Mens en Dier

Kamerlid Kröger bedolven onder kritiek: ‘Hypocriet GroenLinks! Met je warmetruiendag en je energiebesparing!’

Help ons door dit artikel met iedereen op je social media te delen!

Vrijdag was het warmetruiendag. “Waarom? Omdat energiebesparing het aller, aller, allerbelangrijkste is wat we kunnen doen voor het klimaat,” schrijft GroenLinks-Kamerlid Suzanne Kröger op Twitter.

“Alle energie die we niet gebruiken, hoeven we niet op te wekken. En we verspillen helaas nog steeds heel veel energie,” voegt ze eraan toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Voor mij staat warmetruiendag ook voor vol inzetten op verduurzamen van al die huizen van mensen in energiearmoede. Zonnepanelen op alle daken voor een lagere energierekening. Dus die warme trui, die staat voor zoveel meer,” aldus Kröger.

Goeie tip

Saillant detail: in huize Kröger was op klaarlichte dag het licht aan.

Het Kamerlid werd bedolven onder kritiek. Er staan meer dan 1200 reacties onder haar tweet. “Waarom is het dan niet elke dag warmetruiendag voor je, als je energie besparen zo belangrijk vindt? Goeie tip om energie te besparen is trouwens om overdag je verlichting uit te zetten,” reageert Sander van Dam.

Vastgoedondernemer Erik de Vlieger haalt uit: “Aap.” Fotograaf Hans van Eijsden voegt toe: “Uw licht brandt nog. Op klaarlichte dag.”

Meedoen is blijkbaar het belangrijkste

“Goed ook dat je die lampen op de achtergrond hebt aangedaan op klaarlichte dag. Meedoen is blijkbaar het belangrijkste,” merkt ondernemer Dirk-Jan de Jeu op.

Nicole Moinat, fractievoorzitter van de PVV in Purmerend, trekt fel van leer. “Hypocriet GroenLinks! Met je warmetruiendag en je energiebesparing! Suzanne kan de rekening nog betalen want ze laat overdag gewoon het licht aanstaan. Stuur deze partijen het bos in!” schrijft ze.

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 117 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

143 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wil Obdam
Wil Obdam
3 jaren geleden

Ik denk dat het een goed idee is om bij al die groenlinkse kamerleden de gaskraan dicht te draaien en electriciteitschakelaar om te zetten, dan doen ze echt wat voor die zogenaamde klimaatramp en geven het goede voorbeeld aan hun kiezers.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Je buik er van vol hebben van die lui! Hypocrieten! Eerste klas! Rara terroristen zijn het! Nooit vergeten, macro branden! 🤡🤬🤬🤬

Rene
Rene
3 jaren geleden

Nu dat weer. Die hele club de EU met al die zakken vullers de bezem er door en opnieuw beginnen

Kabonkel
Kabonkel
3 jaren geleden

Angst allemaal Angst.
2019: In 2019 is het totale Nederlandse energieverbruik met 1,6 procent gedaald ten opzichte van 2018. Van het totale verbruik van 3047 PJ wordt bijna 82 procent verbruikt in vier sectoren (industrie, energiesector, verkeer en vervoer, huishoudens).
In de industrie (inclusief raffinaderijen), goed voor bijna 42 procent van het totale Nederlandse energieverbruik, daalde het verbruik in 2019 met 2,4 procent ten opzichte van het jaar ervoor. Daarnaast hebben de energiesector (exclusief raffinaderijen)(12 procent), het verkeer en vervoer (15 procent) en de huishoudens (13 procent) een groot aandeel in het totale Nederlandse energieverbruik. In vrijwel alle sectoren, behalve de landbouw, bosbouw en visserij en de dienstverlening daalde het energieverbruik. De huishoudens verbruikten in 2019 3,5 procent minder energie.
Bron:
https://www.clo.nl/indicatoren/nl005223-energieverbruik-per-sector

Naam:*
Naam:*
3 jaren geleden

Narcisme… iedereen die msms kijkt en leest is ermee besmet. Sociopathie is de norm geworden. George Soros is trots op alle politici, bedrijven, scholen, onderwijsinstellingen en universiteiten die ons allemaal opvoeden om zo sociopathisch, narcistisch en egoïstisch mogelijk te worden. De menselijkheid is uit de meeste mensen verdwenen, de demoralisatie zit heel diep. De polarisatie is gigantisch… er zijn anno 2023 demonen en mensen. De demonen volgen blind en de mensen zijn afgehaakt en hebben kritiek. Door de media lijken de demonen in de meerderheid, omdat ze willen dat mensen onder groepsdruk ook maar demonen worden. Ze willen ons laten volgen… iedereen moet assimileren. The Borg are among us, assimilate or die. We zijn in oorlog met een sekte waarvan de meeste leden geen idee hebben dat ze bij een sekte zitten. Demoralisatie, hersenspoeling, MKultra, cognitieve dissonantie, mindcontrol dmv de overheid, de media, gentherapie, fake crises en non-stop geo-engineering.

