Mens en Dier

De Jonge bedolven onder kritiek na uitspraken over gas: ‘Dwang is wel een beetje het ding van deze enge man’

Help anderen door deze info met kennissen op je social netwerk te delen!

Dwang is uiteindelijk onvermijdelijk bij het van het gas afhalen van huizen, zei minister Hugo de Jonge van Ruimtelijke Ordening donderdag. De oorlog in Oekraïne maakt de energietransitie volgens hem ‘urgenter dan ooit’. “We moeten het verhaal deur voor deur, straat voor straat vertellen,” zei De Jonge.

Op social media schrijft de minister: “De urgentie was al groot, maar is nu groter dan ooit. We moeten van het gas af.” We moeten volgens hem alles op alles zetten om ‘zo snel mogelijk, zoveel mogelijk gemeenten wijk voor wijk, straat voor straat, aan de slag te laten gaan met het aardgasvrij maken van onze wijken’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

“Dat is de allersnelste weg om die energierekening omlaag te krijgen, om onafhankelijk te worden van dat Russische gas,” beweerde De Jonge.

Minister van Dwang

De minister krijgt een stortvloed aan kritiek over zich heen. “Van prikdwang naar warmtepompdwang is maar een klein stapje hè,” reageert columnist Marianne Zwagerman.

Bioloog Richard Steenvoorden zegt: “Misschien koppelen aan het digital ID. En daarna mensen in kroegen en restaurants weigeren als ze niet van het gas gaan. Dwang is wel een beetje het ding van deze enge man.”

“Minister van dwang,” stelt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. Neuroloog Jan Bonte schrijft: “Als we dan toch aan de QR-code moeten, kunnen we dan ook een quotum krijgen voor de maximale blootstelling aan Hugo de Jonge? En die om te beginnen op nul zetten?”

Als een vis in het water

“Hij is weer als een vis in het water,” aldus jurist en publicist Sietske Bergsma. Auteur en spreker Hans van Tellingen: ‘Dwang’. ‘Straat voor straat. Deur voor deur’. Deze bewindspersoon houdt ervan.

“Ah, daar is Hugo de Jonge weer met z’n dwang. Duurde effe, maar he is back!” voegt toe advocaat Bart Maes toe. Mediadirecteur van Ongehoord Nederland TV Peter Vlemmix zegt nog: “Duidelijk waarom Hugo woningminister moet worden: hij is dwang-expert.”

Interessant

Vond je deze informatie waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 85 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

231 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pepper
Pepper
3 jaren geleden

Is goed. Dan gaan wij off grid met zonnepanelen….hè…dat is verboden…

Patrick
Patrick
3 jaren geleden

Van een prik pooier naar het van het gasafpooier🙈🙈🙈🤣🤣🤣

ProAsfalt
ProAsfalt
3 jaren geleden

Het zal mij benieuwen of de massa dan net zo stilletjes blijft als tegen de coronaterreur.

Ik denk dat het stil blijft.

Jerry
Jerry
3 jaren geleden

Deur tot deur, wijk voor wijk, straat voor straat….Wat is er verandert in de mensen om dit soort dingen maar te zeggen? Rare tijden!

Underground
Underground
3 jaren geleden

Het optreden van deze CLOWN stopt vanzelf. Mag alleen nog optreden in het Circus. Den-Haag. Al deze Circus artiesten moeten weg, zo snel mogelijk. Ze zijn niet meer leuk, op zijn zachts gezegd…….

Uit Rotterdam
Uit Rotterdam
3 jaren geleden

Het eerst wat in mij opkwam: trek die ontiegelijke idioot een dwangbuis aan, sluit hem op en gooi de sleutel ver weg.

Hesa
Hesa
3 jaren geleden

Moet die man niet veroordeeld worden voor het toebrengen van grote schade aan mensen…

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Misschien is het een goed idee, om alle Nederlanders in tentekampen te gooien, dan kunnen al die vluchtelingen in de lege huizen, met een houtkacheltje.

karton
karton
3 jaren geleden

Werd deze man in eerste instantie omgedoopt tot Hugo Mengele, thans zal z’n naam wel worden Hugo Putin. Je gaat je toch afvragen : “Wat bezielt een “normaal” denkend persoon om te gaan dreigen met dwang ?” Ik vermoed daarom dat deze man niet meer “normaal” denkend is.
Eigenlijk een wat trieste verschijning : in R’dam één grote chaos achtergelaten als wethouder (er is zelfs geld uitgegeven aan onbekenden, dus gewoon “verdwenen”, als minister van Gezondheids-gedoe snapte hij geen bal van wat er speelde maar ook zijn huidige positie is véél te hoog gegrepen, maak hem maar burgemeester van Madurodam, maar ik vrees dat de man zélfs dát niet aankan.

