Er zijn opnieuw aanklachten van seksueel misbruik ingediend tegen rapper Sean ‘Diddy’ Combs. Het gaat om het seksueel misbruiken van een 10-jarige jongen in 2005 en een 17-jarige jongen in 2008.
De 10-jarige jongen wilde acteur worden en zijn ouders regelden voor hem een ‘auditie’ bij Diddy op zijn hotelkamer. De rapper zou hem een drankje met drugs hebben gegeven, waarna hij hem tot orale seks dwong.
De aanklager viel naar eigen zeggen flauw en toen hij wakker werd, was zijn broek omlaag getrokken. Hij denkt dat hij verkracht is. Ook beweert hij dat Diddy dreigde zijn ouders iets aan te doen als hij zou vertellen wat er was gebeurd.
Meer dan 150 slachtoffers
Diddy zou de 17-jarige jongen tijdens een ‘auditie’ samen met een lijfwacht seksueel hebben misbruikt.
De rechtszaken zijn maandag door advocaat Tony Buzbee aangespannen bij een rechtbank in de staat New York. Die zegt inmiddels meer dan 150 slachtoffers van Diddy te vertegenwoordigen.
Het proces tegen de rapper, die vorige maand werd gearresteerd, gaat in mei van start. Tot die tijd blijft hij in de gevangenis.
Moord op Tupac
Eerder deze maand werd hij door een vrouw aangeklaagd voor verkrachting. Volgens haar heeft de rapper haar verkracht uit vergelding, omdat ze had gezegd dat ze geloofde dat hij iets te maken had met de moord op Tupac, een andere rapper.
Er zijn inmiddels vele tientallen aanklachten van seksueel misbruik gedaan tegen Diddy.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Analist: NAVO betrokken bij ‘illegale oorlogen’ in Syrië en andere landen
Verloren stad van Alexander de Grote ontdekt in Irak. De manier waarop is verrassender dan je zou denken
VIDEO: Bultrug bezorgt vissers de ervaring van hun leven
Elke inwoner van Finland krijgt binnenkort een basisinkomen van 800 euro per maand
Mysterieuze ijscirkels ontdekt in Slovenië. Lokale bewoners staan voor een raadsel
Prof. Theo Schetters toont link tussen derde prik en verhoogde sterfte: ‘Dit is een bommetje hoor’
Fotograaf betrapt op het maken van nepfoto’s van ‘gewonde kinderen uit Aleppo’
Dit kán niet, de politiek móét ingrijpen. Dappere dokter neemt het op tegen de farma-maffia
Advocaat Arno van Kessel bespreekt achtergehouden Pfizer-documenten: ‘Dit is echt uitermate zorgelijk’