De farmaceutische industrie en Europese gezondheidsorganisatie hebben de plicht om de gezondheid van burgers te beschermen, onder andere tegen ineffectieve medicijnen en vaccins, zei de Kroatische Europarlementariër Mislav Kolakusic in het Europees Parlement.
Hij wees erop dat de Europese gezondheidsorganisatie coronavaccins heeft goedgekeurd terwijl er geen enkel wetenschappelijk bewijs is dat ze effectief zijn. “Ze hebben een effectiviteit van nul procent,” zei Kolakusic.
Official data from many countries show that the C-19 vaccine does not protect against disease or infection. Due to the insane measures of ??PM Draghi, a million people in ?? will no longer be able to earn a living. They are not interested in the facts, nor have they ever been. pic.twitter.com/byCauyVWmB
— Mislav Kolakusic MEP ???? (@mislavkolakusic) February 16, 2022
Waanzin
In landen waar het grootste deel van de bevolking volledig gevaccineerd is, stijgt het aantal ziekenhuisopnames en sterfgevallen, zei hij. “In Engeland zijn er 10 keer zoveel coronapatiënten onder gevaccineerden en vier keer zoveel sterfgevallen.”
“Het is tijd om een einde te maken aan deze waanzin en te stoppen met de vaccins, die eigenlijk geen vaccins zijn,” benadrukte Kolakusic.
“Als gevolg van de krankzinnige maatregelen van de Italiaanse premier Draghi zitten een miljoen mensen zonder inkomen,” schrijft hij op Twitter. “Ze zijn niet geïnteresseerd in de feiten en zijn dat ook nooit geweest.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Derde atoombom’ staat op het punt te ontploffen in Japan
De cashloze maatschappij: Hoe de centrale banken ons geld vernietigen
Arts roept op tot onderzoek naar 32 gevaccineerde collega-artsen die plotseling zijn overleden: ‘Dit is ongekend’
Rolzitting 21 maart: ‘Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers moeten zich persoonlijk verantwoorden voor hun wandaden!’
Dit is het ‘antwoord’ van de regering op de vraag waarom het aantal first responders vanaf 2021 explosief is gestegen
Oud-CIA-officier: Iran heeft geen bom en vormt geen bedreiging
Koude kernfusie: Gaat Andrea Rossi de energiemarkt veroveren?
Kliniek in Zweden gaat regelrecht in tegen Big Pharma. Zie hier hoe de autoriteiten meteen over hun nek gaan
Miljardenplannen en hogere lasten: Coalitieakkoord ‘Aan de slag’ ontketent storm van kritiek