Never.
Never.
3 jaren geleden

Past een DWANG-buis hem niet goed? En dan dumpen in een ondergrondse kerker.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

En ondertussen keutelt het OM voor en voelt zich totaal niet gedwongen om haast te maken en vaart te zetten achter de meer dan 60.000 aangiftes tegen deze volksverlakkers!!!

Lanie
Lanie
3 jaren geleden

Intzettende kneus is het ook

Tigron
Tigron
3 jaren geleden

meneer de Jonge, ga zelf eerst eens van de coke af, kijken of jij DAT trekt.

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Verschrikkelijk deze knul heeft eerst via de Corona hype veel Nederlanders in een angsthype gestort.
En nu gaat hij gewoon verder met het huizengedoe en weer jaagt hij veel Nederlanders in een angsthype.
Waardeloze kerel.

BAVIAAN
BAVIAAN
3 jaren geleden

Gestapo herr hugo van stad naar stad straat naar straat deur naar deur………de koffie staat klaar!!!!

Fred
Fred
3 jaren geleden

Alles is gepland! Daarom zit deze man op deze stoel….

Opa Gerrit
Opa Gerrit
3 jaren geleden

Als hij zo graag dwingt geef hem dan een dwangbuis.

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

Die vent moet van het toneel verdwijnen.

Toine
Toine
3 jaren geleden

tja dat krijg je als iemand in groep 4 geen orde kan houden.. dan ga je de volwassenen dwingen want die luisteren wel. Wanneer wordt deze hersenloze dwaas definitief opgeborgen op een gesloten afdeling?? Voor zijn eigen veiligheid want als hij van deur tot deur gaat dan worden zijn ogen heel erg blauw vrees ik.

FFW
FFW
3 jaren geleden

uitlachen die clown!

Joost
Joost
3 jaren geleden

Hugo de Domme spuit weer. In zijn optiek kost electra weinig dus.

Rob bentvelzen
Rob bentvelzen
3 jaren geleden

huugje vervalt in herhalingen.
Saai menneke.

Geen schaap
Geen schaap
3 jaren geleden

Aardgas, de meest klimaatvriendelijke brandstof. Bij verbranding komt CO2 vrij waar bomen en planten zo goed van groeien en wat weer als biomassa kan worden gebruikt.

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Hugo de Jonge de grootste galbak van Nederland… geen aandacht aan besteden.

M. Min
M. Min
3 jaren geleden

Dat is dus precies de reden waarom Nederland zich met Oekraine bemoeit en ook nog eens foute propaganda nieuws laat zien! Een stok achter de deur hebben om het gasafsluiting proces te versnellen! Wat een mafklappers toch in Den Haag!

Icksy Nixx
Icksy Nixx
3 jaren geleden

Hugo is compleet vergeven en blind van machtwellust.
Een orgie van onbenul.
Het is maar goed dat déze man geen kernwapens heeft.
Hij blijft maar afgeven op, wat velen noemen, de dictatuur van de President van Rusland.
Maar mind you:
Rusland verkoopt het gas straks gewoon aan anderen en dan heeft Europa het nakijken.
Voorgoed !!!
Wacht maar tot het koud wordt………
Wie het laatst lacht………..

Jaco
Jaco
3 jaren geleden

Waaaaahahaha veel plezier joh kom maar langs. Zal ie van opkijken wat ie hier aantreft!

Ebro
Ebro
3 jaren geleden

Hij heeft zijn roeping als dictator in Korea gemist.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Dwang jazeker een dwangbuis daar past hij beter in,en dan opsluiten Hugo dwangbuis met tbs.

Hans van Alphen
Hans van Alphen
3 jaren geleden

Is de Jonge een Reïncarnatie SS-politiechef Rauter……. een van de grootste smeerlappen uit de vorige eeuw. Het begint er aardig op te lijken.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Wat is er van dit land geworden met deze macht wellustelingen aan het bewind?
Hoe lang tolereren we dit nog? is er nog niet genoeg schade aangebracht in coronatijd? Of gedragen we ons nog steeds als kuddedieren?

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Compleet gestoord die engerd! Ach zijn arme kinderen! Misschien jeugdzorg inschakelen?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Met dwang heeft dit WEF ongedierte geen moeite.

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

Er is aardgas genoeg hier in Nederland om onze eigen bevolking te voorzien.
En daar hoeft Groningen niet voor open te gaan.
Zat gas in de Noordzee, wadden, Friesland.

Het enige is dat gas niet door dit leugen en bedrog kabinet verkocht wordt aan het buitenland.

Yevens wat betreft de steigende brandstofprijzen.
Herinner het kwartje van Kok destijds. Het was tijdelijk.
Of zijn we dat vergeten.

We worden belazerd.
In Frankrijk was er meteen massaal opstand vanuit de bevolking.