Remon
Remon
3 jaren geleden

De hele energie fabel is uiteindelijk ook weer voor meer controle want we moeten nu goed in de gaten houden hoeveel energie we verbruiken dus moeten we energie in huis kunnen traceren en uiteindelijk de volgende stap ook wat u lichaam uitstoot en daar moet het naar toe dus je chip die straks moet implanteren houd je uitstoot je financiën je zorg toestand zoals vaccinatie en de kers op de taart je gedachten in d gaten .het collectief gedachtengoed gaat de cloud heten en alles is controleerbaar. Je tesla voor de deur kan elk moment uitgezet worden je financiële toestand stop gezet worden en als er te veel mensen zijn even een virus los laten en een verplichte prik waar een groot gedeelte aan sterft en de andere helft nog maar half functioneert. MENSEN STOP MET MEEDOEN AAN DIT SYSTEEM VANDAAG NOG. KOM SAMEN BESPREEK DIT MET ELKAAR JE SMARTPHONE IS NIKS ANDERS DAN PROPAGANDA MACHINE DIE VAN MIJ GAAT DE KAST WEER IN.
TOT IN HET VELD

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden
Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Voor Groen Linksers, gelden de besparingen alleen voor stemmers van PVV, FVD, BLVN en BBB. Stelletje Maoisten. Rood Tuig.

karton
karton
3 jaren geleden

Eigenlijk is ’t teveel moeite om op dergelijke onzin én zó’n vreselijk vrouwmens te reageren !
Dit soort terroristen moeten worden dood gezwégen !

Willem
Willem
3 jaren geleden

In het 2e Kamer gebouw de verwarming op 15° tot maximaal 17°, net als bij mij thuis.
Dát is het goede voorbeeld van jullie, klimaat-fantici, we zullen zien hoe lang u blijft “strijden” en “meevoelen” met de miljoenen mensen die momenteel thuis in de kou zitten.
Al die peperdure maatkostuums en mantelpakjes zijn ineens overbodig, een dikke trui volstaat immers (hoort u mij mevr. Kaag en heer Klaver?).
Dit scheelt bakken geld, bovendien, een dikke trui aan en een lagere temperatuur in de Overheidsgebouwen dragen ook bij tot het makkelijker wakker blijven,.vooral van belang in de Tweede Slaapkamer….

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Ja ok, maar eerlijk is eerlijk, ze had haar krultang niet gebruikt.

monica
monica
3 jaren geleden

De elite heeft een voorraad van houten planken voor de kachel ten kosten van de kap van de bossen. Waarom zijn ze nog steeds hout te goedkoop? De trui zijn voor de lagere en Zombie burger.

Anne
Anne
3 jaren geleden

Deze ogen stralen waanzin uit….

Psa
Psa
3 jaren geleden

Groen links professor bij WNL vanmorgen had een heel ander verhaal, het is onmogelijk om de hele wereld duurzaam te maken.

Marc Messink
Marc Messink
3 jaren geleden

Bij mij is het onderhand elke dag broek aan de enkels dag . Mijn broek zakt af van al die politieke onkunde en onbenulligheid . Ik heb de machtigging tot bestuur ingetrokken . Ik ben niet langer bereid om aan al die waanzin van ze mee te doen . Laat staan er aan te voldoen .

Geert Dijkstra
Geert Dijkstra
3 jaren geleden

Laat de elite op houden met geld op potten!!!

JoeRi
JoeRi
3 jaren geleden

Maar wel de lamp aan op klaarlichte dag, hypocriete doos !

(met dank aan deze scherpe observatie SytsKe Bergsma❤️) .

