Meer dan de helft van de 60-plussers heeft zich niet laten vaccineren. “Zij hebben allemaal persoonlijk een uitnodiging gehad. We hebben uitgebreid geïnformeerd. Het kan tot en met morgen. Je moet je eigen keuze maken, maar ik vind het voor de doelgroep dom,” zei demissionair zorgminister Kuipers donderdag aan tafel bij Op1.
Data-analist Daniël van der Tuin merkt op dat de campagne voor de inmiddels zesde of zevende coronaprik is uitgelopen op een fiasco.
Meer dan de helft van de zestigplussers is niet gevaccineerd. @ministerVWS: “Zij hebben allemaal persoonlijk een uitnodiging gehad. We hebben uitgebreid geïnformeerd. Het kan tot en met morgen. Je moet je eigen keuze maken, maar ik vind het voor de doelgroep dom.” #Op1 #WNL pic.twitter.com/eadgmu8uwz
— Op1 (@op1npo) December 21, 2023
Echt het allerdomste
Zeggen dat een patiënt dom is, is het domste wat een arts kan zeggen, stelt neuroloog Jan Bonte. “Dan heb je de essentie van de geneeskunde niet begrepen. En dat is best een ernstige constatering voor iemand die jarenlang in de praktijk gewerkt heeft.”
“Noem patiënten nooit dom. Want dat is écht het domste wat je kunt doen. Echt het allerdomste,” zegt hij tegen Kuipers.
Velen hebben jullie leugens door
Voorman van Police for Freedom Dennis Spaanstra reageert: “Hele slimme mensen die 60-plussers!”
Ook huisarts Frank Peeters haalt uit naar Kuipers. “De mensen zijn niet zo dom als jij denkt. Velen hebben jullie leugens door en zijn wakker geworden. Daarom gaan ze geen prik meer halen.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wetenschappers ontdekken hoe ze wormgaten kunnen maken om door de ruimte te reizen
Journalist beweert in Goedemorgen Nederland dat WEF slechts een praatclubje is: ‘Er bestaat geen complot’
Van Haga trekt hard van leer tegen kabinet: ‘We zijn getuige van een staatsgreep nieuwe stijl’
Baron David de Rothschild, de Slag bij Waterloo en ABN Amro
“Buitenaardse hogepriester verborgen in Mona Lisa”
Fraudeurs infiltreren bij zorgverzekeraars
Amerikaanse geneesmiddelenautoriteit FDA: een slager die zijn eigen vlees keurt
Kuipers waarschuwt dat ‘klimaatverandering’ 250.000 EXTRA doden per jaar zal veroorzaken
Presentatrice Chinese staats-tv: ‘Coronavirus ontsnapt uit Amerikaans lab’