Hier niet met die makke schapen volk.
Laf volk die zich gewillig naar de slachtbank laten mennen.

Opstand tegen deze firma list en bedrog demissionair en ongekozen coup plegende Swabber Rutte 4.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
3 jaren geleden

Logisch, de schaapjes geven hem steeds opnieuw een dwangbuis.
Geef een pyromaan een vlammenwerper of een M.E.er een wapenstok, wedden dat ze het tegen normaal gebruik in toepassen!

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

Vergeet ook niet dat brandstof voortaadtanks hier in een periode toen de olieprijzen en ook de gasprijzen laag stonden en goedkoper ingekocht zijn.

En deze zwabber rutte4 verdiend er ook extra aan omdat de accijnzen procentueel mee omhoog gaan incluis het kwartje van Kok wat tijdelijk was.

Dus de prijs van brandstof kan naar beneden en dat tijdelijke kwartje Wat tijdelijk was maar in het geniep blijvend, kan gecompenseerd worden
b.v. .
Dat kwartje was nog in de gulden tijdperk en die kan je nu in 25 eurocent terugvorderen .

AEJ Verduijn
AEJ Verduijn
3 jaren geleden

Vermoeiend vind ik deze minister van dwang, hij heeft wat met deuren, misschien kan hij beter Jehovah’s getuige worden en gaan pionieren. En ja overtuigen daar heeft hij dan zijn handen aan vol.

Nojojo
Nojojo
3 jaren geleden

De man is geestenziek, een gevaar voor de medemens en normaal krijgen die Tbs met dwangverpleging. Nu Klaus schwabberlap zijn baas is denkt die de grote jongen te mogen uithangen maar heeft niet eens in de gaten dat Klaus hem een worst voorhangt want uiteindelijk is het ook maar een knecht en die gaan de vuilbak in na gebruik

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Eerst komt hij met de naald en daarna rukt hij de gaskraan eraf. Straat voor straat, deur voor deur. Zullen we hem weer aangeven voor bedreiging? Het elektriciteitsnet gaat dit allemaal niet trekken, hoor.

koko
koko
3 jaren geleden

het blijft duidelijk dat hij het verstand heeft van iemand uit de derde klas lagere school. nooit verder gekomen alleen is zijn verstand achteruit gaan lopen. zou die ook weer terug naar nul kunnen?

Mikkel
Mikkel
3 jaren geleden

Wijk voor wijk, deur voor deur, arm voor arm! En voor elektriciteit is natuurlijk geen gas nodig volgens deze creep…

Eugeen
Eugeen
3 jaren geleden

Het is tijd voor de tribunalen. Deze koude man is griezelig!

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

En voor zijn goede daad met zijn kwartje kreeg hij een leuke baan bij Shell.

Fnv, pvdafbraak minister en topbaan bij Shell.

Vakbond voor de arbeiders, partij voor de “arbeiders” en topbaan shell uitknijpen van de arbeiders en verrijking van de staatskas.

En wij het schapenvolk vinden het wel lekker om uitgeknepen ye worden

Nederlanders het massochistiche volk die het wel lekker vinden.

Zum kotsen

Rienus
Rienus
3 jaren geleden

Eerste les handboek pedagogiek; dwang werkt niet.

Portugee
Portugee
3 jaren geleden

Ja dat krijg je als je instructies krijgt vanuit Davos( Klaus Schwab) en je bent te dom omdat op een intelligente manier te brengen. Hoe je dit probleem oplost? Klaus Schwab opsluiten in een gekkenhuis, dan is onze clown zijn grote roerganger kwijt, want zelf is hij niet in staat om zoveel misdaden te verzinnen.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Heeft Hugo dan oogkleppen op dat hij weer op 1 paard gaat wedden. Er zijn meerdere oplossingen om van “het gas” af te gaan.
Die leidingen zijn ook geschikt voor waterstofgas en kunnen we bovendien niet geheel van het gas af. Als echt iedereen in Nederland over gaat op warmtepompen en elektrische auto’s gaat het niet lukken.
Daar verbruiken we dan veel te veel elektriciteit dat het net dit niet aan kan. Ook niet in de toekomst.

Frans
Frans
3 jaren geleden

het electriciteitsnet kan het niet eens als iedereen electrisch gaat koken en rijden , die vent hoort opgesloten te worden , ik was er al bang voor met zo een gek op ruimtelijke ordening , trouwens het zijn nu allemaal poppetjes die aangestuurd worden

Frits Witpaard
Frits Witpaard
3 jaren geleden

Dwang minister

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Eerst was het van deur tot deur om te prikken en nu van het gas af. Er zal wel een 2e politiepost voor zijn deur komen. Op onze kosten.

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Kunt hem gerust de jonge sloper noemen!
Schijnbaar kan hij niet anders?

