BuitenlandCorona

Coronacampagne zal ‘ongekende humanitaire ramp veroorzaken’. Wat is het doel?

Help mee door dit artikel met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Door Pieter Stuurman: Iedereen met een werkend waarnemingsvermogen, heeft inmiddels gezien dat de wereldwijde coronacampagne niets met volksgezondheid te maken heeft.

Wat is dan WEL de bedoeling? WAAROM deze wereldwijde campagne? Met welk doel?

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het doel is totale herinrichting van de wereld. Gebruikmakend van beschikbare technologie.

Stap voor stap:

  • Het vernietigen van alle bestaande sociale en economische structuren
  • De gehele mensheid daarmee in totale schaarste en ontreddering brengen
  • Vervolgens introduceren van centrale/digitale rantsoenering (absoluut bestaansminimum). Van leven naar overleven. Het systeem bepaalt wie overleeft en wie niet
  • Het massaal uitdunnen en verzwakken van de wereldpopulatie via vaccins en verhongering
  • Het installeren van de digitale dictatuur. Voor ieder individueel gedrag/consumptie is digitale toestemming/toegang vereist
  • Totale digitale surveillance, op individueel niveau. Uitsluiting als bestraffingsmethode. Ongewenst gedrag? Geen toegang tot levensbehoeften! Ongehoorzaamheid = Sterven
  • Overbodig maken van handhaving door politie en justitie. Het digitale systeem is bepalend. Nee is nee. Met een computersysteem valt niet te discussiëren
  • Het centrale digitale systeem bestuurt alle mensen. Privileges voor gehoorzame mensen. Uitsluiting voor ongehoorzame
  • De bestuurders zijn anoniem, en bevinden zich aan de andere zijde van de digitale muur. De wereld wordt door hen digitaal geregeerd vanaf één plek. Eén wereldregering dus
  • Alle mensen op de wereld, worden vanaf één centrale plek bestuurd. Zonder de mogelijkheid zich daaraan te onttrekken of er effectief bezwaar tegen te maken
  • Afschaffen van geld, en vervangen door toegekende of afgenomen privilegepunten op basis van gewenst/ongewenst gedrag
  • Totale centrale controle van ieder individu op de wereld. De eigenaren van het systeem bepalen via de technologie hoe en waar iedereen woont, welk werk hij/zij doet, wat hij/zij buiten het werk doet, wat hij/zij consumeert en wanneer, en wat hem/haar is toegestaan. En wat niet.

Om dit mogelijk te maken, moet de samenleving eerst worden vernietigd. Wie een nieuw gebouw wil neerzetten, moet het bestaande immers eerst slopen. De coronacampagne is de start van de sloop. De maatregelen zullen de gewenste ineenstorting veroorzaken. De ineenstorting zal een ongekende humanitaire ramp veroorzaken. De humanitaire ramp zal het nieuwe systeem “rechtvaardigen”.

Alleen onze massale weigering mee te gaan met de maatregelen, kan dit scenario voorkomen. Het goede nieuws is, dat we daartoe op ieder moment kunnen besluiten. Het eindresultaat wordt dus door ons bepaald.

[Pieter Stuurman]

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

50 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kikoe
Kikoe
5 jaren geleden

Ook een fijne zondag ! ?

Willem
Willem
5 jaren geleden

Klopt als een bus en we laten het gebeuren met behulp van de gebruikelijke lieden zoals politie en boa’s en straks leger, want als ze ergens goed in zijn hier (en elders) is het wel het hersenloze spul aannemen dat deze taken gelijk een nsb,er in de 2eWO goed uit voert voor hun heer en meesters. Hier nog zoiets vreselijks, anderhalve meter maatjes, je je verzint het niet
Kan het nóg erger? Ja, het kan nog erger en het wordt steeds lachwekkender,

LEIDEN – ‘Houden jullie ook een beetje afstand meiden? Super!’ Dat soort kreten hoort winkelend publiek in de Haarlemmerstraat in Leiden tegenwoordig tijdens het shoppen. ‘Anderhalve meter-maatjes’ worden daar ingezet om mensen bewust te maken van de drukte.

