Is het mogelijk om mensen op een welhaast bovennatuurlijke manier dusdanig te hersenspoelen dat ze tegen hun wil zelfmoord plegen?
De BBC schreef dat dit mogelijk het geval is geweest in Turkije, waar in 2006 en 2007 mysterieuze zelfmoorden werden gemeld.
Een aantal zelfmoorden bij het Turkse bedrijf Aselsan leek te zijn veroorzaakt door telekinese, zo bleek uit onderzoek in opdracht van de Turkse regering.
Telekinese
Vier ingenieurs van vliegtuigbouwer Aselsan, dat onder andere werkt aan vliegtuigen voor het Turkse ministerie van Defensie, pleegden in 2006 en 2007 zelfmoord.
Naar die zelfmoorden werd onderzoek gedaan en uit dat onderzoek bleek dat de mannen mogelijk getroffen zijn door hersengolven van kwaadwillenden.
Neuropsycholoog Nevzat Terhan voerde het onderzoek uit en concludeerde dat telekinese de mannen tot hun daden had aangezet, schreef Hurriyet Daily News.
Mind control
Volgens Terhan konden de mannen op ruim 1,5 kilometer afstand worden aangezet tot zelfmoord door middel van mind control.
De vier ingenieurs werkten allemaal aan systemen waarmee militaire vliegtuigen vrienden van vijanden moeten kunnen onderscheiden.
Bepaalde krachten
Niet lang voor dit incident waarschuwde de Turkse journalist Yigit Bulut dat ‘bepaalde krachten’ de Turkse premier Erdogan probeerden om te brengen met behulp van dezelfde soort mind control.
Enkele weken na deze uitspraak werd Bulut benoemd tot senior adviseur van Erdogan.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: “Paranormale activiteiten waargenomen in vervallen Brabantse fabriek”
“Erdogan haalde Russische straaljager neer als wraakactie voor verstoren oliehandel met IS”
Veteraan over coronaprotest: ‘ME en Romeo’s openden klopjacht op ons, het was een verschrikkelijke overmacht’
Journalist wordt wakker en schrijft open brief aan Rutte: ‘Hoe is het in godsnaam zover gekomen?’
Data-analist ontdekt veiligheidssignaal, volgens Lareb is er niks aan de hand: ‘Doet dit niet alle alarmbellen afgaan?!’
Politicus gecensureerd na kritiek op De Jonge en coronavaccin: ‘Dit is onacceptabel’
Nederland is het Europese bolwerk van kinderporno: zo erg is het gesteld
Positieve gevoelens beschermen hart en bloedvaten
BBC-verslaggever raakt helemaal de weg kwijt na vaccin. Maken ze ons letterlijk gek?