Een voormalige bommenwerperpiloot, die momenteel voor vliegmaatschappij American Airlines werkt, heeft zich uitgesproken over zijn recente UFO-waarneming boven de woestijn van Arizona.
Blenus Green en zijn copiloot vlogen in februari boven Arizona toen ze van de luchtverkeersleiding te horen kregen dat er in de buurt een vliegend object was gezien dat niet op de radar verscheen.
Kort daarop zag Green een object, zo blijkt uit een geluidsopname van het gesprek met de luchtverkeersleiders.
Zeer fel
“Het vloog over ons heen,” zei Green. “Ik weet niet wat het was, maar het bevond zich 600 tot 900 meter boven ons. Het vloog recht over ons heen.”
Green werd onlangs door een lokale tv-zender geïnterviewd over zijn ervaring. “Ik keek uit het raam en daar was het,” zei hij.
De piloot zei dat het object ‘zeer fel was, maar niet zo fel dat je er niet naar kon kijken’. Het leek in niets op een vliegtuig, voegde hij toe.
Gefascineerd
Het object was met name fel op plekken die geen zonlicht reflecteerden. “Normaal gesproken is het juist andersom,” merkte hij op.
“Het was zo fel dat je de vorm niet kon onderscheiden,” zei hij.
Green, die 20 jaar ervaring heeft als piloot, zei dat hij niet bang was, maar vooral geïnteresseerd. “Ik was erg gefascineerd,” zei hij. “Ik probeerde vast te stellen wat het was omdat het zo ongewoon was.”
Bekijk het fragment hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Van Houwelingen vraagt Agema of ze bereid is onderzoek te doen naar oversterfte en coronavaccins, en dit is haar antwoord
20-jarige wereldverbeteraar zegt plastic soep in oceanen te kunnen opruimen
Retour Hemel: een zoektocht naar genezing van kanker
Exclusieve beelden en interviews: deze nieuwe MH17-documentaire zet alles op zijn kop
Professor Beatrice de Graaf verspreidt op Bluesky nepnieuws over moord op Charlie Kirk
‘Riooljournalistiek’: Washington Post door het stof na artikel over ‘nepnieuws’ en ‘Russische propaganda’
Europarlementariër: ‘Het is hoog tijd dat we deze duistere praktijken aan de kaak stellen’
‘Hoe kan het dat het koningshuis zo actief de WEF-agenda promoot? Walgelijk!’
Het einde van de Mayakalender