(Bron) https://www.omroepwest.nl/nieuws/4049791/Anderhalve-meter-maatjes-herinneren-winkelend-publiek-Leiden-aan-coronamaatregelen

bert s
bert s
5 jaren geleden

Helemaal eens met de exoterische uitleg, er is echter ook nog een esoterische agenda die draait. De uitoefening van het geloof wordt momenteel moeilijk gemaakt en de vernietiging van het christelijk geloof in China en enkele andere landen wordt zwaar onder belicht.
De verplichte vaccinaties met een rfid chip erin is uiteindelijk de laatste strijd om uw ziel, houden we de autorisatie over leven en dood bij God(lees natuur wetten) of zal de overheid via de vaccinaties deze autorisatie overnemen?
Niet geheel toevallig en ook wederom verdacht weinig bij de gemiddelde mens onder de aandacht gebracht heeft de paus op 14 mei een wereldwijd gebed gehouden tegen het corona virus. Hij deed dit met alle verschillende geloof leiders ter wereld en de paus benoemde deze dag “Chrislam the day of prayer”. Chrislam?! De bijbel is hier nogal stellig in, als deze zaken gebeuren weten we wie de man of sin is en zal de bevrijding niet lang op zich wachten.
Geniet nog het kan, dit proces houdt niemand tegen…teveel zombies.

latevogel
latevogel
5 jaren geleden

Angst en gehoorzaamheid zijn de main ingrediënten om het volk zover te krijgen dat ze al die draconische regels vrijwillig gaan aanvaarden. De elitaire ‘machine’ kan alleen werken met het schaapachtige en angstige gedrag van mensen. Stop de ‘brandstof’ voor deze ‘machine’ voordat het te laat is. Wij hebben die kracht, gebruik het dan ook!!!!!!!

exegese
exegese
5 jaren geleden

Alleen onze massale weigering mee te gaan met de maatregelen, kan dit scenario voorkomen. Het goede nieuws is, dat we daartoe op ieder moment kunnen besluiten. Het eindresultaat wordt dus door ons bepaald.

Waar wachten we op ??????

walter
walter
5 jaren geleden

Helaas heeft de propaganda campagne dusdanig goed gewerkt dat naar mijn inschatting ongeveer 70 % van de Nederlandse bevolking gelooft wat er verteld wordt over de neppandemie genaamd Corona. Je kan het alleen al zien aan het aantal zetels die de VVD uit de peilingen toegeschoven krijgt van ergens in de 20 naar 43 zetels ;-(

jan doornbos
jan doornbos
5 jaren geleden

Tja, en dan hebben we gisteren kunnen verluiden in een artikel in het AD uit de mond van een gewezen journalist, dat de mensen die in de gaten hebben wat er zich afspeelt en zich daar tegen verzetten, een “klein clubje enge complotgekkies” zijn. Deze meneer reist doorgaans naar de andere kant van de wereld in zijn strijd tegen oplichters. Iedereen mag uiteraard zijn mening hebben. Deze journalist echter geeft in een vrij kort artikel zelf aan over een bewustzijn te beschikken gelijk aan die van een tomaat. Als het gevolg maar is dat hij van de tv verdwijnt. We hebben al televisie vulsels genoeg.

Pieter Boet
Pieter Boet
5 jaren geleden

4 horseman of the Apocalypse?

Elise
Elise
5 jaren geleden

Vul daarom nooit enquêtes in. Is nooit in jouw belang.