Lei
Lei
3 jaren geleden

Net als bij die verfoeilijke D66 zitten ook in de partij van GroenLinks overwegend smeerlappen. Wij moeten met alle beschikbaar middelen verhoeden dat dit politieke schoelje aan de macht komt.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Echt wat kijkt die vrouw ontzettend dom uit haar ogen zeg. En die lamp aan op klaarlichte dag op een foto notabenen en dan ook nog tegelijk met een denkbeeldig vingertje zwaaien over energiebespraring slaat echt de klok wat domheid betreft. Weer een volslagen idioot.

Jill
Jill
3 jaren geleden

Energie besparen terwijl we digitale meters, digitale cities, digitale auto’s, digitale paspoorten en digitale munten krijgen. Dat kost allemaal geen energie natuurlijk die surveillance-tools.

bert raadhuis
bert raadhuis
3 jaren geleden

“Ik denk dat het een goed idee is om bij al die groenlinkse kamerleden de gaskraan dicht te draaien en electriciteitschakelaar om te zetten, dan doen ze echt wat voor die zogenaamde klimaatramp en geven het goede voorbeeld aan hun kiezers.”

Goed voorbeeld doet goed volgen; twee groepen mensen die béiden besparen.
Een dikke trui aan en de cv enkele graden lager, is overigens veel gezonder voor je lichaam.
Maar nu loopt het, wat de gasprijs betreft, de spuigaten uit.
Beseffen tk-deelnemers wel hóe veel diepe ellende ZIJ (voor de niet-rijke mensen) veroorzaken? Geen enkel gevoel voor de medemens?

Weg met de politici, nu én daarna!

nico
nico
3 jaren geleden

Ik heb vrijdag een extra terrasverwarmer gekocht voor als ik buiten een sigaretje wil roken.

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Wij hebben de verwarming niet meer aan,we hebben een lpg kachel.Ik heb reuma ik lig met 2 dekbedden en een electrische onder deken op de bank om mn lijf warm te houden.En ik ben niet de enige reuma patiënt die warmte nodig hebben,kou is voor ons funest.Ik ben helemaal klaar met dat klimaat hoax en gedram.Wind energie opwekken moet gewoon gratis zijn,en met zonnenpanelen moet je gewoon de volle mep yerug krijgen als je terug leverd.Hoop dat er snel verandering komt in de 2e kamer al die puppets eruit ongeacht welke partijen er nu zitten.Tussen het volk zitten meer capabele mensen die het wel goed voorhebben met het volk.Dus REVOLUTIE is de enige uitweg goedschiks of kwaadschiks.

Wow
Wow
3 jaren geleden

sorry dat ik het zeg maar de blik in haar ogen zegt mij dat ze psychische problemen heeft,..maar dat lijkt mij logisch als je politiek bedrijft.

Simon
Simon
3 jaren geleden

De gemiddelde temperatuur op aarde lijkt een daling in te zetten, daarna volgt de CO2. De oorzaak-gevolg volgorde is namelijk omgekeerd: https://www.youtube.com/watch?v=I7hbDL3uKCM

Marc
Marc
3 jaren geleden

Als men minder energie wil verbruiken dan moet men de zon niet afdekken zodat iedereen meer energie moet verbruiken die het zonder afgedekte zon niet zou hoeven te gebruiken.

Dan hoeven we dit slappe geouwehoer ook niet aan te horen.
Maar Nederland stookt en betaalt zich blijkbaar graag de kolere wat je hoort er niemand over.

Zelfs een kleuter kan dat bedenken.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
3 jaren geleden

Kan ze niet gelijk die jaren 80 trui over haar lelijke smoel trekken.
Dit kostte me bijna mijn telefoonbeeldscherm.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Als ik die foto zo bekijk is die volgens mij genomen in een psychiatrische kliniek!

Marc
Marc
3 jaren geleden

Alleen op de mensen die Europa en de Europeaan moeten stuk maken word nergens bezuinigd.

Rrrealist
Rrrealist
3 jaren geleden

Altijd die arrogante lach op die linkse koppen. Gatverdamme.

Locke
Locke
3 jaren geleden

Het krachtige wat een geschift persoon bij een normaal mens te werk kan brengen is als men daar aandacht aangeeft en/of die persoon serieus neemt, de kans bestaat dat men zelf geschift raakt. Het grote gevaar in het heden voor een normaal mens is dat de geschifte exponentiële vormen hebben aangenomen. Als die ook nog beginnen te fokken krijgt men het Fibonacci effect dan hebben wij echt een probleem.

dun jos
dun jos
3 jaren geleden

aan groen links moet je geen energie besteden

salvar
salvar
3 jaren geleden

ik keek naar de foto en wat ik:
een totaal krankzinnig figuur
totaal van de pot gerukt
hoe kan zo iets bestaan?

oké laten we het maar , die wordt nooit meer beter.