Sjefke
Sjefke
3 jaren geleden

Hij is terug dictator de Jonge, het zou toch ook wel het toppunt van optimisme zijn dat hij niet opnieuw zou beginnen met drang en dwang!
Deze man is levensgevaarlijk daarom hebben ze hem gekozen ook de andere WEF ministers zullen echt niets in het belang van het volk doen, daar hoef je je geen zorgen over te maken!
Deze man heeft laten blijken over geen enkele moraal of medeleven te beschikken!
De opdrachten van Klaus Schwab moeten uitgevoerd worden en dat doet deze man zonder blikken of blozen!
Terwijl de hele wereld aan het gas gaat omdat dit de schoonste brandstof is en bovendien volop aanwezig, moeten wij van het gas af!
Ze laten ons ondertussen 3 maal de prijs van Duitsland betalen en willen er voorlopig geen cent afdoen.
Deze mensen krijgen een salaris van € 12,500 per maand vinden dat er niets aan de hand is!
Dat is er voor hen ook niet, ze krijgen ook nog een maand extra en 1000 euro per maand onkostenvergoeding!
Je kan moeilijk beweren dat ze niet goed voor zichzelf zorgen!
Dat er veel burgers zijn die met hun maandsalaris een jaar rond moeten komen begrijpen ze niets van!
Blijkbaar denken ze dat die ook een privé chauffeur beschikbaar hebben.
ze snappen niet dat die nog amper de bus kunnen betalen!
Deze over het paard getilde lieden vinden dat wij miljarden aan een fake duurzaam klimaat moeten betalen!
Dat de stijging van de zeespiegel een leugen is zoals Covid 19 schijnen ze zelf niet te beseffen, als je foto’s ziet van het Vrijheidsbeeld in New York 100 jaar geleden en nu is er geen verschil in de hoogte van het zeewater!
Terwijl ze ons van het gas willen hebben en daarvoor hele bossen opstoken met de grote leugen dat dat duurzaam is, terwijl china kolencentrales bouwt.
dat kleine postzegeltje op de aarde zal wel eens laten zien hoe het moet!
De gepensioneerden met alleen AOW kan amper nog zijn eten betalen.
Door hun maatregelen worden de energie en autobrandstoffen onbetaalbaar!
De AOW er die nog een oud autootje heeft zal dat moeten verkopen omdat de kapitaalkrachtige elektrische rijder gesubsidieerd moet worden!
we zijn in een totaal verrotte Samenleving terecht gekomen waarin geen enkel begrip meer is voor de gewone burger!
Het is te hopen dat die criminelen weggestemd zullen worden.
Met ons stemsysteem waarin je alle stemformulieren zo kunt vervangen door de door jou gewenste zal dat wel een utopie zijn!

Anno
Anno
3 jaren geleden

Waar praat die ..ul toch over…………15 % gas komt uit rusland en 85 % gas komt gewoon uit Nederlandse Bodem….hoezo te kort ???????????????????

T.van den Dries.
T.van den Dries.
3 jaren geleden

Wat een wereld waarin mafketels onze lands vertegenwoordigers zijn.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Wie deze man nog serieus neemt is niet goed bij zijn hoofd.

wac316
wac316
3 jaren geleden

waarschijnlijk broer van ratelband.Neuro Linguïstisch Programmeren
testen testen testen. van deur tot deur. tjaka tjaka tjaka

Jojo
Jojo
3 jaren geleden

Heb echt fysiek allergische reactie bij het zien en horen van deze man. Verdraagt zijn negatieve energie niet en zijn gemak om mensen zo te benaderen.. 🤢

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Wij zitten verddd boven op ons gas
Hou onze gas in Nederland..
En alleen voor de Nederlanders.
Wat is die man een vervelend individu..
Vieze dreiger……pak die vent op…

Alice
Alice
3 jaren geleden

Goh, wat een toevalligheden allemaal. Opeens die oorlog. Geef die dramkont een functie elders. In Madurodam of zo. Prullenbakken legen of iets dergelijks.
Want overal waar Hugo de QRankzinnige verschijnt gaat alles naar de donder.

Deug-Nietje
Deug-Nietje
3 jaren geleden

Flikker op smerige kerel , jij dwingt mij nergens toe , mensen kapot maken daar ben je goed in he !
Opzouten !!☹

Grens
Grens
3 jaren geleden

I BE BACK zegt Hugo de Jonge net terug van een lange vakantie met K.Swab..Zelfde karakter alleen in een ander jasje.

Corona-pandemie met het kern-werkwoord (vaccinaties 1,2,3,4 enz enz )schuldige was het CORONA-VIRUS een poppenkast verhaal met veel kwaad en drama ,nu de OORLOG…..is het nieuwe kern-werkwoord van het WEF…de boodschap van deze piratenclub is nu Nederland van het gas af ….schuldige van dit alles is na zeggen Hugo de Jonge Rusland.

