Een Australische blogger heeft een bericht geplaatst op Facebook waarin ze onthult dat haar zoontje herinneringen heeft aan een gebeurtenis voor zijn geboorte.
Volgens Laura Mazza, ook bekend als ‘Mum on the Run’, herinnert haar vier jaar oude zoon Luca zich dat zij voor zijn geboorte een miskraam heeft gehad.
Hij zei tegen haar dat hij ‘was gestorven in haar buik’ en een ‘engel’ werd voordat hij weer naar haar terugkeerde.
‘Ik leefde in jouw buik’
Tegenover haar 200.000 volgers zei ze: “Voordat ik zwanger werd van Luca begon ik opeens hevig te bloeden.”
“Enkele dagen nadat ik erachter was gekomen dat ik zwanger was, kreeg ik last van hele erge pijn en werd ik ongesteld,” vervolgde ze. “Ik wist toen niet zeker wat het was.”
“Kort daarna werd ik zwanger van Luca,” aldus Mazza.
“In bad zei hij vanavond iets schokkends,” zei ze. “Hij zei: ‘Mama, leven we in Australië?’ Ik zei: ‘Ja, dat klopt! We leven in Australië’. Toen zei hij: ‘Ik niet, ik leefde in jouw buik’.”
Terugkomen
Mazza legde uit dat hij inderdaad een tijdje in haar buik had geleefd, tijdens de zwangerschap.
“Hij zei: ‘Ja, mama, ik leefde in jouw buik, maar toen stierf ik’. Ik was geschokt en vroeg hem wat hij bedoelde,” zei de moeder.
“Hij zei: ‘Ik kwam in je buik en stierf toen. Ik probeerde je te zoeken, maar kon je niet vinden. Ik ging naar je huis, maar je kon me niet horen toen ik je riep. Ik was verdrietig, maar werd daarna een engel. Ik miste je zo erg en wilde terugkomen, en werd toen weer een baby in jouw buik’.”
Laura wist niet wat ze tegen haar zoontje moest zeggen en barstte in tranen uit.
Oude ziel
“Ik heb het nog nooit met hem over engelen gehad,” zei ze, toevoegende dat ze gelooft dat Luca een oude ziel is.
“Onze baby’s kiezen ons uit ver voordat wij weten dat we zwanger zijn,” besloot ze. “Bewijs dat ze ons uitkiezen en dat hun ziel altijd bij ons is, in dit leven of het volgende.”
[Mirror]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Candace Owens: dit is waarom pedofielen aan de MACHT zijn
De westerse democratie en zijn vrije pers blijken in veel gevallen een façade. Deze video over de schaduwmacht is een must-see
Europarlementariër eist dat Europese Commissie verantwoording aflegt over ‘grootste schandaal van de eeuw’
Aantal transgenders in Nederland stijgt explosief en exponentieel: ‘De cijfers zijn schrikbarend te noemen’
Wetsvoorstel ingediend dat mRNA als biowapen bestempelt
Ancient Aliens 5: Voorbij Nazca (video)
Uittreden of herenigd worden met een oude vlam: Voor 90 procent is een bijna-doodervaring erg positief
Keiharde uithaal naar BBB: ‘Dit gaat op de kop verkeerd’
Data medicijnonderzoek vaak niet gepubliceerd