Het onafhankelijke Duitse deelstaatparlementslid Heinrich Fiechtner heeft fel uitgehaald naar de Duitse overheid en media, die hij beschuldigt van het verspreiden van propaganda en misinformatie over het nieuwe coronavirus. In een vlammend betoog waarschuwde dr. Fiechtner daarnaast voor de gevolgen van het ‘killervaccin’ tegen corona.
Nadat hij op tv een item had gezien waarin professor Uwe Janssens zei dat ic-afdelingen overvol waren, besloot de politicus contact op te nemen met het ziekenhuis waar Janssens werkt. Hij kreeg naar eigen zeggen te horen dat daar op dat moment geen enkele coronapatiënt op de ic lag.
Volgens dr. Fiechtner wordt de ernst van de coronacrisis overdreven om de draconische maatregelen te kunnen rechtvaardigen. “Jullie vernietigen een heel land. Jullie zorgen ervoor dat mensen lijden, in paniek raken en sterven! Jullie kunnen deze maatregelen – de mondkapjes, afstandsregels, quarantaine en lockdowns – niet rechtvaardigen.”
Illegale overheidsbepalingen
Fiechtner, van oorsprong hematoloog en oncoloog, wees op de risico’s die het nieuwe coronavaccin met zich meebrengt, waaronder ‘onvruchtbaarheid bij vrouwen en allergische reacties’. “Ik heb het al eerder gezegd: het is een killervaccin. Het is een farmaceutisch product dat zomaar aan mensen wordt gegeven. Het veroorzaakt mogelijk onvruchtbaarheid bij vrouwen en ernstige allergische reacties. Jullie zetten levens op het spel.”
De politicus uit Baden-Württemberg riep mensen op om zich te verzetten tegen de ‘illegale overheidsbepalingen’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Jongetje (4) vertelt zijn moeder dat hij ‘stierf’ in haar buik na een miskraam en ’terugkeerde’. Zo denkt ze nu over reïncarnatie
Per dosis veroorzaken coronavaccins ‘nu al 50 keer meer bijwerkingen’ dan griepprik
Was de einddatum van de Mayakalender onjuist?
Claudia de Breij gefileerd na oudejaarsconference: ‘Dat D66-geneuzel komt dan weer op je af’
“FBI was meesterbrein achter moord op Martin Luther King”
Oekraïense commandant klapt uit de school: westerse inlichtingen achter invasie in Koersk
Uw gezondheidspas alstublieft: Franse politieagenten vallen restaurantgangers lastig
Totale zonsverduistering in Australië (video)
Piloot moet uitwijken voor sigaarvormige UFO