Orakel
Orakel
3 jaren geleden

Warme Truiendag allen de naam al en moet die trui natuurlijk ook nog groen zijn letterlijk en figuurlijk. Walgelijke partij!

Atoom
Atoom
3 jaren geleden

Wat een domme redenatie van dat GL gespuis, je lichaam verbruikt dan meer energie om verloren lichaamswarmte te compenseren wat uiteindelijk weer dmv meer eten aangevuld moet worden, en meer eten betekend meer vervuiling van afvalstoffen die vrijkomen.

Naam:*
Naam:*
3 jaren geleden

Ik hoor je rijden, wat een prachtige sound. Beter dan de eindeloze stilte (vogels worden allemaal stil) onder onze geo-engineering nep lucht.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Dat hele energie geneuzel in de ,,postzegel Nederland,, bestaat alleen om de fouten te verdoezelen van onze onvolprezen regering.
Als Groningen had mee geprofiteerd door en waren gecompenseerd vanwege de gaswinning, had dit hele circus niet plaats gevonden.
De schuld geven aan de oorlog tussen Oekraïne en Rusland is een mooi excuus voor het wanbeleid dat hier gevoerd wordt.
En wij trappen overal in, gaan akkoord met hoge prijzen en koukleumen, terwijl we denken de aarde daarmee te redden.
Hoe naïef!

Speelman .lj
Speelman .lj
3 jaren geleden

Ze zijn bij GROENLINKS net zo gek alsbij D66 , ze zijn kompeet de weg kwijt , straks ook nog gaan vliegen naar een ver land , deze dame zal heel scherp in de gaten worden gehouden en maar mee huilen met de wolven in het bos .

TwanD
TwanD
3 jaren geleden

Tja de echte gehaaide huichelaren mogen meedoen bij vvd en d66

Avax
Avax
3 jaren geleden

STEM ZE WEG

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
3 jaren geleden

Weer zo’n vrouw van middelbare leeftijd die het Kamerlid zijn verwart met het kleuterklas juffrouw zijn. En dan ook nog een heel vervelende, met een autoritair, belerend toontje.

Theo
Theo
3 jaren geleden

Linkse hypocriet is niet voor niets een pleonasme.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Weer zo’n linkse zweefster, met haar waanzin.

Lotte
Lotte
3 jaren geleden

De koeien zijn slimmer dan deze mensen. U heeft de koeien echt beledigd. Volgens mij hebben zelf de koeien meer hersenen dan deze mensen,

Barrabas
Barrabas
3 jaren geleden

Wat wij hier niet gebruiken wordt wel weer verkocht en opgestookt aan grenzenden landen om ons heen met vette winst.
Het grote leugen schaakspel 2022/2023.
Hou je huis warm en reken met ze af de15e.

Willem
Willem
3 jaren geleden

Ik ken het gevoel…. Als ik mijn 6 cylinder BMW e39 benzine auto start verschijnt er steeds weer een spontane glimlach op mijn gezicht, wat een genot en dat voor een auto van 23 jaar oud, nog steeds als nieuw en er hoeft nog steeds geen peperdure energie verspild te worden om deze te slopen, laat staan een paar nieuwe auto’s voor te moeten bouwen omdat deze motor probleemloos ruim vijf ton mee kan.
Het verbruik? Op de snelweg één op twaalf en een vrijwel schone emissie.
En dan roepen die koekwouwsen in Den Haag dat alle “oude” auto’s verboden moeten worden, terwijl dat PURE energieverspilling is en kapitaalvernietiging voor een gefingeerd “ideaal” door een klimaat sekte (bewezen!) verzonnen is.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

Groen Links bepleit met veel agressie zogenaamde duurzame energie in de vorm van windmolens en zonnepanelen, welken boordevol zware metalen en chemisch afval zitten. Dat dezen niet duurzaam zijn blijkt uit het bovenstaande, maar ook uit het feit dat de mineralen hiervoor schaars zijn en met veel menselijk leed uit de grond worden gehaald. Dit in tegenstelling tot het milieuvriendelijke schone aardgas, waarvan Nederland miljarden kuubs in voorraad heeft, welke met de huidige technologieen gewonnen kan worden zonder dat er sprake hoeft te zijn van bodemdalingen. Dus het betoog van die Groen-Links deugburgertrut slaat inhoudelijk helemaal nergens op, de omgedraaide realiteit, rijp voor het gesticht.