Het WEF wijst keer op keer met het afkeurend vingertje met kwaad en dwang en drama’s en list en bedrog naar mensen die niet van hun soort zijn !!!
Hugo ,waarom in Gods naam kom je terug in de kamer …je bent ontrouw naar het Volk dat heeft zich WEL BEWEZEN OMTRENT COVID-19 EN ZIJN DRAMA’S ..NU kom je met Nederland van het gas af ,en dan Hugo een warmtebron in iedere woning die digitaal afleesbaar is hoeveel je mag gebruiken ga je over je energie bankrekening wordt je zomaar afgesloten van het energie-net ,,zolang weer,, tot dat jij je weer gehoorzaamd en een braaf schaapje bent van de overheid .
De slogan van het clubje is ..Je bent vrij maar je bezit niks meer ..kortom Hugo bedoel jij dus BBB….TOCH!!!!

DE WAARHEID ZAL ALTIJDT DE LEIDER ZIJN ..BEN JIJ DE LEIDER(IJ).HUGO DIE ALTIJDT de waarheid verteld ???

Wappie der wappies
Wappie der wappies
3 jaren geleden

Waarom denken jullie waarom het zo duur wordt, het gaat niet snel genoeg dat van het gas af. Ik doe er niet aan mee gas is de schoonste energie

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Hugo’s volgende dwangmaatregel zal zijn de boeren van hun land te pesten. Van erf tot erf. Daarom zit hij op deze post, in opdracht van Schwab.
En dan op het onteigende land huurhuizen bouwen. Voor onze immigranten. Gevaccineerd.

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

En dan te bedenken dat alles overbodig is. Het is de EU corporation in Brussels welk 500 millioen europese mensen in de problemen heeft gebracht met het vrijgeven van gas als speculatie object.
Alles op indicatie van meester KlauSS. We zullen immers niets meer mogen bezitten!

En hoe drijf je het volk terug in de armoede? Door plotseling alles bewust duurder te maken wat ook een manier is om ons geld afhandig te maken en ons aan de bedelstaf te brengen.

Onze vermeende corrupte zgn. leiders gaan gewoon door met hun uitgezette plan om ons in de afgrond te dumpen.

Het kan natuurlijk gestopt werden wanneer het volk er iets aan gaat doen.
Laat je voetbal en je pintje voor een tijdje staan. Het gaat om ons leven.
Volk van Nederland, verenig U.
Eenheid maakt Macht.
We moeten die politieke kwakzalvers naar huis sturen en mogen nooit meer terugkomen.

Johan
Johan
3 jaren geleden

In en in triest dat deze man ons vertegenwoordigd!

Erik
Erik
3 jaren geleden

Ken die gast niet een beetje TBS (met dwang) krijgen ?!

la vérité
la vérité
3 jaren geleden

1 van de maatregelen is dat je geen mensen mag uitnodigen in een huis waar alles op gas draait……..

en morgen om 1200 moet iedereen klappen voor de groningers…..

Piet Kuipers
Piet Kuipers
3 jaren geleden

Is deze tiran dan niet gekozen als volksvertegenwoordiger? Ook nu weer blinkt hij uit door uitspraken te doen zonder enige kennis van zaken: de branche kan de transitie niet aan omdat ze tientallen duizenden installateurs tekort komen om de utopie van hugo na te jagen!

salvar
salvar
3 jaren geleden

we stikken de moord van het gas.
wij kunnen zelf voorzien.
heeft niets te maken met rusland.

gas is schone energie.
windmolens kunnen niet altijd draaien dus komen mensen in de problemen.
problemen, juist ja gekoppeld aan je prik abonnement als je niet prik sluiten ze je af
van het net.
zo pakken ze je op alle fronten.
elektrisch koken
elektrische auto.
elektrisch douchen.

dus simpel niet luisteren jij , knop om.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Deze oorlog heeft maar één doel en jij mag 4 keer betalen. voor de wapens, voor de vluchtelingen, voor de huisvesting, voor de energietransitie en last but not least de kostprijs en het te verkrijgen voedsel. Voor al dit hebben ze mannen met dictatoriale trekjes nodig. Of beter gezegd in ieder circus moeten ze een uitvoerende clown hebben. De gewone man? Effe kijken, heeft hij nog iets op de rekening staan? Besteel hem maar.

j.j.kim
j.j.kim
3 jaren geleden

dat dit soort nazi s in de politiek zitten !! lijkt oekraine wel schande!!
met dank aan onze corrupte WEF politiek!!
HOELANG PIKKEN WE DIT NOCH ??

Pepper
Pepper
3 jaren geleden

Als de electriciteit wegvalt, stort alles in.

peter pan
peter pan
3 jaren geleden

als de bevolking alles pikt moeten ze ok niet zeuren!!

