In de Amerikaanse staat Oregon is het sinds 1925 strafbaar om regenwater en sneeuw op te vangen.
De autoriteiten stellen eigenaar te zijn van het regenwater dat op het erf van burgers valt. Garry Harrington uit Jackson County, Oregon zit nu een celstraf uit wegens ‘waterdiefstal’.
Harrington kreeg een boete van 1500 dollar en moet 30 dagen de gevangenis in wegens het ‘stelen van openbaar water’.
De achterliggende agenda is dat Harrington zich bezighoudt met permacultuur, een technologie waarbij door wateropvang en -behoud een duurzame opbrengst van ecosysteemproducten en -diensten voor gemeenschappen wordt gerealiseerd.
Bij permacultuur wordt regenwater opgevangen, een techniek die al honderden jaren wordt toegepast om duurzaamheid te bevorderen en land te herstellen dat is aangetast door houtkap, erosie of klimaatverandering.
De opvang van regenwater dringt erosie terug, trekt wilde dieren aan en kan droge en dorre gebieden veranderen in groene bossen.
Bron: Naturalnews.com
Gerelateerd:
- Manhattan besproeid met pesticide om West-Nijlvirus
- Officiële transcripten: vaccinatieprogramma gebaseerd op leugens
- Overheid VS experimenteerde op veteranen onder MK-Ultra
- 5 redenen om vandaag te beginnen met meditatie
- De Fluoride Misleiding (mini docu)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Verdwenen AirAsia-vlucht nu al omgeven met complottheorieën
‘Waarom worden Biden senior en junior niet gewoon gearresteerd?’
Advocaat haalt snoeihard uit naar Nieuw-Zeelandse premier: ‘Die mensen lijden echt aan waanbeelden’
Hysterie om kinkhoest-uitbraak: dit zit er achter (en waarom de ‘wappies’ weer gelijk krijgen)
Bij dit plaatsje werd het Australische Stonehenge gevonden. Ontdek wat ermee is gebeurd
Limburg kan ‘onbewoonbaar spookgebied worden, net als het Japanse Fukushima’
Historisch besluit: Italië schaft vaccinatieplicht af. Waarom de Italianen niets moeten hebben van zinloze en schadelijke vaccins
DDoS-aanval legt Viruswaarheid & Vrij en Sociaal Nederland plat: ‘Dit gaat echt helemaal mis’
In Duitsland is de beer los, maar minister Kuipers slaapt lekker door