Juridisch adviseur Karim Aachboun, die meerdere rechtszaken heeft lopen tegen NAVO-baas Mark Rutte, heeft op sociale media een audio-bericht gedeeld, ‘uit verdediging voor een dreigement en ter bevordering van het publieke debat over dreiging jegens professionals’.
In Nederland is het werkklimaat in de laatste jaren verhard, waarbij het bedreigen van professionals helaas steeds vaker voorkomt, stelt Aachboun vast. “Ik wil dit thema dan ook bespreekbaar maken.”
In NL komt dreiging van professionals helaas vaker voor. Uit verdediging #Aachboun én ter bevordering van het publieke debat, plaats ik deze post. Dreiger is werkzaam bij Handelsonderneming JVV: https://t.co/Fv3esCFwpw en is ‘fan’ van Chris Klomp: https://t.co/hvufjjp3B3 #Rutte pic.twitter.com/Skr2IjCIG4
— Karim Aachboun (@KarimAachboun) November 1, 2024
Als je dat niet doet, kom ik je opzoeken
Hij ontving een voicemail van een dreiger, die eiste dat hij teruggebeld zou worden voor een afspraak. Als Aachboun dit niet zou doen, dan zou de dreiger hem komen opzoeken.
“Deze dreiger staat volledig achter het werk van ‘journalist’ Chris Klomp, die mij tegenwerkt in mijn rechtszaak tegen Rutte,” schrijft Aachboun.
Demmink-doofpot
Hij voegt toe dat de identiteit van de dreiger inmiddels bekend is. Het zou gaan om iemand die werkzaam is bij Handelsonderneming JVV.
In Brussel loopt de beroepszaak van Aachboun tegen Rutte. Het Hof van Beroep heeft een schikkingsvoorstel bij de twee partijen neergelegd. “Als we tot een deal komen, dan zal dit betekenen dat ik mijn rechtszaken tegen Rutte in Brussel en Den Haag over de toeslagenaffaire en Gaza zal moeten intrekken. Ook zou ik dan niets over de Demmink-doofpot mogen publiceren.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Nederland leverde raketten aan Oekraïne waarop stond: voor MH17’
Bijbelonderzoekers ervan overtuigd dat legendarische ark van het verbond verborgen ligt in Afrika. Is dit de plek?
Meer Europese miljonairs door Nederland
Rutte III geeft cadeautje van 1,4 miljard aan multinationals. Deze maatregel laat zien waarom stemmen geen zin heeft
Oeps, corona-expert verspreekt zich: Niet overheid, maar Bill Gates deelt de lakens uit
Oud-minister Faber onthult: ‘Er zijn gewoon krachten in Nederland die helemaal geen verandering willen’
Bezocht Fidel Castro militaire basis met neergestorte UFO?
Politici roepen Amerikaanse overheid op om 5G tegen te houden: ‘Enorme stap voorwaarts’
Scott Ritter: “Mijn bankrekeningen zijn zonder uitleg gesloten”