Het Complot

Optreden Lady Gaga tijdens Super Bowl was ‘satanisch ritueel’

Help door deze informatie met anderen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Super Bowl in Amerika draait niet alleen om de football-wedstrijd, maar ook om de commercials en het half time-optreden, dat dit jaar werd verzorgd door Lady Gaga.

De 30-jarige zangeres sprong aan kabels hangend vanaf het dak het stadion in om vervolgens haar bekendste hits te zingen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Voordat de wedstrijd begon waarschuwde Infowars-oprichter Alex Jones zijn volgers op Facebook om de show van Lady Gaga niet te bekijken omdat ze ‘duivelsgebroed is’ en onderdeel is van de ‘Nieuwe Wereldorde’, schrijft The Independent.

Godin van Satan

Hij claimde verder dat Gaga ‘rituelen doet’. “Ze staat bovenop het stadion, heerst over iedereen en overal zijn drones te zien die iedereen in de gaten houden,” zei hij.

Ze zegt eigenlijk ‘ik ben de godin van Satan’ en heerst over hen terwijl de robots de boel overnemen, aldus Jones.

Volgens hem heeft Trump het satanische plan van Gaga om de wereld te domineren verpest.

Illuminati

In de reacties onder het Facebookbericht klonk vooral steun voor Jones, terwijl sommigen ook de Illuminati benoemden.

De grote vraag was of Lady Gaga nog een politiek statement zou maken, omdat ze bekend staat als fel tegenstander van Trump.

Politieke boodschap

Een uitgesproken statement bleef uit, maar ze zong wel twee nummers die een duidelijk politieke boodschap hebben: God Bless America en This is our land.

Vooral het laatste nummer werd veel gezongen tijdens protestmarsen tegen Trump de afgelopen weken.

[Independent]

Interessant

Vond je dit interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

42 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
weg met ons
weg met ons
9 jaren geleden

Mevrouw KAKA doet maar in haar zielige sterfelijke lichaam wat ze heeft verkocht met ziel en al aan de satanische geldgeile macht, die eveneens ooit ´gewoon´ zullen sterven. En als het zover is dan hebben ze net zoveel te makken als toen ze met een blote kont op de wereld kwamen. Wat daarna komt zal voor iedereen een surprise zijn!!…..

abc
abc
9 jaren geleden

Dit is wel heel erg ver gezocht. Misschien is het meneer Jones zelf wel die ons zand in de ogen strooit.

Arwijn
Arwijn
9 jaren geleden

EINDELIJK.
Zie je nu wel! Trump is de real deal.
Het enige wat nog blijft is de kwestie of hij niet doorslaat zodra America zoals beloofd wederom groot is. Maar tot die tijd is hij de man van het nieuwe gouden tijdperk, en Nederland zou verstandig om zich zo snel mogelijk de mainstream media een andere toon te laten aanslaan voordat achteraan de rij terecht zullen komen kwa populariteit in de nieuwe Libertaire wereld.

Vincent
Vincent
9 jaren geleden

Toegegeven, het geld kan eerlijker verdeeld en Dan nog hebben de sterren en voetballers niets te klagen. Maar om bij commercieel succes volle en excentrieke mensen meteen de duivel te betrekken IS natuurlijk bull. De meneer in kwestie probeerde zijn jaloezie natuurlijk te verbloemen. Persoonlijk heb ik ook nooit iets van een god gezien of gehoord Dus vind ik het bestaan van een duivel ook een broodje aap.