Sardo
Sardo
3 jaren geleden

11 en 15 maart lieve mensen. en massaal.

Tijd voor onze stem en gooi dat linkse zooitje met die Ratte/kaag-club uit Den Haag.

( GroenLinks is in 1990 opgericht na een fusie van vier kleine linkse partijen: de PPR, de PSP, de CPN en de EVP. )

en

zorg bij elke stembureau`s, minimaal 4 vrijwilligers liefst FvD BVNL om de telling van de zittende figuren na te tellen.

En maak een foto van jou ingevulde stemformulier als bewijs.
wat je als copy op kan sturen.

Na maart is het bijltjes dag.

Jessedepesse
Jessedepesse
3 jaren geleden

Domme muts, kraait anderen na en dan met die rotkop op twitter. Kap daar ook mee, kost stroom op je mobiel. En hoeveel kinderen heb je op de wereld gezet, mevrouw het fokschaap?

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
3 jaren geleden

Misschien moet dat wereldvreemde communistische gedrocht zich gaan harden. Vraag eens aan Matt roffriadrevovery hoe hij het klaarspeelt zonder jas of trui bij -10c in Utah. Misschien kan ze dan voordoen hoe je zonder kleren kunt.

Frank Geurts.
Frank Geurts.
3 jaren geleden

Zo een aktie slaat geen deuk in een pak boter gegeven dat China een kolen centrale elke week opent. Het is ordinaire narcisistische symbool politiek. Look at me I am so good. Jezelf Gebakken lucht volpompen om jezelf goed te laten voelen.

Sjef
Sjef
3 jaren geleden

Tegen echte domheid valt niet te vechten,zoals blijkt met dit domme wicht.
Veel gestudeerd aan een Universiteit maar niet echt iets geleerd. We noemen dat Academisch Misvormd.

Loek
Loek
3 jaren geleden

Groenlinks moordenaars van Pim Fortuyn

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 jaren geleden

De energie die jij nu opwekt met je onzin..kunnen we je cremeren?net als de onschuldigen mensen met jou medeweten? Reptiel dat je bent

Mikkie
Mikkie
3 jaren geleden

Wat is de temperatuur in de regeringsgebouwen?
In ons gemeentehuis 21C.
Ja, écht..21C!
Dat zou voor ons nu bloedheet zijn..wij zijn inmiddels gewend aan 17C met een dik fleecevest over onze winterkleding en sloffen tot de knie…

Reigerzeik
Reigerzeik
3 jaren geleden

Energie besparen voor het klimaat..?ik dacht dat de mensen energie moesten besparen vanwege de hoge kosten…😂weer een hoax opgelost!!

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Ze gebruiken klimaat als synoniem voor milieu. Het verschil zien ze niet eens meer. Van een trui aantrekken krijg je niet ineens een poolklimaat.

hans
hans
3 jaren geleden

Zijn ook echt allemaal van die grauwe nare pastelkleurige vega-lesbo’s als men ze aanziet. Met zo’n semi vriendelijk lachje maar ondertussen zo totalitair als de pest en bereid om dat mes in je rug terwijl ze glimlacht nog dieper in je donder te steken. Opsodemieteren met die lui! Dit voluit en krachtig in hun gezicht zeggen en dan eens wat zaken omdraaien, wie rechts is krijgt lekkers, wie links is een taart en dan met wat meer vullis er in. Trap er niet in die koleremokkels!

Baardstaart
Baardstaart
3 jaren geleden

Jammer dat dat de journalist ook geen temperatuurmeter heeft meegenomen om te kijken hoe warm het binnen is. Zou men niets verbazen als het in haar huis 22C is, terwijl een ieder ander de thermostaat een stuk lager heeft staan.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Mijn oma zou zeggen, “ze is van het padje af geraakt!”

Gary
Gary
3 jaren geleden

Hohoho, tip van Ome Gerrit…………………gewoon in maart niet meer op die linkse hersengeamputeerde debielen stemmen. Geldt natuurlijk ook voor die landverraders van VVD, CDA en CU. Deze lieden doen niets wat in het belang van Nederland en zijn oorspronkelijke bewoners, dit corrupt zootje zuigt liever aan de tepels (kan natuurlijk ook een Penis zijn) van wereldvreemde ongekozen zelfbenoemde Elitaire strontzakken (Gender neutraal) om aan hun slaafse en perverse trekken te voldoen.

