De bewering dat de Syrische president Bashar al-Assad zijn eigen volk vergast is klinkklare onzin. Dat heeft de Amerikaanse oud-presidentskandidaat Ron Paul gezegd.
Hij voegde toe dat de Amerikaanse neoconservatieven (neocons), die een eindeloze oorlog in het Midden-Oosten willen, waarschijnlijk achter de recente gifgasaanval in Syrië zitten.
Bij deze aanval zouden tientallen doden zijn gevallen. De internationale gemeenschap reageerde vol verontwaardiging.
Zeer onwaarschijnlijk
Dr. Paul acht het zeer onwaarschijnlijk dat Assad achter de aanval zit.
“Ze zeggen de hele tijd – ik heb het vandaag wel 10 keer gehoord – dat Assad zijn eigen volk vergast,” zei hij.
“Ze zeggen het keer op keer, maar later blijkt steeds dat ze ernaast zaten,” voegde hij toe. “Ik heb geen reden om aan te nemen dat Assad hierachter zit.”
Er zijn bepaalde mensen die iets willen uitlokken en dit zijn dezelfde mensen die willen dat we in Syrië blijven, aldus Paul.
Goede vriendjes
Hij wees erop dat er genoeg bewijs is waaruit blijkt dat de VS goede vriendjes is met IS. “We hebben IS gebruikt om de oorlog voor ons te voeren,” zei hij.
“De Amerikaanse beleidsmakers willen dat we blijven,” vervolgde hij. “Dat Assad opeens zijn eigen bevolking zou vergassen is klinkklare onzin.”
False flag
Paul merkte op dat de Amerikaanse neocons hun eigen agenda hebben: eindeloze oorlog, het militair-industrieel complex en olie.
In onderstaande video legt het oud-congreslid uit waarom de gifgasaanval volgens hem een false flag was:
Foto: Zach Vega Wikimedia Commons
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ze is vermoord! Geschokte reacties na dood bestsellerschrijfster die ‘corruptie binnen vaccinatie-industrie ontmaskerde’
Organisator ‘Bestorm Area 51’ vreest dat populair Facebookevenement zal leiden tot slachtpartij. Zoveel mensen hebben zich al opgegeven
Ondertussen op Volt-congres: ‘Criminelen zijn de beste Europeanen’
De Belgische journalist Bas Spliet sprak met Syriërs in Oost-Ghouta. Zijn verbijsterende verslag zal je kijk op het conflict voorgoed veranderen
Kunnen we in de toekomst alleen nog reizen met dit Covid-19-paspoort?
In 1879 hing er een moederschip boven New York City
‘Al die mensen die op D66 gestemd hebben, hebben op tuig gestemd’
‘Rammelt aan alle kanten’: Rapport professor Meester legt bom onder stikstofbeleid van kabinet
De reden achter de falende politiek: emeritus hoogleraar legt uit