Jelle
Jelle
5 jaren geleden

Nou Pieter Jij ziet het somber in ,maar ik weet beter de toekomst zal er VEEL beter uit gaan zien na deze zogenaamde pandemie.
waar iedereen het beter krijgt.

salvar
salvar
5 jaren geleden

Alleen onze massale weigering mee te gaan met de maatregelen, kan dit scenario voorkomen. Het goede nieuws is, dat we daartoe op ieder moment kunnen besluiten. Het eindresultaat wordt dus door ons bepaald.

eind resultaat moet je niet op wachten, je begint nu.
massale weigering gebeurt echt niet althans niet hier.
zodra ik overal (nu) demonstraties zie dan ga ik erin geloven.
zolang een zeer groot deel van de bevolking aan de lippen van rutte hangen zie ik niets gebeuren.

het corona sprookje gaat gewoon door , elke keer weer besmettingen nu in een kerkdienst nog wel 40?
nou ,nou , nou , tjonge zeg ineen keer in een dienst???
nee niet ineen keer in een dienst die mensen komen overal vandaan en waren al ziek (als het klopt)?
ze blijven het instant houden tot de economie helemaal aan gort is en het maakt rutte niets uit want hij volgt het scenario van zijn meesters.
1,5 meter blijft iedereen volgen ook de pijltjes , de mensen zijn goed afgericht moet ik zeggen kunnen zo het circus in.

salvar
salvar
5 jaren geleden

de waarheidsleugen regeert.
31 nieuwe doden in duitsland : hoeveel doden vallen er in duitsland per dag?
maak van de doden corona doden en je kan doorgaan tot in de eeuwigheid.
dus in elk land kunnen ze zo bezig blijven , er gaan elke dag mensen dood aan ziektes.
dit gedoe moeten we echt gaan breken anders blijven ze bezig.

ik ben omringt door 3 begraafplaatsen en 2 crematoriums en twee ziekenhuizen en als je aan mij vraagt hoe druk is het geweest met begraven en cremeren of naar het ziekenhuis brengen van corona patienten , niks drukker als voor het zogenaamde virus.
hoe wordt je bedonderd?

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Kortom een totalitaire politiestaat creëren. In wezen zitten wij daar nu al in.
Reeds in https://www.ninefornews.nl/advocaten-roepen-op-tot-verzet-tegen-coronaboetes-strijdig-met-grondrechten/#comment-309729 door mij uitgelegd.
Nog even aanhalen wat ik verder heb geschreven met nieuw bewijs, weliswaar in het buitenland:
“Dan de gevolgen van de traceerbaarheid.
Dat is simpel: als men in contact is geweest met een besmet persoon dan wordt men verplicht 2 weken opgesloten. U denkt dat dat niet gebeurd? Gebeurt wel, zelfs massaal.”
Zie https://www.ad.nl/buitenland/corona-uitbraak-in-duits-restaurant-besloten-feest-waar-regels-niet-werden-nageleefd~a6758c04/ Worden ‘even’ ‘gewoon’ 70 mensen 2 weken lang opgesloten. Gevangen in eigen woning. In Duitsland. Duitsland, die van 1933 tot en met 1945 in een totalitaire dictatuur leefde. Terug bij af. En de MSM media vinden het kennelijk normaal.
Verdere citaat van mij: “Iedereen kan het dus overkomen vooral omdat alles traceerbaar is met één druk op de knop. En waarvoor? Een ziekte dat minder dodelijk is dan de griep en relatief makkelijk te voorkomen is (dan wel minder ernstig verloopt waarvoor aanwijzingen zijn) door ventilatie en veelal te genezen is door HCQ. Door dit niet te doen/ niet te adviseren houden ‘ze’ de angst er goed in.” En levert dus onnodig dodelijke slachtoffers op voor het creëren van de totalitaire staat.

Maar de VVD + 20 zetels in de peilingen. Het volk vindt het kennelijk geweldig. Zou dat ook nog zo zijn als men ziet dat de buren/ familie her en der d.m.v. razzia’s worden opgesloten?

Tante Maart Geerink
Tante Maart Geerink
5 jaren geleden

In plaats van te jammeren zou u ook eens naar de oplossingen kunnen gaan kijken. En voor diegenen die op Rutte gestemd hebben, zeg ik: gefeliciteerd, u heeft uw dictatuur gekregen.

:adrianus-johannes.
:adrianus-johannes.
5 jaren geleden

De bestuurders zijn anoniem, en bevinden zich aan de andere zijde van de digitale muur. De wereld wordt door hen digitaal geregeerd vanaf één plek. Eén wereldregering dus

of wel we zijn overgenomen door de AI een alien door ons zelf gemaakt?maar veel slimmer en sneller en zeer overtuigend voor de onderwezen wezens..

