Het Pentagon heeft videobeelden vrijgegeven van drie UFO-waarnemingen die door piloten van de Amerikaanse marine gemaakt zijn tijdens vluchten.
De eerste opname dateert van november 2004, de overige twee van januari 2015.
Het Amerikaanse ministerie van Defensie zegt in een verklaring dat de beelden officieel zijn vrijgegeven ‘om alle misverstanden rond de authenticiteit ervan’ uit de wereld te helpen.
Ongeïdentificeerd
De objecten die zijn waargenomen, beschouwen wij als ongeïdentificeerd, aldus het Pentagon.
In één van de video’s is een langwerpige UFO te zien die zich erg snel verplaatst en enkele seconden nadat hij werd opgemerkt, links uit het zicht verdwijnt na een plotse versnelling. In een andere video duikt een object boven de wolken op.
De Amerikaanse oud-senator Harry Reid schreef op Twitter dat hij tevreden is dat het Pentagon de beelden eindelijk vrijgeeft, maar ook betreurt dat ‘hiermee slechts een deel van het onderzoek en de beschikbare documentatie geopenbaard is’.
Pingpongbal
David Fravor was de piloot die de beelden uit 2004 maakte. Hij zei: “Toen ik naderde, versnelde het object plotseling en in minder dan twee seconden was het uit het zicht verdwenen. Het bewoog als een pingpongbal.”
Voormalig Navy Seal Robert J. O’Neill, de man die beweert Osama bin Laden te hebben gedood, reageert: “We zeggen letterlijk tegen jullie dat aliens bestaan, en het kan niemand wat schelen.”
We literally just told you aliens are real. Nobody cares. https://t.co/IlJyG1KSxF
— Robert J. O’Neill (@mchooyah) April 28, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze kunstmatige zoetstof is zojuist gelinkt aan ‘meest agressieve’ vorm van hersenkanker
Ab Osterhaus waarschuwt dat er andere virussen in aantocht zijn: ‘Dit houdt nooit meer op, want Ab zegt het’
Onderzoeksgroepen treffen scherpe metalen voorwerpen aan in covidprikken: ‘Zeer beangstigend’
De NOS is geen kritische stem, eerder een verlengstuk van de macht. Baudet pitcht deze 3 ideeën om eindelijk een niet-links geluid te laten horen
Volkskrant-columniste ‘steunt terroristische organisatie’: ‘Ik ben Antifa, deal with it’
Kees van der Spek ontpopt zich tot ‘debunker’ van ‘desinformatie’, Van Haga en omroep ON moeten het ontgelden
‘Allemachtig, lees de reacties op deze oproep, on-voor-stel-baar’
Angsten, zo eenvoudig kom je er voorgoed van af!
Veel bijval voor boeren die protesteren bij huis stikstofminister: ‘Ze hebben hun doodvonnis te horen gekregen’