Henk
Henk
9 jaren geleden

Het zijn ook al die artiesten die ‘met één oog’ op de covers van hun albums staan die nu het hardst schreeuwen. Voor wat hoort wat…

andré
andré
9 jaren geleden

Tja… filmpje gekeken zijn net “apen” (had er geen geluid bij erg “verhelderend!)
Het theater sorry “leven op aarde” is één groot theaterstuk en de meeste (99 procent) spelen en miezerige bijrol …
En de hoofdrol spellers zijn even verblind, en als ze het zien (bv Michel Jackson) dan leven ze niet lang meer(zie after de show interviews)
moeilijk, iets te zeggen ,geen TV meer kijken (dat is zeker verstandig maar misschien ook geen ninefornieuws meer (zou “jammer”zijn)
laten we het allemaal maar op onze eigen manier doen met de beste bedoelingen / energie !
gelukkig is er geen waarheid maar die van ieder van ons is waar

Roy
Roy
9 jaren geleden

Wat mensen al niet verzinnen 🙂

Vincent
Vincent
9 jaren geleden

Selectieve perceptie. God en ook dus een duivel bestaat niet. Ik heb het YouTube filmpje bekeken loki en vind het nogal.. sja.. de presentator lijkt me geen al te slimme man.. zit vast klem in het Amerikaanse katholieke dogma.
Tuurlijk zie ik alle satans symbolen en het ene oog ( ik moest meer aan de borg denken :-).. maar je moet toch begrijpen dat dit slechts uiterlijk vertoon is en een poging om jou en je imago interessanter te maken dan het werkelijk is… ze draait op dat sOort aandacht.. daarbij hebben genoeg pubers en kunstenaars vaak dezelfde symboliek gebruikt om de werkelijkheid wat spannender te maken of om je af te zetten tegenover de gevestigde orde (ouders e.d.).
Het is allemaal makebelieve mysterie en het werkt… lach erom. En ja..selectieve perceptie..al je dit soort dingen wilt zien zul je ze vinden ook..

Als ik een Porsche sleutelhanger aan mijn autosleutels hang heb ik net iets meer aandacht in de kroeg of op mijn werk, maar nog steeds geen Porsche…..

