inslaan, jullie van morgen zullen verbaasd achterom kijken). Het is qua melodie ook nog eens een mooi lied.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, DIT is dus wat er gebeurd wanneer je Marxisten de vrije hand geeft in het onderwijs.

Dat er dus mensen zijn die zich student noemen terwijl ze de basis (lagere school kennis dus) niet beheersen, bewijst toch het totale failliet van het onderwijs in Nederland.

Laatst was er zo’n dwaas in de USA, die vond ook dat HIJ een vrouw kon zijn en die eiste dus doodleuk dat er een baarmoeder in HEM getransplanteerd zou worden zodat HIJ dan zwanger kon worden omdat HIJ zo graag een abortus wilde want dat was ZIJN recht als vrouw.

En die dwaas loopt dus nog steeds vrij rond.

ALLE grote samenlevingen zijn kapot gegaan door waanzinnige regelgeving en die waanzinnige regelgeving kon altijd plaatsvinden omdat waanzinnigen de ruimte kregen, van de weldenkende mensen, om waanzinnig te gaan lopen doen.

Er zijn zelfs al van die dwazen die lopen beweren dat ze een hond of een kat zijn of zelfs een eenhoorn en wanneer ze niet als zodanig worden aangesproken of behandeld dan klagen ze diegene aan en dan krijgen ze negen van de tien keer nog hun zin ook.

Wat wordt het volgende week, dat je je kan identificeren als een pak melk,
of als een blik tomatensoep ?

Of dat je je kan identificeren als vrijgesteld van belasting betalen,
net zoals die Duitse familie die op onze kosten in Wassenaar resideert.

Dit is toch een democratie ? Nou in een democratie past de minderheid zich aan aan de meerderheid en in iedere gezonde samenleving is het de ratio die als leidraad gehanteerd wordt en niet de waanzin van de dag.
Wie dat niet kan accepteren die verkast maar lekker.

Dat is wel een goed idee laat al die idioten lekker bij elkaar gaan zitten.
Groenland schijnt nog veel ruimte over te hebben en dat is ook ver genoeg van de rest van de wereld verwijdert.

Pieter1
Pieter1
2 jaren geleden

Iemand die goed kan studeren, is een persoon die maximaal gehersenspoeld is door woke cabal onderwijs. Dat is erop op gericht om zoveel mogelijk onzekerheden erin te pompen, zodat ze heel gemakkelijk te manipuleren zijn.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Als je de jeugd geestelijk mishandeld met waanzin en leugens krijg je dit soort antwoorden.

Gandalph
Gandalph
2 jaren geleden

Is dit niet in scène gezet? Je bent man of vrouw en uiterst zeldzaam, hermafrodiet. Hoe kun je dan nog meer geslachten hebben? HOE DAN?

Ice T
Ice T
2 jaren geleden

Nazi land

Ben
Ben
2 jaren geleden

Humanity …bend over and kiss you.re …..sss goodbye

Oleehop
Oleehop
2 jaren geleden

De regering zit overladen met zieke geesten. Allemaal opsluiten in een gekkenhuis. Vooral d66 groenlinks en vvd randdebielen. De meeste zijn helenaal van padje AF en hadden nooit in de regering morgen zitten.

T gendraads
T gendraads
2 jaren geleden

Er zijn slechts twee geslachten , te weten , de onzijdigen en de hermaphrodieten.
Gekker moet het niet worden.

la vérité
la vérité
2 jaren geleden

het is triest dat mensen zo gemanipuleerd worden, vooral jonge kinderen,

maar als het zo snel gaat deze gekte dan kan het alle kanten op en kan ik niet wachten op het moment dat er straks echt mensen zijn die zich straks niet kunnen identificeren met de plek waar hun lichaamsdelen zitten. dat mensen straks met een lul op een hoofd lopen of hun vagina in hun achterhoofd hebben.

la vérité
la vérité
2 jaren geleden

School Censors 7th Grader for Wearing ‘There Are Only Two Genders’ Shirt – YouTube

er is nog hoop voor de jeugd die zich afzet hiertegen en nog zelf nadenkt.

richard
richard
2 jaren geleden

lieve mensen we leven in de laatste dagen ! laat u verzoenen met GOD door zijn ZOON JEZUS CHRISTUS nu het nog kan . joh 3vers 16

Back to top button
150
0
We lezen graag je reactie!x