Mens en Dier

Epstein-lijst openbaar: dit zei één van de slachtoffers over Bill Clinton

Help ons door dit met je vrienden op je social netwerk te delen!

Een Amerikaanse rechtbank heeft namen vrijgegeven van mensen die banden hadden met pedofiel Jeffrey Epstein. Het document telt bijna 1000 pagina’s.

Epstein werd in 2019 dood gevonden in zijn cel. Hij was toen in afwachting van een proces waarin hij terechtstond om seksueel misbruik.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Jonge meisjes

Een naam die veelvuldig wordt genoemd, is die van oud-president Bill Clinton. Epstein zei eens dat Clinton ‘van jonge meisjes houdt’.

Een slachtoffer kreeg de vraag of Jeffrey ooit sprak over Bill Clinton. Het antwoord: “Hij zei een keer dat Clinton van jonge meisjes houdt.”

Chanteren

Een slachtoffer noemde ook politicus George Mitchell, Jean Luc Brunel, oud-gouverneur Bill Richardson en wetenschapper Marvin Minsky.

Het document maakt ook duidelijk waar het Epstein allemaal om te doen was. Hij liet één van de slachtoffers seks hebben met vele machtige mannen, waaronder diverse prominente Amerikaanse politici, zakenmagnaten, presidenten, een bekende premier en andere wereldleiders, zodat hij ze mogelijk kon chanteren.

epstein

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 127 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

64 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Gosse
Gosse
2 jaren geleden

De duivel heeft een gezicht gekregen.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Sorry, maar dit wisten we al. En dat daders zelf ook slachtoffer waren op 1 of andere manier. Ik denk dat Michael Jackson zelf als kind ook misbruikt is geweest bv. Veel kindsterretjes krijgen met deze praktijken te maken. En dat belangrijke/bekende mensen gechanteerd werden is ook niet nieuw.
Vraag blijft: gaat er dan ook nog iets gebeuren met deze openbaring?

Kans
Kans
2 jaren geleden

En tegen ons maar vertellen dat complotten niet bestaan, nou hier blijkt maar weer uit, dat complotten wel degelijk gesmeed worden, en dit gaat iedere dag gewoon door, om ons domme schapen, er onder te houden en het liefst een koppie kleiner te maken.
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐏🐏🐏🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐏🐏🐏🐏🐏🐑🐑
Het erge is, dat de meeste schapen niets maar dan ook werkelijk niets in de gaten hebben, want, de overheid en de media zeggen dat complotten niet bestaan !! Heeft U het ooit zo zout gegeten !!
🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽😴😴😴😴😴😴😴😴😴🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽

Eric Stairs
Eric Stairs
2 jaren geleden

Ik ben benieuwd in hoeverre deze lijst een gamechanger gaat worden..

Een zanger of acteur op deze lijst is iets heel anders als leiders/politici die op deze lijst staan..

Het moge duidelijk zijn dat leiders en politici die op deze lijst staan onmiddellijk kwalificeren als “CHANTABEL” !

En daarmee komt hun beleid en hun beslissingen ineens in een heel ander daglicht te staan en dat kan en mag niet zonder gevolgen blijven..

Jaska
Jaska
2 jaren geleden

Dank voor dit stukje over de ” Epstein files”. En voor het geven van de link om ze zelf in te kunnen zien! Jammer dat u niet benoemt dat Trump NIET op de lijst staat. Wat door zijn tegenstanders voortdurend is beweerd. Hij heeft zelfs voordat Epstein werd veroordeeld, hem uit zijn Mar A Lago golfclub verwijderd. Trump is n.b de president die startte met het bevechten van de wereldwijde kinderhandel. Niks blijft verborgen! Mooie start van 2024. Nog maar het begin van vele onthullingen. In the U.K.heeft zelfs de BBC erover gepubliceerd. Ben benieuwd of en hoe de Nederlandse media erover gaan publiceren…Ik volg ze zelf al 7 jaar niet meer. Geen t.v., geen krant. Mvg. van een 72 jarige wakkere weduwe.

Zonnebloemt....
Zonnebloemt....
2 jaren geleden

Al deze vieze gore stinkers opsluiten .
Ze zijn het leven niet waard .
Ook hier in Nederland .weg met deze viespeuken ..
Dit gaat al jaren zo,babys worden misbruikt .
Gadverderrie om van te kotsen ..

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Zaak Epstein is al zo oud. Kijk eens naar nummer Guilty van Barbara Streisand…wordt hij met Maxwell lachend, in het publiek, door de cameraman in beeld gebracht. En dat is oud hoor.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Europese lijst moet nog openbaar gemaakt worden..
Bill Gates microsoft windows GAAT TEN ONDER !!

Mickey
Mickey
2 jaren geleden

En……arrestaties e veroordeling willen we!! 100 jaar achter de traalies. Dat willen we…lege praatjes zijn we zat!! Kan.er WEF met de grond plat maken.!!

Muis010
Muis010
2 jaren geleden

En worden ze vervolgd denk het niet

Ester Bontekoe
Ester Bontekoe
2 jaren geleden

Okay, next nieuws item, want gaat toch niks gebeuren.

Nader Kamala
Nader Kamala
2 jaren geleden

Heeft iemand nog een link gevonden met ons land, onze politici, onze aristocratie, of bijvoorbeeld een Dutroux?
Nee? Niemand?
Wie zijn de aannemers die op het eiland gewerkt hebben? Leven die nog?

Vragen vragen vragen, maar wie stelt ze in het openbaar aan iemand die zal beantwoorden..?..