Wakker
Wakker
3 jaren geleden

Wordt tijd dat ze deze “randdebiel” een plekje in een instelling voor geestelijk gestoorde geven

Soesman
Soesman
3 jaren geleden

Hoe moet een mens betalen voor een warmtepomp of zonnepanelen op het dak als hij een (min)minima inkomen heeft en toch al moeite heeft om de maand door te komen en naar de Voedselbank MOET gaan om in leven te blijven. Er wordt wel gezegd dat er gecompenseerd zal worden maar NOOIT genoeg om alles te kunnen betalen, ook nu er een inflatie is van 6%.

Respect voor iedereen
Respect voor iedereen
3 jaren geleden

de man zoekt na enige maanden droogstaan krampachtig het podium
met nieuw gebral.
GEEN AANDACHT meer geven aan deze zieke geest: u houdt het in stand!

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Deze demoon heeft totaal geen verstand, als je moet verwarmen zonder aardgas zijn het warmtepompen, die draaien op elektriciteit. Een zeer groot gedeelte van de stroom in Nederland komt uit gasgestookte centrales! Alleen de schoorsteen staat dus op een andere plek. Maar wel dwingen aan deze waanzin mee te doen, is ie gewend al.

Ropke
Ropke
3 jaren geleden

Benieuwd waar hij nog meer toe wil gaan DWINGEN. Ouderen met DWANG uit hun huizen als die groter zijn dan 39 m2 ? Van straat tot straat en deur tot deur? Zodat Nieuwe Nederlanders in de huizen kunnen ? En de ouderen op straat staan ?

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

En hun brains worden elke tv-dag weer netjes gewassen en frisch opgetopt door Leugen & Betrog.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Daar heb je die deur van deur nazi weer. Wanneer gaat ie crimineel achter tralies ? Ik blijf het vragen ?!

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

Dwang neurose, wordt zo moe van deze basisschoolmeester. ….

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Gevaarlijke narcisten horen niet in de politiek. Verleden heeft al genoeg bewezen waar dat toe leidt. Ga lekker een fijne hobby zoeken Hugo en stop met ons lastig te vallen. Is beter voor jezelf en beter voor ons. Inspireer dan ook meteen Mark om hetzelfde te doen!

jopie
jopie
3 jaren geleden

Wat is dat schoolmeestertje toch een idioot, schofterig mannetje. Een schofterig mannetje die tegen alle burgers is. ONGEKEND. Man rot toch op.

Hugo niet en nooit geschikt geweest voor minister
Hugo niet en nooit geschikt geweest voor minister
3 jaren geleden

Gas is een schone brandstof waarom dan er mee stoppen ze zijn knetter in het kabinet

Spike
Spike
3 jaren geleden

De Jongele is van miskraam uitgegroeid naar ongeëvenaarde sadist.

Pots
Pots
3 jaren geleden

Eerst zijn schoenen dan zijn laarzen.
Waar mensen met serieuze zaken bezig zijn, wil hij opvallen door deze voeten “maskers”
Hij bekleed een functie om mensen bij te staan in “moeilijke tijden”, daar gaat de voorkeur naar uit.
Niet met zit m’n jasje goed zit m’n dasje goed de Jonge gaat op stap.
Te kleine schoenen zou hem sieren dwang en drang schoenen.
Dan voelt hij hoe pijnlijk het is om afstand te moeten doen van een gezond lichaam.

Dit is iets wat hij twee jaar ongevaccineerden op wilde leggen, dwang en drang dit zullen ze nooit vergeten !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dit is waar onze schoen knelt !!!!!!!!!!!!!

Daisy
Daisy
3 jaren geleden

klimaat is ook een leugen net zo als corona. verzet je hier tegen!!!

Frency
Frency
3 jaren geleden

Jezus narcis…

hesa
hesa
3 jaren geleden

Bruikbare idioot, deze man.
Heeft hij weleens verder gekeken dan zijn ego.
Hoe vinden vrouw en kinderen hem? Hoe ziet de toekomst van zijn kinderen eruit met zo’n vader.

indewar
indewar
3 jaren geleden

warmtepomp is niets, deze gek heeft de omgevingwet aangepast, zodat je huis of grond zonder zonder rechter kan worden onteigend,,,

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Van het gas af ? ja dat moet je maar eens in Zutphen vragen aan die mensen die hun hele woonwijk amper warm gestookt krijgen. Er was in Leeuwarden toch ook zo’n wijk? Of wat dacht je van al die huurders die met zo’n lucht warmte pomp opgescheept zitten? lekkere keus: of je blauw betalen of blauwbekken. De meeste (80%) huizen in Nederland kunnen niet eens van het gas af of beter geïsoleerd worden, want veel te oud. Nog even dit; wereldwijd is het aandeel van zonnepanelen en windenergie samen in staat om 3% van de energie behoefte te dekken. Ja dit is up to date informatie, 3% ! Dat is nog eens een goed alternatief zeg. Die de jonge die heeft te veel columbiaanse hulptroepen ingezet, die is alleen nog maar gek aan het lullen joh. En dan de industrie in Europa weet je hoeveel gas die gebruiken ? Laat staan die data centers die ze willen bouwen. Kunnen we die de jonge niet dwingen om heel langzaam over een amsterdammertje te zakken, zonder glijmiddel dan he. Het is maar een idee, soms moet je inzien dat dwang het enige middel is toch?

