Onze minister van Defensie, Ruben Brekelmans, is een fascistische griezel. Dat zegt financieel journalist Arno Wellens.
Die wil namelijk weten wat de seksuele voorkeur van je minderjarige kind is. Dat moet hij kunnen verkopen aan de Amerikanen. Dat is nodig omdat ze de dienstplicht willen invoeren.
Ze willen in het elektronisch patiëntendossier graven, weten wat hun vakbondvoorkeur is, wat hun persoonlijke levensopvattingen zijn, hun religie, hun seksuele voorkeur, want dan kun je mensen alvast voorselecteren voor de dienstplicht, licht Wellens toe.
(Video verwijderd? Klik hier...)Het is crisis, dus de overheid wil weten wat de seksuele voorkeur van je minderjarige kind is. Iedereen pikt dit gewoon. Stelletje idioten. pic.twitter.com/3lZshejv8v
— Arno Wellens (@arnowellens) August 6, 2025
Grove schending
“Dat is een grove schending van artikel 1 van onze Grondwet omdat artikel 1 van de Grondwet stelt dat je mensen niet op dat soort criteria anders mag behandelen,” benadrukt hij.
In de nieuwe Wet op defensiegereedheid deel 4 staat letterlijk dat er van de Grondwet wordt afgeweken en dat dat nodig is vanwege de situatie in Oekraïne: we moeten data kunnen opvragen, kunnen verkopen, doorgeven aan de Amerikanen.
Verboden
“Absoluut verboden,” stelt Wellens. “Onder alle aspecten van het Nederlands recht.”
Dan zeggen mensen: ja, maar het is crisis en straks spreken die kinderen Russisch. Wellens: “Die crisismentaliteit van de pandemie is back with a vengeance en jullie pikken het allemaal. Jullie zijn knettergek!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kuzu fileert coronabeleid: ‘Twee jaar lang is Nederland besodemieterd, bedonderd en geflasht’
Als wij artsen het werkelijke verhaal over de hersendood zouden kunnen vertellen, dan zou geen mens zich meer als orgaandonor opgeven
Arts doet wanhopige oproep: ‘Mensen, kom in opstand. Dit maakt mij zo boos’
Ongehoord Nederland deelt meelwormen uit in Davos en de WEF’ers happen toe: ‘Gestoord!’
Plaatsen die Google Maps voor u verborgen houdt
Vreemde lichten massaal gemeld boven zuidwesten VS
Professor van Canadese universiteit ontslagen omdat de klimaatelite niet blij is met haar onderzoek. Deze video maakt duidelijk waarom
Aantal gevallen van ernstige hartproblemen na prik ‘explodeert’
VIDEO: Top 5 duistere geheimen van het Vaticaan