Een lid van de delegatie van de Amerikaanse president Joe Biden is na de landing van Air Force One in Warschau uit het vliegtuig gevallen.
Op beelden is te zien hoe een man struikelt en van de trap valt. Mensen die in de buurt staan, schieten hem te hulp.
Biden landed in Poland at Warsaw Chopin Airport on Monday night and then… someone fell out of Air Force One 🥴 pic.twitter.com/MIiXFFrE7N
— Woj 🇵🇱 (@Woj_Pawelczyk) February 21, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hooggeplaatste functionaris
Mogelijk gaat het om een hooggeplaatste functionaris van het Witte Huis die Biden vergezelde op zijn reis naar de Poolse hoofdstad. Er reisden 17 mensen met Biden mee, onder wie nationaal veiligheidsadviseur Jake Sullivan, de plaatsvervangend stafchef van het Witte Huis en zijn assistent en adviseur Mike Donilon.
Persbureau RIA Novosti vroeg het Witte Huis naar de identiteit van de man en zijn toestand, maar kreeg geen antwoord.
Nieuw hulppakket
Maandag bracht president Biden een onaangekondigd bezoek aan Kiev. Zijn bezoek aan Polen vond plaats kort voordat de oorlog in Oekraïne precies een jaar duurde. Washington had Moskou van tevoren op de hoogte gebracht van het bezoek.
In Kiev zei Biden maandag dat de Verenigde Staten Oekraïne steunen ‘zolang het nodig is’. Hij zei dat er later deze week een nieuw Amerikaans hulppakket ter waarde van 500 miljoen dollar wordt aangekondigd.
Artsen vragen zich af of ‘Post-Covid’ niet stiekem ‘Post-Vax’ is: ‘Daar mogen we het niet over hebben’
Verbazing om riskante uitspraak NAVO-baas Rutte: ‘Dit is madness’
Bijna 70% coronapatiënten in Canisius Wilhelmina Ziekenhuis volledig gevaccineerd, aandeel neemt snel toe
Nederlandse wetenschapper: “9/11 is gewoon een complot”
Humanoïde uit woestijn blijft een mysterie (video)
Nederlandse journalist aanwezig bij afscheid van Daria Doegina: ‘Hoelang moet deze waanzin nog doorgaan?’
De Jonge beweert dat cijfers goede kant opgaan dankzij vaccinatie: ‘Pure propaganda’
Hoogleraar gaat onderzoek doen naar leven na de dood
Vergoeding voor Statenleden wordt NOG HOGER: ‘Hoe halen ze het in hun hoofd’