Weenie
Weenie
3 jaren geleden

Gaslighting was nog nooit zó duur…

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
3 jaren geleden

Wel tekenend voor iemand van groenlinks ; Het licht is aan maar er is niemand thuis.
😉

Remy Wysmans
Remy Wysmans
3 jaren geleden

Als je die doorgesnoven ogen ziet weet je al dadelijk waar die onzin vandaan komt.

Chero
Chero
3 jaren geleden

Hahaha geweldig, hoe hypocriet ben je. Altijd een grote mond in de debatten maar als het erop aan komt, houden ze zich zelf er niet aan.

Ron Swart
Ron Swart
3 jaren geleden

Groene Khmer-burgemeester van Amsterdam Femke Halalsema wil samen met o.a. wethouder & partijgenoot Rutger Groot Wassink de stad zo snel mogelijk omvormen tot smart city. Verder gaat de omvolking volgens het Van Coudenhove-Kalergiplan naar wens, want in 2019 was 56% van de bevolking van (niet-westerse) allochtone origine, de illegalen gemakshalve even niet meegerekend.
Vergeet ook niet dat partijgenote Cathalijne Buitenweg (o.a. ex-MEP) in 2019 in het Zwitserse Montreux de Bilderberg-conferentie mocht bezoeken in aanwezig o.a. van haar vorst Willem-Alexander. Vragen hierover van de media weigert ze nog altijd te beantwoorden, deze Deep State darling.

Realist
Realist
3 jaren geleden

Ik denk dat iemand Kröger deze site’s maar op Twitter draadje moet plaatsen. Ik gebruik namelijk geen Twitter, laat staan andere social media onzin.

Deze video zou iedereen moeten zien: https://seed200.bitchute.com/5W8Qpgv76n77/i0mQ5mteZ05t.mp4

Websites:

https://principia-scientific.com/

https://co2coalition.org/

https://climatechangedispatch.com/

Kees
Kees
3 jaren geleden

GroenLinks-Kamerlid Suzanne Kröger achterlijk wezen, vrij van enige kennis over zonnepanelen
warmte pomp en Zonnepanelen op alle daken deze leveren van +/- Nove t/m mrt weinig op en zomers wil het energiebedrijf jou stroom niet meer hebben (waar laat jij dit)
MAAR JA JIJ BEN NATUURLIJK LID VAN DIE POLITIEKE CRIM CLUB D666 vereisten
van toetreding is iedereen met weinig of geen een kennis kan hier lid van worden.
Jullie zijn net een krokodil grote bek en je klauwen staan verkeerd.
😱👁😁😂

Madelieje
Madelieje
3 jaren geleden

Ja Krogertje weet het wel,heeft altijd leuke oplossingen,maar Krogetje groen links maakt niet uit wat ik aan moet trekken dat doen wij met gezond verstand nog altijd zelf.

Kees
Kees
3 jaren geleden

jouw gezicht uitdrukking zeg mij al genoeg !!

Marc
Marc
3 jaren geleden

Omdat eieren goed zijn voor u wil men u daar graag vanaf helpen.

Volgens de zwendelaars zelf komt er heel toevallig net een vogelgriepje aan.
Omdat de vogelgriep niet overdraagbaar was op mensen is men aan het knutselen geslagen tot het wel overdraagbaar was op mensen.
Dat heeft men laatst zelf nog op de leugenbak in de huiskamer gebracht.
Men was bang dat het in verkeerde handen zou vallen dat ongevaarlijke vogelgriepje voor mensen dat men wel gevaarlijk heeft gemaakt voor mensen.

Uiteraard deed men dat voor uw veiligheid en uw gezondheid iets gevaarlijk maken voor u wat niet gevaarlijk was voor u.

Rinus
Rinus
3 jaren geleden

Zeker niet voor het een of ander,maar hoe gaan we in de toekomst al die zonnepanelen opruimen en dat met het oog de giftige stoffen die hierbij gaan
vrijkomen????.

Marco
Marco
3 jaren geleden

Ja, daar hebben we mee te maken. Dat soort bepaald mede het beleid. Arm Nederland.

