Tucker Carlson is terug, en hoe. De eerste aflevering van ‘Tucker on Twitter’ werd in minder dan een halve dag ruim 50 miljoen keer bekeken.
Carlson nam geen blad voor de mond en kraakte de propaganda over de Kakhovka-dam. Die zou volgens de westerse media door Poetin zijn opgeblazen. Want hij is kwaadaardig en kwaadaardige mensen doen nu eenmaal kwaadaardige dingen, zo redeneren de media.
Al meer dan een jaar
De dam is overigens in de jaren vijftig gebouwd door de toenmalige Sovjet-Unie, en bevindt zich al meer dan een jaar aan het front. De grootste kerncentrale van Europa, Zaporizja, en het schiereiland de Krim zijn voor water afhankelijk van het Kakhovka-reservoir.
Nadat Rusland in 2014 de Krim annexeerde, eiste het land herhaaldelijk dat de irrigatiesystemen die water leveren aan de Krim open zouden blijven.
Voorgelogen
Maar wij moeten nu geloven dat Poetin het heeft gedaan. “Je moet jarenlang zijn voorgelogen om tot dergelijke conclusies te komen en uiteraard is dat ook het geval,” legde Carlson uit.
Bill Kristol, de man die ooit beweerde dat Saddam Hoessein verantwoordelijk was voor 9/11, noemde Poetin een ‘oorlogscrimineel’ en vergeleek hem met Donald Trump.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Professor: “Stop met vaccinatie tegen baarmoederhalskanker, politici worden omgekocht”
Ambtenaren willen niet meer voor ons werken als we niet allemaal op GroenLinks stemmen: ‘De maskers gaan af’
“Dader schietpartijen Kopenhagen mogelijk geïnspireerd door aanslag op Charlie Hebdo”
Zo lopen de lijntjes tussen het KNMI en het World Economic Forum
Bill Gates wil niet zeggen waarom hij aan boord van de privéjet van pedofiel Jeffrey Epstein is geweest. Wat heeft hij te verbergen?
Journalist stuurt Oekraïne Huis in Rotterdam boze e-mail om komst nazi’s: ‘Geschokt en vol walging’
Voormalige Rothschild-directeur nieuwe hoofd van Vaticaanse bank
‘Het is overduidelijk dat kabinet gezondheidsbeleid uit handen gaat geven aan WHO’
Professor: 500.000 Amerikanen hebben coronavirus. ‘Geloof de cijfers niet’