Elise49
Elise49
9 jaren geleden

Jammer, dat mensen het niet willen zien. Superbowl. Bruno mars: uptown funk. Tekst: Ik ben zo heet, dat zelfs de brandweer het niet kan blussen. Beyonce, Tekst: ik ben een ster. Je moet de coördinaten weten etc. Beide liedjes kondigen de zwarte zon(het wiel des levens/dood en geboorte) aan. Zie tekeningen Farao’s/piramide.
Beyonce = Isis. De godin Isis verleidde zelfs Ra door chemie. Lees dit mythologie verhaal over in stukjes hakken, het geslachtsdeel, zaadje, nieuw leven, nieuw tijdperk. Met een magiër/alchemist als nieuwe wereldleider. De valse god, want god(zonder lichaam) zijn de natuurwetten. Vandaar, dat je geen beelden mocht vereren bij het geloof etc. De ruzie tussen de 12 stammen van Israël tijdens Solomon ging over het vereren van het kalf(beeld). Dat dit niet goed was. Hier komt trouwens de prijs: het gouden kalf vandaan.
Het sprookje Sneeuwwitje vertelt over een heks/magier, die alles zwart maakt.(bloemen gingen dood etc) Zij was jaloers op een mens/natuur. Sneeuwwitje(de huidige mens) werd vergiftigd door de appel van alle kennis(chemisch goedje) en viel in slaap.(eigenlijk was ze dood) Daarna werd ze weer tot leven gewekt. Hoe? Door DNA mixmax? Hetzelfde is gebeurt met Eva(Adam en Eva).
Wij hebben een zaadbunker in Noorwegen en de kisten in Egypte zijn voor het bewaren van zaden. Dat doet men niet voor niks. Er moet dus iets groots gebeuren.
Men kondigt het event(Niburu/de agenda) van te voren aan op allerlei manieren. Zie bv tekeningen van The economist.
Als men bewust de zon(natuurlijke) blokt, dan gaat alles langzaam dood. En een nep zon gecreëerd door satellieten met spiegels zorgt voor vuur/brand. Velen denken dat technologie een oplossing is om de aarde te redden, maar de agenda is er om een high tech wereld/stad van te maken, waarbij vele mensen overbodig zijn. Zij zien ons als lastige opvreters. En ja, we hebben het nog goed qua spullen etc(de duurste spullen in mijn bezit is de pc etc., die je min of meer in huis moet hebben, om dingen te regelen) maar qua vrijheid neemt het steeds verder af. En velen worden steeds armer. Een heleboel gaan niet eens meer naar de dokter of tandarts om de kosten. Ik ben liever verlost van tandpijn, dan dat ik een mobiel heb)Heb geen mobiel, maar is een voorbeeld. Leven in een gouden kooitje en op commando zingen is geen leven.(sprookje: de Japanse nachtegaal)
Lady Gaga beeldt de god Pan uit. Die staat voor leven en de dood/en voor dood naar weer leven. Een complete Niburu dus. Aarde wordt dus geheel leeg geveegd om daarna iets nieuws te beginnen.
De ster. Een ster heeft 5 punten. Deze punten staan voor de elementen: aarde/vuur/water/hout/oerijzer. Via oerijzer(technologie) neemt men het element hout(al het levende) over. Een ster kan natuurlijk zijn, maar een satelliet is een kunst ster. Dus sterren bij geloof/vlaggen etc kunnen bedoeld worden als kunst sterren. Bekende mensen worden sterren genoemd(worden aanbeden), maar tegelijkertijd halen ze veel geld binnen voor de elite. Met dat geld zetten ze technologie etc op. Vele sterren zeggen daarom, dat ze hun ziel aan de duivel hebben verkocht. Ook zitten ze vast aan contracten. Mogen ze nooit ziek zijn(vandaar de pillen etc verslaving)/moeten altijd goed presteren/hebben geen privacy meer etc. Vandaar dat jonge sterren vaak op de leeftijd van 27 jaar sterven. Zij hebben geen ervaring met het gewone leven buiten het systeem om, waar je juist je levenskracht uit moet halen. Met 27 jaar ben je uitgegroeid(ook volgens de Koran) en moet je dus over gaan op die levenskracht. Velen beginnen dan een gezin etc.(vroeger kreeg men al eerder kinderen en dat gaf automatisch levenskracht). Even the birds still sing their faithful song kracht. De kracht, die alle levende wezens nodig hebben. Die kracht wordt dus nu overal langzaam weggehaald. Je moet het zelf steeds opnieuw vinden, omdat het systeem het niet meer automatisch laat invullen. Samen zorgen/delen/zijn(denk aan 24 uur economie), chaos, ingewikkeld en en en systeem, 1 stap omhoog gaan en vervolgens 3 stappen weer terug vallen.(zorgt voor angst om iets te doen/te veranderen) etc. Een mens heeft bepaalde zekerheid nodig om te groeien/iets op te bouwen. Geestelijke armoede is erger, dan materialistisch armoede. Vind ik ook van geestelijke mishandeling, omdat het onzichtbaar is. Ik haat manipulatie/bedriegerij/mooie praatjes/die denken dat ze er zijn etc. Dat zijn echt verschrikkelijke mensen, die bescheiden/vaak introverte mensen kapot maken. Terwijl deze mensen(de Sneeuwwitjes) juist zo mooi/aardig/gemeend zijn.
Kortom: Er is dus momenteel een mega holocaust tegen de mensheid/al het levende bezig en velen doen gewoon lekker mee om het te versnellen.(wat ik hier op deze site vaak schrijf is om mensen bewust te maken van wat er nu eigenlijk gaande is). In de hoop, dat men wat liever voor elkaar wordt. Gun mensen een leven(levenskracht).

Realist
Realist
9 jaren geleden

Ik hoor liever GAGA dan di rot stem van Alex Jones. Man man wat een iritant figuur is dat….

emka
emka
9 jaren geleden

Laatst bij een Slayer concert geweest. Jeetje. Allemaal satan dingen.
Doe toch eens normaal man!

Jeff
Jeff
9 jaren geleden

de wereld te overheersen, tjonge laat me niet lachen zeg. dat ie hier een platform voor krijgt… of zijn er serieus mensen die dit geloven?

Back to top button
42
0
We lezen graag je reactie!x