Buitenland

Minister Sigrid Kaag gezellig op bezoek bij Myanmarese massamoordenaar en genocidepleger. Kijk, dit zijn nou onze volksvertegenwoordigers

Help anderen door deze informatie met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Minister Sigrid Kaag van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking had vorige week een ontmoeting met de hoogste commandant in Myanmar: generaal Min Aung Hlaing.

Op de officiële website van de generaal stond prominent een foto van de ontvangst van Kaag.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In een vernietigend rapport van de Verenigde Naties wordt generaal Min Aung Hlaing verantwoordelijk gehouden voor de Rohingya-crisis.

Geen ruchtbaarheid

De VN dringt dan ook aan op vervolging van de generaal wegens genocide, misdaden tegen de menselijkheid en oorlogsmisdaden.

Het optreden van het leger van Myanmar resulteerde in een enorme vluchtelingencrisis. In buurland Bangladesh moeten honderdduizenden Rohingya onder erbarmelijke omstandigheden zien te overleven.

Minister Kaag gaf geen ruchtbaarheid aan het bezoek.

In mootjes hakken

Een Nederlandse minister die de slager van Myanmar bezoekt – hoe kan het ook anders? Dit doet een beetje denken aan de toespraken van Europarlementariërs Guy Verhofstadt en Hans van Baalen in 2014 in Oekraïne, waar na een staatsgreep neonazi’s aan de macht kwamen.

Regimes die journalisten in mootjes hakken en onschuldige burgers bombarderen in hun buurland zijn onze bondgenoten omdat we er veel dure wapens aan kunnen verkopen.

Leiders die democratisch gekozen zijn, maar niet doen wat wij zeggen, zijn in onze ogen tirannen, despoten, slagers en monsters en moeten zo snel mogelijk afgezet worden.

Machtige drugsbaronnen

Of zoals president Daniel Ortega van Nicaragua onlangs zei: “Landen die weigeren om naar de pijpen van Washington te dansen, worden gedemoniseerd en gedestabiliseerd.”

Is minister Kaag op de hoogte van het feit dat generaals van Kwomintang na de Chinese Revolutie machtige drugsbaronnen werden in het noorden van Myanmar?

35 landen

En dat zij logistieke steun kregen van de CIA? Hierdoor steeg de opiumproductie in Myanmar van 18 ton in 1958 naar 600 ton in 1970.

Hier vind je een lijst van nog eens 34 andere landen waar wij drugsbaronnen, fascisten, dictators en terroristen hebben gesteund.

Goed bezig, mevrouw Kaag.

Foto: Tasnim News Agency/Mohamadrsk Wikimedia Commons

[NPO Radio 1]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

22 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Gea Breuker
Gea Breuker
6 jaren geleden

Idd goed bezig Mevrouw Kaag, dat land kan wel wat NL techniek en kennis gebruiken, dus laten we gaan handelen in kennis en techniek.
Die Rohinga’s? Smerig volk, gedreven door Saudi’s salafisten zaaien ze paniek, door en verderf in de eeuwenoude boedistische cultuur. De UN? Oh je bedoelt dat moslim blok binnen de UN die alle rapporten naar hun uma-hand zet, om die pilaar van de islam te bereiken; dood aan de rest van de wereld, wij moslims zijn beter? Schei toch uit, die Rohinga;s zijn een invasief gezwel in het land van Myanmar en daar heeft alleen Myanmar maar wat op te zeggen, en die zeggen zoals het een weldenkende beschaving van over de tweeduizend jaar betaamd; oprotten, dood of de gladiolen.

Gladiator
Gladiator
6 jaren geleden

Kijk mensen,

Dit zijn nu onze “volksvertegenwoordigers”,

Geweldig toch. Zij is aan het zorgen voor BUITENLANDSE HANDEL, zoals mooie nieuwe wapensystemen om slagertje te spelen.

Echter de opmerking dat de de VN deze generaal wegens stoute foeidingen voor een rechter wil laten komen vind ik hypocriet 1e klasse!!

Dan toch eerst eventjes Bush 1 & 2, Killary klitton en moslim Obama!!!

Maar helaas, DAT zou pas echte rechtspraak zijn en vandaar dat je hier niets over hoort!!

De wereld op zijn kop, maar gelukkig niet meer lang,

Gladiator

H.J.
H.J.
6 jaren geleden

En weet je het wordt nog veel erger, dit soort omhoog gepushte Tante’s, spreek een heel andere taal als de normale hardwerkende Nederlander.
Iedere dag kavelt er een stukje Nederland af.
Dit Nederland heeft niets meer te maken, met het Nederland waar ik en mijn Familie in 40/45 voor heeft geleden.

