
Miljardair George Soros heeft bevestigd dat hij de grenzen binnen Europa wil afbreken. Onlangs zei de Hongaarse minister-president Viktor Orban dat Soros, geboren in Hongarije, de migrantencrisis doelbewust aanwakkert.
“Deze invasie wordt gedreven door mensensmokkelaars enerzijds en mensenrechtenactivisten die de natiestaat willen verzwakken anderzijds,” zei Orban. “Het gezicht van deze westerse mindset en dit netwerk van activisten is George Soros.”
Soros laat per e-mail aan Bloomberg Business weten dat zijn stichtingen ‘de Europese waarden in stand helpen te houden’, terwijl de acties van Orban – het plaatsen van een hek om de enorme stroom migranten tegen te houden – ‘die waarden ondermijnen’.
‘Wij zien nationale grenzen als obstakel’
Volgens Soros ziet Orban de bescherming van de nationale grenzen als doel en de vluchtelingen als obstakel. “Wij zien de bescherming van vluchtelingen als doel en de nationale grenzen als obstakel,” zei de miljardair.
Afgelopen maand haalde Orban fel uit naar de niet-gouvernementele organisaties (ngo’s) die geld verdienen aan de vluchtelingencrisis. Hij noemde met name de organisaties die worden gefinancierd door Soros.
Parallelle samenlevingen
George Soros is groot voorstander van de Europese Unie. Zijn Open Society Foundation (OSF) biedt steun aan pro-migratieactivisten. Op de website van de OSF valt te lezen: “Wij menen dat migratie en asielbeleid geankerd moeten zijn in economische en demografische realiteiten, en niet gedreven moeten worden door politieke overwegingen of populaire misvattingen.”
Orban zei afgelopen maand in een interview dat immigratie en multiculturalisme een bedreiging vormen voor de ‘christelijke wortels’ van Europa en ‘parallelle samenlevingen’ creëren.
Minderjarigen slikken steeds vaker antipsychotica
Dit gebeurde er echt tijdens de boerenprotesten: ‘Ze hoorden niet bij ons’
‘BBB pretendeert er voor de boeren te zijn, maar geeft vervolgens niet thuis’
5 voorbeelden van echte Amerikaanse complotten & cover-ups die je niet zomaar voorbij mag laten gaan
Gat in de tijd maakt gebeurtenissen onzichtbaar
1500 positieve coronatests nader onderzocht: ‘Het waren griepgevallen. We worden opzettelijk misleid’
‘UFO’s overal ter wereld waargenomen’
Israël publiceert sterftecijfers en die zien er niet goed uit
Duitse media: Westen creëert hype over MH17-crash om de waarheid te onderdrukken