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Hopelijk krijgen we nu een domino effect, ook naar europa.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Clinton zegt dan: ja, jonge meisjes boven de 18. Probleem opgelost.

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Het gaat er immers niet om wat je kunt, maar wie je kent …

ralf
ralf
2 jaren geleden

feit: de namen op de lijst hebben heel veel gedaan om de lijst anoniem te houden, er zal nog wat achter zitten zoals bewijs van hun handelen.
dan worden ze daarmee dus gechanteerd, en dan rijst de vraag waarom. is er een link met demmink? who? wef? new world order?
de beweringen omtrent wereldwijd satanisch ritueel kindermisbruik en de chantage daaromtrent van betrokkenen om een agenda door te drukken zijn nu niet bewezen, maar als je het voor mogelijk houdt vallen alle puzzelstukjes in elkaar.

Ome jaap
Ome jaap
2 jaren geleden

In Engeland voelen ze de bui al hangen vandaar koning karel (charles) de troon over laat nemen door William. Koningin van Denemarken gaat weg. Ik voorzie in Nederland ook een persbericht dat wim en max lang op vakantie gaan daar zij met Bea ook op de lijst staan …ben benieuwd wat rutte gaat doen die ook op de lijst voor komt. Gaat hij het lachend weg wuiven en dan trappen er velen schapen weer in want die maken zich zorgen over de ijsbeer griep die een vogel doodde

Nelis
Nelis
2 jaren geleden

Wie weet het verschil tussen marc dutroux en marc rutte?

Henk
Henk
2 jaren geleden

Mosaad?

Piet de Vries
Piet de Vries
2 jaren geleden

Ze moeten allemaal voor God verschijnen en dan komt het oordeel.
Ik moet ook voor God verschijnen, maar probeer mijn leven zo te leven, dat ik rein en edel voor God kan staan straks!

Syllie
Syllie
2 jaren geleden

Meisje X van Belgie heeft dit ook eens gezegd en dat ze eerst vol drugs worden gepompt en dan bij jonge meisje in bed worden gelegd en als ze langzaam bijkomen moesten de jonge meisje hen verleiden en dat word dan gefilmd zodat ze later gechanteerd kunnen worden.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Wat voor zieke geesten regeren er eigenlijk over ons. Wereldwijd maakt de politieke machthebbers misbruik van z’n onderdanen lijkt het wel. Ook hier in Nederland gebeurt misbruik van kinderen gepleegd door hoogstaande personen. Degene die deze misstanden van de elite aan het licht willen brengen schijnen opgepakt te worden en achter de tralies gezet. Ze schijnen allemaal elkaar de handen boven het hoofd te houden, daardoor verdwijnen de verhalen/ aantijgingen in de doofpot. De verhalen hierover zijn te bizar voor woorden. Weet u nog o.a. Demmink Het Openbaar Ministerie mocht stoppen met de vervolging van voormalig justitie-topambtenaar Joris Demmink. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. Geloof maar dat er nog heel wat in de stinkende beerput zit we zullen er heel raar van opkijken als de deksels open vlegen. .

Piet
Piet
2 jaren geleden

Hoe hoger in de zogenaamde top, des te rotter het wordt.
Gechanteerd tuig regeert de wereld en doordat ze gechanteerd kunnen worden, voeren zij de opdrachten van de echte machthebbers uit.
En wie is de pineut? Natuurlijk het gewone volk, dat naar de pijpen van dat tuig moet dansen / de lasten op moet brengen.

Rosalie
Rosalie
2 jaren geleden

Wereldwijd worden kinderen vanaf kleuterleeftijd op veel scholen geïndoctrineerd om zo gauw mogelijk sexueel rijp te zijn en zo als prooi voor pedofielen te worden voorbereid.
Dit moet stoppen !
Lentekriebels ,een project van de Rudgersstichting, moet stoppen.
De NPO werkte er een paar jaar geleden ook aan mee door kinderen te laten kijken naar blote volwassenen.
Hoe ziek is dit?
ik heb jaren voor de klas gestaan, stel je voor dat ik in m’n nakie voor de klas zou staan!? Ouders en collega’s zouden terecht geschokt zijn en het zou leiden tot ontslag.
Nu kan dat gewoon op tv!
Ouders, hou goed in de gaten wat je kinderen te horen en zien krijgen op school en doe er wat aan,massaal.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Eigenlijk wel triest dat dit topje van de beerput nieuwswaardig is. We wisten toch al lang dat de satanisten elkaar chanteren om hun meesters agenda er door heen te krijgen. Zo gaat dat waarschijnlijk aan de top van al die geheime genootschappen. Helaas gaat het op deze manier nog heel lang duren. Reken erop dat dit soort rechtszaken de komende 25 jaar je om de oren gaan vliegen. Nu wordt de eerste lading (ex) marionetten zoals William Clinton onder de bus gegooid. Vraag Andrew Bassiago nog eens naar William en ook ene Barry Soetoro. Presidentskandidaten worden opgeleid. Die vallen echt niet zomaar uit de lucht.

oprecht
oprecht
2 jaren geleden

Hoe zit het in Nederland met het misbruik. van kinderen
(Demmink,etc)

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

ELITE duivels een klein groepje Met heel veel foute invloed met WEF uitvoerders zoals Rutte en ook Vrijmetselaars en oorlog lieven de Bankiers

Anti-overheid.
Anti-overheid.
2 jaren geleden

En dat volk regeert letterlijk de wereld,

Anti-overheid.
Anti-overheid.
2 jaren geleden

Gaat gewoon weer in de doofpot,gaat altijd zo,de echte misdadigers worden nooit gepakt.

Back to top button
64
0
We lezen graag je reactie!x