
De koeien van een boer uit het Gelderse Hernen zijn al een tijdje onrustig. Op Koningsdag renden ze opeens naar de stal en wilden ze niet meer naar buiten. Volgens zijn voeradviseur en agrarisch adviesbureau Agrivak is er mogelijk een verband met het testen van 5G in Nederland, schrijft website Melkvee.nl.
Een onafhankelijk adviseur van Agrivak stelt dat 5G een negatieve invloed heeft op het welzijn van de koe.
Het adviesbureau pleit dan ook voor meer onderzoek naar de invloed van 5G op koeien.
Eigen onderzoek
Agrivak probeert door middel van eigen onderzoek een verband aan te tonen tussen de onrust onder koeien en 5G-technologie.
Dat valt niet mee, aangezien commerciële partijen weigeren de testgegevens vrij te geven.
Koeien moeten steeds langer buiten blijven, maar tegelijkertijd adviseert de overheid boeren meer moderne technologieën te gebruiken.
Friesland
Vorig jaar was het raak in Friesland. Twee keer in twee jaar tijd raakten 500 koeien van veehouders uit Menaldum helemaal in paniek. Ook in Oudehorne lieten koeien afwijkend gedrag zien.
Later bleek dat er in beide gevallen 5G-testen waren gedaan met een nabijgelegen zendmast. “Wij achten de kans groot dat daar de oorzaak ligt.”
De site merkt op dat er op dit moment nog veel onbekend is over de gevolgen van 5G op de gezondheid van mens en dier.
[Melkvee]
Tuurlijk geven ze de testgegevens niet vrij. Die testen zijn natuurlijk niet gedaan.
Het adviesbureau pleit dan ook voor meer onderzoek naar de invloed van 5G op koeien.
niet op mensen dan?
De site merkt op dat er op dit moment nog veel onbekend is over de gevolgen van 5G op de gezondheid van mens en dier.
er is niets onbekend op dit gebied , bestaat al sinds WO11
alles valt samen de puzzel is bijna compleet.
corona (leugen)
economische crisis (veroorzaakt )
mensheid in gevangenschap (is al)
vaccineren (kapot maken van de mensheid ) komt eraan als er niets gebeurt.
er is een gezegde zo vrij als een vogel maar niet meer voor ons.
Net zoals met vaccins is er geen enkel grootschalig onderzoek dat aangeeft of het wel of niet goed voor je is , ik denk dat er wel onderzoek gedaan wordt maar wanneer de uitslag niet bevalt gaat de hele boel de papier versnipperaar in .
Honderden kleine onderzoeken tonen aan dat er genoeg mankeert aan die hele bende , maar deze worden gewoon genegeerd alsof ze nooit gedaan zijn .