Als de wereld er niet in slaagt om onderlinge conflicten op te lossen, kan dat leiden tot een oorlog die ‘het einde van onze beschaving’ betekent. Dat zei de Russische president Poetin tijdens een toespraak bij het World Economic Forum.
Poetin benadrukte dat de coronapandemie en toenemende politieke polarisatie bestaande problemen verergeren en dat ‘alles erop wijst dat de spanningen mogelijk nog verder zullen oplopen’.
De president citeerde experts die de huidige situatie vergelijken met die in de jaren 20 en 30. De Russische leider waarschuwde dat de wereld zich op een gevaarlijk pad begeeft.
Internetcensuur
In de twintigste eeuw slaagde men er niet in om dergelijke problemen op te lossen, wat resulteerde in de catastrofale Tweede Wereldoorlog, aldus Poetin. “Vandaag de dag is zo’n conflict niet mogelijk, althans dat hoop ik, omdat dat het einde van onze beschaving zou betekenen.”
Hij ging tijdens zijn speech ook in op internetcensuur en zei dat social mediabedrijven nu concurreren met gekozen regeringen om een machtsmonopolie te verkrijgen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaanse neurochirurg: ‘Er is meer na de dood’ (video)
Meisje (16) leeft in een hel na vaccin. Deze ene prik heeft het leven van duizenden meisjes verwoest
Het belang van de Hoorzitting over Disclosure (video)
Deze satanische act bij de Grammy Awards wordt u aangeboden door Pfizer
VS werken samen met BlackRock aan grootschalig “herstelplan” voor Oekraïne
VIDEO: Vrouw (21) sterft 36 keer per jaar vanwege zeldzame aandoening
Goede kans dat coronavirus vanzelf uitdooft en vaccin niet nodig is, zegt oud-directeur WHO
Zeldzame witte regenboog verlicht Noordpool
Kijk: Omtzigt veegt de vloer aan met ‘onwetende en geïrriteerde’ Nieuwsuur-presentatrice