Louise
Louise
6 jaren geleden

Nou zolang dit kabinet F 16 stuurt om andere landen te bombarderen , hoeven we geen foei tegen die mevr Kaag te zeggen, de Hollandse BV doet nu eenmaal mee aan al die NAVO/ NATO overeenkomsten…..
En ach voor de handel maakt t al helemaal niet uit of iemand een crimineel is…..
Wie is goed en wie is slecht…..
Het enige land wat te pas en te onpas geboycot wordt is Rusland ……want zij zijn groot en wij zijn klein……

krikke
krikke
6 jaren geleden

hypocriete klootzakken.wanneer gaat het leger ingrijpen om het volk te beschermen tegen deze binnenlandse vijand wat in den haag onze belastingcenten verpulvert.

krikke
krikke
6 jaren geleden

en gea je zit op de verkeerde site.geenstijl is wel wat voor jou RACIST.

salvar
salvar
6 jaren geleden

zou die commandant haar meester zijn,want ze heeft een doek om haar kop?
de regering en alle kamerleden zijn super geniepig en en doordrenkt van rottigheid kunnen geen moraal meer en hebben schijt aan de bevolking.
dit land moet geen nederland heten maar de hel.

vladi
vladi
6 jaren geleden

@sigrid kaag,

sigrid,ben je verkouden?
of heb je gewoon een ordinaire doorgesnoven coke neus?

enne….doe je hoofddoekje eens zoals hoort….volkeren verraadster!

Matt
Matt
6 jaren geleden

Bekijk dat hele Rohingya eens van de andere kant: het gaat over een grote moslim gemeenschap en die worden door de reguliere bevolking het land uitgeschopt. Hoe en waarom vraagt niemand.
Maar misschien kan Wilders hier wel antwoord op geven.
maar ja, ik ga hier nu ook in de fout want als ik politiek correct wil blijven mag ik helemaal geen negatief woord over de moslims vertellen. (waarom eigenlijk niet?? )

Evert
Evert
6 jaren geleden

herken de psychopaat.

link;

https://www.youtube.com/watch?v=z9VdpqlfHIw

deze
deze
6 jaren geleden

LUISTER LANGE frans kamervragen 2 en alles is nog helderder .. DOEN ! Ook als je hem niet pruimt zijn zijn teksten WAAR en waar het omgaat, simpeler kan je het niet uitleggen als je je oren en ogen open zet
die Kaag is een blaag.. een van de vele buikspreekpoppen als de rest, op een paar na dan, maar die zijn al lang de mond gesnoerd of geframed .. of gewoon om zeep geholpen ( zekers te weten ) Karhoff, Pamela Hemelrijk, Mus, Borst, Pim, Theo etc. etc.. het wordt ook steeds erger in dit land met de talrijke schietpartijen gewoon in de woonwijken nota bene ook nog eens .. ik voel me er echt depri van hoe ons land naar de godverdommenis en de hel gaat met dit soort ” volksvertegenwoordigers..
ook al die buitenlanders moet een keer stoppen, het is genoeg ! ik hoor alleen vreemde talen in de winkels en op straat en niks mis mee, maar het is niet normaal momenteel.. ik ben dat zat.
Ons land is helemaal naar de kloten aan gaan, dat doet pijn en maakt down
Het is al te laat vrees ik.. of we moeten met veren en pek en hooiberg eens een echte vuist durven maken, zie het voorbeeld in Groningen, daar durven ze tenminste tegenspraak te geven omdat het het recht is van de nederlander dat er niet wordt gekloot met onze identiteit en vrijheid van mening..
ppff.. ik zet het maar weer een nachtje van me af.. je komt er alleen niet uit, wel door zelf te blijven denken en dat is onbewust al heel collectief, vooral op deze pracht site!! Hulde aan Robin de Boer!
Afgelopen dag hoorde ik Anton Teuben op radio 5 over ufo meldingen ( niks hiervan op de ” hoernaals npo ) natuurlijk niet… nu, we worden zelf wel wakker mensen !

deze
deze
6 jaren geleden

oh ja.. nog even dit
mijn zoon zei afgelopen avond nog : Mam, als je die tv en radio uit laat IS het er niet.. daar zit wel wat in
maar dat is wegkijken, goed.. mijn lament deel ik met velen denk ik

goedenachtrust verder in dit roerige, criminele land

Only you
Only you
6 jaren geleden

Ze vertegenwoordigt de Nwo, dus helpt mee plan 21 in werking te zetten?

Marco
Marco
6 jaren geleden

Beetje domme kop boven dit artikel. De minister is geen volksvertegenwoordiger. Dat zijn de kamerleden.

Back to top button
22
0
We lezen graag je reactie!x