Is het mogelijk om mensen op een welhaast bovennatuurlijke manier dusdanig te hersenspoelen dat ze tegen hun wil zelfmoord plegen?
De BBC schreef dat dit mogelijk het geval is geweest in Turkije, waar in 2006 en 2007 mysterieuze zelfmoorden werden gemeld.
Een aantal zelfmoorden bij het Turkse bedrijf Aselsan leek te zijn veroorzaakt door telekinese, zo bleek uit onderzoek in opdracht van de Turkse regering.
Telekinese
Vier ingenieurs van vliegtuigbouwer Aselsan, dat onder andere werkt aan vliegtuigen voor het Turkse ministerie van Defensie, pleegden in 2006 en 2007 zelfmoord.
Naar die zelfmoorden werd onderzoek gedaan en uit dat onderzoek bleek dat de mannen mogelijk getroffen zijn door hersengolven van kwaadwillenden.
Neuropsycholoog Nevzat Terhan voerde het onderzoek uit en concludeerde dat telekinese de mannen tot hun daden had aangezet, schreef Hurriyet Daily News.
Mind control
Volgens Terhan konden de mannen op ruim 1,5 kilometer afstand worden aangezet tot zelfmoord door middel van mind control.
De vier ingenieurs werkten allemaal aan systemen waarmee militaire vliegtuigen vrienden van vijanden moeten kunnen onderscheiden.
Bepaalde krachten
Niet lang voor dit incident waarschuwde de Turkse journalist Yigit Bulut dat ‘bepaalde krachten’ de Turkse premier Erdogan probeerden om te brengen met behulp van dezelfde soort mind control.
Enkele weken na deze uitspraak werd Bulut benoemd tot senior adviseur van Erdogan.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Anticonceptiepil blijkt hormoonsloper. Wat deze gynaecoloog zegt moeten alle vrouwen weten
Media snoeihard de grond ingeboord na ‘Hitlergroet’ Musk: ‘Echt niemand trapt er meer in’
“9/11-vliegtuigen niet gekaapt”
Ook in Nederland is UFO-onderzoek hard nodig. Gaat de doofpot eindelijk open?
Arts doet boekje open over vaccinatieschade bij zijn patiënten: ‘Mensen zijn misleid’
Global cooling: de temperatuur gaat flink omlaag. Chinese wetenschappers wijzen op alarmerende tekenen
Staatssecretaris van VWS: de overheid is uw enige bron van waarheid
BBB-voorvrouw Van der Plas niet bereid om uitkoopbeleid boeren controversieel te verklaren
Nieuw eiland verrijst voor Duitse kust