P Pasterkamp
P Pasterkamp
5 jaren geleden

De bijbel schrijft hier ook over, zie openbaring 13/14
dat iedereen een merkteken zal krijgen, (chip!)

Christgalactic
Christgalactic
5 jaren geleden

Het is goed om weten dat het mind over matter is. Veel mensen zijn al gechipt en weten het zelfs niet. Ik suggereer om in de wereld te zijn en niet ervan. Dus laat zoveel mogelijk overbodige zaken los, nu het nog kan en ga op volledige alternatieve wijze leven. Wie in Christus is (via pijnappelklier) hoeft niet bang te zijn. Uit de dood wordt weer opgestaan, want Hij is het Leven, de Weg en de Waarheid. Het betreft het Christuscollectief(bewustzijn) en hierin deelname in het “hier en nu”. De meeste kerken leven in het verleden, maar de echte christen is in het hier en nu; leeft volledig spiritueel. Dus onze pijnappelklier is van essentieel belang. Let op 4 zaken: wifi ( algemeen draadloze verbindingen, EMF), aluminium ( detoxen), fluoride (probeer het water zo zuiver mogelijk te krijgen door aanschaf filter), glyfosaat. Wij zijn ziel, geest en lichaam! De dood is enkel het afleggen van het lichaam.

louis .
louis .
5 jaren geleden

Onwaarschijnlijk wat een oerdom gezwets en een groepje wat elkaar probeert te overtreffen in idiote theorieën, leef gewoon je leven,en accepteer dat je nooit een overheid naar jou persoonlijke zin krijgt. Stem op wie je wilt of stem niet , maar stop met je bezig houden met al die onzin.

Rafael
Rafael
5 jaren geleden

Wie verzint een goed werkende aanpak om de boodschap zoals in bovenstaand artikel bij (zeer) veel mensen te krijgen en ze erin te laten geloven ?
Dit tegen de keiharde propaganda en nepnieuws van de mainstream in en onder de censuur van Facebook, Google en andere media die door de “foute” kant worden beheerst ?

Vrijheid
Vrijheid
5 jaren geleden

Wat me opvalt is dat veel mensen besmet en ziek
zijn, over 1 kam scheren. Mensen zijn met van alles en
nog wat besmet, maar dat wil niet zeggen dat ze ziek zijn, of in
de toekomst ziek worden. In de mainstream media
gaat vooral om het aantal besmettingen. Dit geeft
een vertekend beeld, en dat is oplichterij.

Bert Vrijman
Bert Vrijman
5 jaren geleden

Voor 33 euro kan je 1000 keer A5 papier laten printen.

Je kan zelf iets schrijven, tekst van internet overnemen of alleen wat links naar goede sites geven.

Je zou er op kunnen zetten, zoiets als:

‘Verboden informatie op de volgende websites’,
‘Eerlijke informatie en interessante discussies’,
‘Hier vind je informatie die de NOS achter houdt’ of
‘Zie hier de dingen die je van FaceBook en YouTube niet mag zien’.

Met daar onder links naar deze website en andere sites waarvan je denkt dat ze eerlijke informatie geven, zoals De Blauwe Tijger, Café Weltschmerz, zelfzorgcovid19, corona-nuchterheid, commonsensetv of Jensen.

Die kan je binnen een week met 1 of 2 uurtjes per dag huis aan huis bezorgen en mensen bereiken die anders niet met deze informatie in aanraking zouden komen.

Straalmans
Straalmans
5 jaren geleden

Dat van die wereldregering is verwarrend. Hoe kunnen landen die allemaal de leider in de wereld willen zijn (VS, Rusland, China, EU) een wereldregering vormen? Terwijl ze tegenover elkaar staan? Rusland-China versus VS-EU? Dus ineens gaan Putin, Trump, Jinping en Lagarde het uitstekend met elkaar kunnen vinden? Binnenkort gaan we weer Russisch gas ontvangen?

Back to top button
50
0
We lezen graag je reactie!x