Mens en Dier

VIDEO: Internet in de ban van mysterieus ‘ijsmonster’ in Alaska

Help ons door dit artikel met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Craig McCaa werkt voor de Amerikaanse overheid en wist niet wat hij zag toen hij afgelopen week in de Chena River in Alaska een groot ‘ding’ zag zwemmen.

Het leek op een grote vis met een lengte van vier tot vijf meter. Craig besloot het ding te filmen en al snel verspreidden de beelden zich als een lopend vuurtje over het internet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Monster van Loch Ness

Sommigen zien er een lange vis in, terwijl anderen stellen dat het een touw is waar ijs aan hangt. Weer anderen spreken van een nieuw Monster van Loch Ness, meldt CBS News.

Bioloog Klaus Wuttig van het Alaska Department of Fish and Game vermoedt dat het gaat om een stuk touw dat als gevolg van ijsvorming op het wateroppervlak is blijven drijven.

Opmerkelijk

Wat het ook mag zijn, opmerkelijk zijn de beelden wel. Craig was overigens niet bang toen hij het ‘beest’ vastlegde.

“Ik keek toe vanaf de brug en voelde me geen moment bedreigd,” zei hij tegenover Alaska Dispatch News. “Maar ik weet niet wat ik zou hebben gedaan als ik in een kano had gezeten en het op me af was gezwommen.”

[AD]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

10 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Paul
Paul
8 jaren geleden

Oud nieuws en op andere sites al geïdentificeerd als zijnde een steur.

Emile
Emile
8 jaren geleden

Tja, 20 seconden en that’s it, het word ook nooit anders, waarom is er niet verder gefilmd, het komt letterlijk op hem af !!!!!!!!!
En ik denk dat het een grote vissoort is die wellicht verstrikt zat in het touw (kan best een stuk touw zijn) en hij trekt dat voort, het voorste gedeelte om het zo maar te zeggen gaat ook een klein beetje onder water, alsof iets trekt, hetzelfde als dat je een vis vangt maar het draad knapt en de dobber zwemt ervan door.
Ik zie er echt geen dier in !!

piet
piet
8 jaren geleden

lijkt op een steur

Fons
Fons
8 jaren geleden

Tsja we weten echt nog niet alles….

Pia van de Winden
Pia van de Winden
8 jaren geleden

Ik zie toch ook een arm of vin. Het dier komt boven om lucht te happen.

Logiter
Logiter
8 jaren geleden

Het achtereind vertoond geen voortstuwing dus het “monster” wordt getrokken.
Was het al 1April??

Christian
Christian
8 jaren geleden

Dit is echt geen stuk touw met ijs er aan je ziet toch dat het zich naar voren stuwd met het achterste gedeelte het is een grote vis misschien uit de ijstijd dat door de globel warming los is gekomen en weer een nieuw leven heeft gekregen 🙂

Elkekeerdateindedatmaarnietkomt
Elkekeerdateindedatmaarnietkomt
8 jaren geleden

Dit is gezichtsbedrog. Het ‘monster’ komt namelijk niet vooruit, maar hant stil in het water. De stroming doet geloven dar hij voortstuwd, maar dat is dus niet zo. Het is een tak of een touw oid met ijsafzetting. Ziet er wel mooi uit.

Back to top button
10
0
We lezen graag je reactie!x