In tegenstelling tot wat de meeste mensen denken, zijn de experimentele coronavaccins niet geproduceerd door farmaceutische bedrijven zoals Pfizer en Moderna. Dat zegt althans Robert F. Kennedy Jr.
Er waren 138 bedrijven betrokken bij de ontwikkeling en distributie van de coronavaccins en dat zijn allemaal defensie-aannemers, zei Kennedy in The Kim Iversen Show. Oftewel: het was een project van het leger.
The shots were owned and made by the military. Pfizer and Moderna were paid to make it appear like it came from the pharmaceutical industry. pic.twitter.com/3oGCxU50Ez
— “Sudden And Unexpected” (@toobaffled) October 27, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Project van het Pentagon
“Pfizer en Moderna zijn niet de eigenaars van deze vaccins. Ze plakken hun label erop, maar het was een project van het Pentagon,” aldus Kennedy.
Voormalig farmabestuurder Sasha Latypova ging tijdens een lezing dieper in op de defensiecontracten die zijn opgesteld voor de productie en verspreiding van de mRNA-coronavaccins.
Waarom werd de corona-aanpak aangestuurd door het leger in plaats van gezondheidsinstituten?
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Is dit waarom Rutte de afgelopen 2 jaar zoveel oorlogstaal bezigde?
“We zijn de slaaf van een economisch systeem dat enkel de elite dient”
Van Meijeren snoeihard: ‘Hiermee is deze minister medeplichtig aan het geweld dat vrouwen op straat wordt aangedaan’
Kurkuma onderzocht als middel tegen darmkanker
Verontwaardiging na uitspraken NAVO-chef Rutte over minister Lavrov: ‘Stuitend en onbeschoft’
Klimaatminister Hermans gefileerd op sociale media na uitspraak over ‘koolstofverwijdering’: ‘Doe groep 8 nog eens over’
Hoogste tijd om kruidengeneeskunde uit de doofpot te halen. Gaat deze dappere studente het verschil maken?
Nederland heeft in EU nog steeds de allerhoogste oversterfte, dit zijn de cijfers
Wat betekent het einde van de Mayakalender? (video)