De Libanese journalist dr. Hassan Hamade heeft onlangs op zender OTV gezegd dat de Rockefellers, Rothschilds en Morgans het ‘addergebroed’ zijn dat achter terreurgroep IS, het conflict in Amerika en mogelijk ook de coronapandemie zit. Dat schrijft website Memri.
De interviewer reageerde: “Er heerst een conflict in Amerika. Er borrelt iets en je ziet alleen maar het topje van de ijsberg. Wat zich onder het oppervlak afspeelt, is angstaanjagend.”
Wereldregering
Waarop de Libanese journalist zei: “En de mensen die hiervoor verantwoordelijk zijn, zitten ook achter IS. Het zijn dezelfde mensen, het addergebroed, de zonen van Rockefeller, Morgan en Rothschild. Het zijn dezelfde mensen. Deze mensen zijn van de wereldregering. Veel mensen praten erover. Het is nu algemeen bekend. Er is een wereldregering. Zij zitten erachter. Zij vernietigen alles. Ze zitten mogelijk ook achter de coronapandemie.”
Dr. Hamade voegde toe dat Libanon naar het Oosten moet kijken, ‘aangezien het Westen duidelijk heeft laten blijken dat ze Libanon zien als proefkonijn’. “In het Westen hebben ze gezegd dat ze ons niet willen. Het Westen heeft tegen ons gezegd dat we niets meer zijn dan proefkonijnen.”
[MEMRI]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Bijzondere graancirkel bij Santena, Italië
Bewustzijn bestaat na de dood: nieuwe studie zet traditionele definitie onder druk
Extinction Rebellion en Just Stop Oil gefinancierd door ‘maffiabaas’ Hillary Clinton
Als er niets gebeurt, dan worden deze wijzigingen 31 mei 2024 van kracht
Veevoeradditief Bovaer ‘gelinkt aan sterilisatie’
Europarlementariër brengt goed nieuws: ‘Het kaartenhuis stort in elkaar, ze hebben gefaald!’
Zweedse fractievoorzitter: CIA sproeit chemtrails in de lucht
“Olympische Spelen in Rio zijn nazi-ritueel en bewijzen dat de Illuminati bestaat”
Verlengen intelligente lockdown is ‘crimineel’. ‘We leven in een staat van beleg’