Project Veritas heeft undercoverbeelden vrijgegeven die onthullen wie de linkse protestclubs financieren en wat het achterliggende doel van de protesten is. “Antifa is goed georganiseerd en goed gefinancierd. Het zijn niet alleen George Soros en Tom Steyer die belang hebben bij binnenlandse terreurgroepen zoals RefuseFa en Antifa. Deze video onthult ook dat er spelers in Silicon Valley bij betrokken zijn,” aldus directeur James O’Keefe.
Tom Steyer is een Amerikaanse hedgefondsbeheerder. Vorig jaar stelde hij zich voor de Democratische Partij kandidaat voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen. In 2017 stichtte hij de beweging ‘Need to Impeach’, die president Trump wil afzetten.
Soros
Andy Zee, organisator voor Refuse Fascism, zegt in de video dat Steyer ‘niet rechtstreeks verbonden is aan de groep omdat hij politieke ambities heeft’, maar dat zijn groep wel contact onderhoudt met Steyers assistent en adviseur.
Zee onthult daarnaast dat oud-medewerkers van de presidentscampagne van Hillary Clinton betrokken zijn geweest bij Refuse Fascism.
Tee Stern, hoofd van de afdeling van Refuse Fascism in Atlanta, zegt tijdens een etentje met undercoverjournalisten van Project Veritas dat de groep geld heeft gekregen van miljardair Soros.
Linkse paramilitaire strijdkracht
Ook Silicon Valley blijkt een belangrijke geldschieter van de politieke organisatie. Stern wil dat ‘duizenden, miljoenen mensen de straat op gaan en de orde verstoren tot president Trump aftreedt’.
Project Veritas heeft al diverse video’s naar buiten gebracht die linkse organisaties als Refuse Fascism en Antifa ontmaskeren, groepen die achter veel van de protesten zitten. Schrijver en filmmaker Dinesh D’Souze omschreef Refuse Fascism als ‘een linke paramilitaire strijdkracht’.
Black Lives Matter
“Links heeft paramilitairen ingezet. Ze hebben letterlijk een paramilitaire strijdkracht op straat. Het gaat hier niet alleen om Antifa. Het zijn ook andere groepen: Refuse Fascism, Black Lives Matter, enzovoorts.”
Project Veritas blijft Antifa onderzoeken en bewijs verzamelen over de grote geldschieters achter deze beweging.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bevatten duizend jaar oude manuscripten bewijs voor Planeet X? Deze wetenschappers zijn iets op het spoor
Lange tijd zijn we bang gemaakt voor nepnieuws en desinformatie uit Rusland. Dit is na jaren onderzoek en alarmisme de eindconclusie
Verwoesten chemtrails het milieu? Deze stadsbestuurder zegt van wel
Spoken vastgelegd op camera in beroemd hotel. Dit zegt een voormalig FBI-agent erover
Een kijkje in de beerput: de connecties van Marion Koopmans
Hoe een pater gelijk kreeg over Nederlandse steun aan jihadisten in Syrië (en Timmermans ervan wist)
Bekijk hier de feiten die Gideon van Meijeren in de Tweede Kamer niet mocht tonen
Overheidsdata: aantal ziekenhuisopnames & sterfgevallen schiet omhoog na vaccinatie
Geheime Amerikaanse drone landt in Iran