Geheime Britse overheidsstukken over UFO’s, die ook wel de ‘Britse X-Files’ worden genoemd, kunnen binnen acht maanden worden vrijgegeven. Onderzoekers proberen, gesteund door leden van het Britse Hogerhuis, inzage te krijgen in 18 geheime defensiedocumenten over UFO-waarnemingen.
Toen de overheid de openbaring van de stukken eind 2013 doelbewust leek te vertragen claimden complottheoretici dat er sprake was van een cover-up. Sommige onderzoekers beweren dat de documenten bewijs bevatten voor het bezoek van buitenaards leven aan Groot-Brittannië en informatie over beroemde controversiële waarnemingen.
Lord Black uit Brentwood had de regering vragen gesteld over de stukken en kreeg te horen dat het ministerie van Defensie ze in maart volgend jaar zal vrijgeven. Sommigen zijn er zeker van dat ze kunnen bewijzen dat buitenaards leven bestaat omdat het gaat om de meest geheimzinnige documenten die door verschillende ministers achter slot en grendel werden bewaard.
De stukken worden eerst naar het Nationaal Archief overgebracht. Het is nog onduidelijk wanneer het publiek precies toegang zal krijgen. Een aantal oudere documenten over UFO’s zijn al vrijgegeven door de Britse overheid. Nick Pope, die het bestaan van UFO’s onderzocht voor het ministerie van Defensie, zei dat de documenten een aantal fascinerende waarnemingen zouden moeten bevatten.
De Britse overheid kondigde de datum voor de openbaring van de laatste UFO-files van Defensie aan op Wereld UFO Dag, een dag die valt op de verjaardag van het Roswellincident. In juli 1947 zou een UFO met bemanning zijn neergekomen in de buurt van Roswell in New Mexico.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Tijd om ‘deze poel van verderf te dempen’: Verdwijnt George Soros achter de tralies?
‘Rutte heeft de BV Nederland ondergebracht bij de holding NAVO’
Klaus Schwab: ‘Wie deze technologieën beheerst, zal in zekere zin de wereld beheersen’
Record: natuurkundigen teleporteren fotonen over 143 kilometer
“Vaccins zijn paardenmiddel voor onschuldige kinderziekten die gewoon bij het leven horen”
Gideon van Meijeren spreekt bij grote demonstratie in Leeuwarden tegen wereldorde: ‘Ze overspelen hun hand’
Advocaat wil artsen helpen die zijn beboet om coronamedicijnen: ‘Kom maar op!’
Britse universiteit voert experiment uit met mediums
Overheid probeert deze dappere coronadokter de mond te snoeren middels showproces