Kamiel
Kamiel
3 jaren geleden

Een aantal lezers zijn ook die griezelig ‘levenloze’ ogen opgevallen.
Zijn dat wel ogen, of lenzen om haar Reptielenogen te verbergen ?

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
3 jaren geleden

Daaronder een eikeltjes pyama..

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Kan dat wijf makkelijk zeggen met haar €6.000+ per maand baantje. Grafwijf.

charlud
charlud
3 jaren geleden

Stomme gans , weet absoluut niets van fysica. De som van alle energieën verandert niet.

Mokumer
Mokumer
3 jaren geleden

Groene Kmer, de koppen van die typetjes zeggen al genoeg.

Willen
Willen
3 jaren geleden

Klimaat dramster

mark
mark
3 jaren geleden

Ik stook op propaan…Heerlijk zonder digitale meter en co2 tax

Jannick
Jannick
3 jaren geleden

Zet die verwarming extra hoog. Gas verbruiken van hier tot aan de Maan! Tegendraadsheid is de enige oplossing. Men zal het gewoon moeten voelen want de globalistische elite is satanisch bezeten en dus is geen enkel rationeel gesprek mogelijk. Als half NL torenhoge rekeningen aanmaakt die ze niet meer kunnen betalen, dan is dit toch geweldig? Men kan miljoenen mensen niet opsluiten of zoiets … Angst voor represailles van de roverheid bewijst alleen maar dat hier geen sprake (meer) is van een democratische rechtsstaat!

Marcel
Marcel
3 jaren geleden

Wat een doos.
Pak eerst die milieuvriendelijke oorlog in Oekraïne maar aan. Volgens mij doen ze dat nog niet klimaatneutraal, toch, wijfje Kröger?

Nog niet!
Nog niet!
3 jaren geleden

GroenLinks is extreem rechts. Kaag (ook extreem rechts) wilde toch de strijd aan gaan met extreem rechts. Dus verbeter de wereld en begin bij jezelf!

lcb
lcb
3 jaren geleden

Denkt ze misschien dat als ze het licht aan laat de warmte van de lampen het huis zal verwarmen? Of heeft ze de thermostaat op 21’C staan en de airco aan omdat het anders te warm wordt met al die lampen aan?

Pieter1
Pieter1
3 jaren geleden

Wanneer gaan we linkse idioten zien als geestelijk gehandicapten, die totaal geen macht mogen hebben over andere mensen?

apyr
apyr
3 jaren geleden

Jammer dat de thermosstaat niet te controleren was

PIPO
PIPO
3 jaren geleden

Het ergste is dat wij haar salaris betalen,voor een aartsleugenaar ‼️

Totaljoy
Totaljoy
3 jaren geleden

Al die bezuinigen…..
WIE HEEFT DAAR GELD AAN OVERGEHOUDEN….

IK NIET.
Ik betaal alleen maar meer voor minder.

Energie transitie
NIET HAALBAAR
EN ONBETAALBAAR

loezers
loezers
3 jaren geleden

Weg met die achterbakse Groenen stem ze weg gelijk met het Kabinet

Peter
Peter
3 jaren geleden

Wat ik niet begrijp is, dat bijna alle daken van Nederland inmiddels vol liggen met zonnepanelen, en er is al zoveel overproduktie dat het systeem er niet op berekend is. WAAR zit dan zogenaamd dat enorme energiegebrek??? Kan iemand het uitleggen. Waarom wordt niet alleen mijn gas fors duurder maar ook mijn electriciteit als er steeds MEER door mensen zelf wordt gemaakt? Antwoord: het overschot schuift lekker in de zakken van de overhead en de CEO’s. Eind december kopt de krant; “Nog nooit zulke woekerwinsten bij energiebedrijven” let maar op. En u maar met een warme trui de winter door, op ALLE dagen wel te verstaan.

noh
noh
3 jaren geleden

Ik stook lekker mn kachel extra, inclusief mdf spaanplaat whatever

PREDATOR
PREDATOR
3 jaren geleden

Dus als wij in de kou zitten redddn we het klimaat..Geloof je het zelf.Ach ja

Effe
Effe
3 jaren geleden

Groenlinks is zo’n misleidende naam als je naar hun geschiedenis kijkt.

Van Communistische Partij Nederlandnaar
De Pacifistisch-Socialistische Partijnaar
De Politieke Partij Radicalennaar
De Evangelische Volkspartijnaar
GroenLinks

Back to top button
143
0
We lezen graag je reactie!x