Interfuik
Interfuik
3 jaren geleden

Hij is echt geschikt om Rutte te vervangen.

Jetze
Jetze
3 jaren geleden

Ik zou zeggen. Kom eens langs met je plannetjes.

N.N.
N.N.
3 jaren geleden

Knettergek! Een gecapitonneerd kamertje en een dwangbuis voor deze doorgesnoven globalistische engnek.

Johan M.
Johan M.
3 jaren geleden

Van fascisme in de jaren dertig en veertig naar Schwabisme in deze tijd.
Weg met die WEF handlanger Hugo de J.!

Wow
Wow
3 jaren geleden

Hoe zit het met die 5000.000.000 hugo???

HenryN
HenryN
3 jaren geleden

Wat een zeiksnor die de jonge. Om de prijs naar beneden te krijgen moeten we van het gas af. Hij vergeet dan wel ff dat we alsnog een warmtepomp moeten aanschaffen a raison van weet ik hoeveel?plus huis half ombouwen Dat gaat dus ook veel geld kosten.
Zag vandaag ook weer een uitspraak van hem we moeten ieder jaar 100.000 woningen bouwen. Was dat Ollonkreng ook niet die zoiets riep van 75000 woningen perjaar. Helaas vertelt deze nietsnut natuurlijk niet hoe hij dat denkt te gaan doen. Wat een land

Albatros
Albatros
3 jaren geleden

allemaal elektrische verwarming dan ligt alles plat het net kan het helemaal niet aan.je thuis hout stoken goed voor hel klimaat ze weten waar ze mee bezig zijn het lijkt wel of die figuren in tweede een hele agenda hebben een hele denk wijze afgericht door het WEF

Nadia
Nadia
3 jaren geleden

Nou als die griezel van de jonge weer boven water gehaald word
dan weet je zeker dat er leugentaal achter zit!Weg met die engerd
we hebben er genoeg van!!!! laten ze eerst maar zorgen dat de verhouding met Poetin
beter is dan zitten toch we ook niet zonder gas, en we hebbentoch zelf gas!

Nadia
Nadia
3 jaren geleden

We halen ons eten gewoo weg bij
rutte en zn vriendjes die hebben vast wel een grote
voorraad kist

FYI
FYI
3 jaren geleden

Deze oorlog is voor de wef-adepten zoals hugo een geschenk uit de hemel. Hebben ze niet voor niets jarenlang beledigd en getreiterd. En voilà, een nieuwe stok om de eigen bevolking mee te slaan. Van het gas af.. De vorige bezetter gebruikte juist gas om van zijn ongewenste burgers af te komen. Deze man laat de bevolking doelbewust in de kou staan..

jan doornbos
jan doornbos
3 jaren geleden

Er was een tijd dat ingenieurs zich bezighielden met alles wat met betrouwbare energievoorziening te maken had. Maar ja, wat een onzin zeg. Nee, windmolentjes en zonnestraaltjes, DAT is de toekomst. Nou ja, past perfect bij de andere fabeltjes zoals een tekenfilm virus. Er staat ons vast een hele mooie samenleving te wachten. De bende van Schwab is nog nooit zo duidelijk geweest. Een genotvolle zaligheid om mee te maken. Nee, ook heer De Jonge is een aanwinst voor onze natie. (Met een ’t’ toch?)

Lex
Lex
3 jaren geleden

Gewoon weer terug naar de houtkachel, dan zijn we wel van het gas af, of dit nu beter is voor het milieu??

F. K.
F. K.
3 jaren geleden

Voordeel is wel dat iedereen nu eens meemaakt wat slachtoffers van psychopatische narcisten elke dag meemaken. Elke minuut, elke dag, jarenlang. Twintig, dertig, veertig jaar lang.

