De Braziliaan Ricardo Azevedo uit São Paulo heeft zijn wondermotor laten zien aan de wereld. De magische machine kan tot 500 kilometer rijden op één liter water.
De zogeheten ’T Power H2O’ is voorzien van een externe accu die elektriciteit produceert en splitst het water in onder meer waterstof. Het proces resulteert in verbranding, waarbij de benodigde energie vrijkomt om de motor aan te drijven.
Azevedo drinkt eerst van het water uit de fles om te laten zien dat het inderdaad H2O is en geen vorm van brandstof. Vervolgens vult hij de tank en rijdt hij weg. Hij legt ook uit hoe de motor werkt. De uitvinder laat zien dat zelfs het vuile water uit de rivier de Tietê kan worden gebruikt om het voertuig aan te drijven.
De Braziliaan promoot zijn uitvinding als een milieuvriendelijke machine. “Het voordeel van deze motor, die rijdt op waterstof uit water, is dat er alleen waterdamp uit de uitlaat komt,” zei hij tegen RT. “Bij de verbranding van benzine komt koolstofmonoxide vrij.” Word je ook blij van deze uitvinding? Denk er dan aan dit artikel te delen op Facebook.
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Leven we in de Matrix? Wetenschapper beweert dat het universum een HOLOGRAM is
De gebeurtenissen stapelen zich op, maar het blijft oorverdovend stil: waarom horen we hier niets over?
Ariel Sharon, de rabbijn, de brief en de Messias
Polar Clock 3 graancirkel gemaakt door National Geographic?
Einstein had het fout: ‘Spookachtige actie op afstand’ is echt
Geoloog: “14 miljoen jaar oude wagensporen gevonden in steen”
Caroline van der Plas: hebben wij als Nederland nog invloed op coronabeleid na handtekening Kuipers onder WHO-verdrag?
Nog veel meer dingen die de media je niet vertellen over de verwoestende branden op Maui
Harde botsing in Overijssel over Tristate City: ‘Dit zijn complottheorieën!’