Avax
Avax
3 jaren geleden

Hij kan wel deur voor deur alles afsluiten maar betaald hij dan ook de electro bill van de mensen? Want die kunnen noch gas noch elektro betalen. Dus afhalen van het gas is geen pre meer. Dat heeft hij al gedaan met de prijzen zo omhoog te gooien.Tja je kunt om de hete brei heen blijven draaien maar de Jonge is een over het paard getilde facist, niet meer en niet minder. Een gevaarlijk lelijk mannetje evenals zijn ugly schoentjes,waarmee hij zich wil laten opvallen en onderscheiden.(dat had hij uberhaupt niet nodig overigens zijn neus trekt genoeg aandacht, die wordt geloof ik met de dag groter van zijn gelieg en bedrog wat hij onder het nederlands volk verspreid)

pien
pien
3 jaren geleden

als ze eenmaal bloed geproefd hebben, laten ze niet meer los

Corrie
Corrie
3 jaren geleden

Heb 10 jaar gekampeerd.toen ik dat niet meer deed,al het spul verkocht,maar nu heb Ik weer een camping gasstel gekocht met een camping gasfles.daar is prima op en mee te koken.veel goedkoper dan gas van energie maatschappij.

Never.
Never.
3 jaren geleden

Wie is deze Hugo de Jonge? Wie kan mij verder helpen hiermee?

Clown Bassie
Clown Bassie
3 jaren geleden

wijk voor wijk, straat voor straat”. Ik vermoed dat dit WEF-jargon is. Ze worden kennelijk gehersenspoeld in de WEF-cursussen met dit soort termen.

Clown Bassie
Clown Bassie
3 jaren geleden

Waarom electriciteit boven gas? Het liefst zo snel mogelijk?
Omdat electriciteit een uitstekende middel is om elke ruimte van elke huis af te tappen (bespioneren) en gas die mogelijkheid niet biedt.
Gas is eenrichtingsverkeer, electriciteit is tweerichtingsverkeer: het koppelt al je gegevens terug naar de centrale.

Ronald
Ronald
3 jaren geleden

Ook hier heeft hij de “ballen” verstand van

P. Puk
P. Puk
3 jaren geleden

Wat een idiote hufter! Volksmenner en despoot.

burger
burger
3 jaren geleden

De aangifte van jan. is (meen ik)nog niet eens in behandeling genomen en de prikpooier heeft weer een andere groep gevonden om te bedreigen nl de mensen die de gaskachel willen aanzetten. De rechterlijke mach zal dit waarschijnlijk wel weer prima vinden

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

De Jonge is in zijn element. Hij is de Heinrich Heidrich van het globalistisch fascisme.

Rienus
Rienus
3 jaren geleden

Er is nog iets veel ergers dan dwang en dat heet Mark Rutte:
https://www.youtube.com/watch?v=cP4XqOwj1rY

Die snotneus heeft serieus geen idee wie die aan het helpen is en waar zijn echte basis zich bevindt. Dat komt natuurlijk ook omdat de gemiddelde Nederlander niet verder komt dan een garnaal als het om intelligentie gaat helaas.

John
John
3 jaren geleden

Er wordt teveel gepraat en geanalyseerd.
De regering, WEF, staat strategisch ver boven de kamerleden en zal niets nalaten om, wie dan ook, onderuit te halen, een valse vlag te organiseren.
Zodat het ware probleem naar de achtergrond verdwijnt.
Het immer terugkerende manco van de oppositie is: theatraal geneuzel en ondertussen verandert er niets.
Zoals altijd.
Deze regering en alles wat daar als duivels mechanisme mee samen spant MOET aftreden en veroordeeld worden voor moord.
Maar den Nederlander praat en analyseert liever.
Wie haben es nicht gewusst????!!

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

Hahahaha Wat is die vent gestoord eerste meeste iedereen gedwongen aan de vaccines desnoods huis aan huis , hij weet ieder wijgeraar te vinden die weigerd het vaccines te nemen en nu zit ie in de huizenbouw in eens heeft hij ook hier in eens de volle verstand van en gebruikt die zelfde taktiek we moeten van het gas af Hahaha het
is zo precies als de text zo als ninefornews hierboven beschrijft precies zo als hij het ook met het vaccines deed met de zelfde slogan , eerste was het van huis naar huis om je op te halen Voor het vaccines en nu naar Wijk voor Wijk , straat Voor straat om je van het gas af te houden , die man word steeds meer ongeloofwaardiger, hij word een karikatuur van zich zelf, die man Hugo de Jonge is om lachen of te wel uit te lachen HaHaha wat een clown 🤡 weet je 🤗 Hugo je kan het gas op🔥💥 😂Hahahaha

Rob
Rob
3 jaren geleden

Mocht die man ooit weer basisschool onderwijzer worden……haal je kinderen gelijk van die school af!

PietjePuck
PietjePuck
3 jaren geleden

Vergeet niet zijn verplichte anticonceptie-plan als wethouder in Rotterdam…
https://nos.nl/artikel/2135331-rotterdamse-wethouder-verplichte-anticonceptie-incompetente-ouders

Back to top button
231
0
We lezen graag je reactie!x